Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.356
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu yeni fark ettim bu kış biraz sporu arttiricam mesajim bulunsun. Guzel bi konbin cikarmak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawk

Optimum gold whey 5 lbs
    Scivation xtend
    Universal creatine

Havale ile 350 TL

https://www.aloprotein.com/optimum-gold-standard-whey-2273-scivation-xtend-universal-creatine-300-gr?search=Optimum

5 kg sandım hocam ;D lbs olarak neden yazdiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ako07

Hocam scitec nerenin? wheyi iyi midir?

Scitec Polonya'nın markasıdır.
    Gayet kaliteli bir markadır

Scitec Macar markası, Polonya değil. Ama artık tüm hisseleri Güney Afrikalı Ascendis Health kuruluşuna satıldı bu sene.Gayet büyük ve halka açık bir şirket. Polonyalı bir private equity şirketinin hisseleri vardı şirkette, belki ordan Polonya diye aklınızda kaldı.

https://www.ascendis.co.za/ascendis-to-buy-remedica-scitec-for-as-much-as-566-million/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tadanyz -- 12 Eylül 2016; 21:59:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tadanyz

quote:

quote:

Hocam scitec nerenin? wheyi iyi midir?

Scitec Polonya'nın markasıdır.
    Gayet kaliteli bir markadır

Scitec Macar markası, Polonya değil. Ama artık tüm hisseleri Güney Afrikalı Ascendis Health kuruluşuna satıldı bu sene.Gayet büyük ve halka açık bir şirket. Polonyalı bir private equity şirketinin hisseleri vardı şirkette, belki ordan Polonya diye aklınızda kaldı.

https://www.ascendis.co.za/ascendis-to-buy-remedica-scitec-for-as-much-as-566-million/

katılıyorum; Scitec ürünlerini Macaristanda üretiyor... en azından avrupada sattıklarını, abd dekileri belki orda üretiyordur onu bilmiyorum

• aloprotein.com dan daha önce eft yoluyla alışveriş yapan var mı ? iban numarası var fakat alıcı ad soyad bilgisi yok, onsuz da işlem yapılmıyor.

EDİT: Ömer KARAKOL'muş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remus_romulus -- 12 Eylül 2016; 22:37:18 >
  • http://m.vitaminler.com/urun/carlson-omega-3-balik-yagi-50-kapsul-4332

35 tl.bence gayet iyi.diger sitelerde 50 genelde.bi kac kutu kullanmıştım.guzel

iki kutu soyledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin- -- 12 Eylül 2016; 22:38:36 >
  • xtend bcaa 259 tl kuponla 1152 gr aldım n11 den bayramda stok yapıyorum baya idare edecek beni bu stoklar...
  • http://www.mamacim.com/carlson-fish-oil-balik-yagi-kapsul-omega-3-1000-mg-3-kutu

arkadaşlar burada ki daha uygun.guvenilir mi bu site bilen var mı?

• Guvenilir bi site, sikinti yasamazsin
    Vitamin ve balik haplarida uygun fiyatadir

• quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

quote:

Optimum gold whey 5 lbs
    Scivation xtend
    Universal creatine

Havale ile 350 TL

https://www.aloprotein.com/optimum-gold-standard-whey-2273-scivation-xtend-universal-creatine-300-gr?search=Optimum

5 kg sandım hocam ;D lbs olarak neden yazdiniz

uygun deil bence.

• quote:

Guvenilir bi site, sikinti yasamazsin
    Vitamin ve balik haplarida uygun fiyatadir

veriyorum siparişi hocam o zaman

• Verin verin her zamn balik hapi sparis ettigimiz site,antalyada bir eczane olmasi lazim gonderilen yer.kargosuda hizlidir

• saçma sapan sitelerden sipariş verip sağlığınızı riske atmayın. Bu spor / hobi para gerektirir, orada burada görüp özenip saçma sapan kalitesiz ürünler kullanmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 13 Eylül 2016; 3:56:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

saçma sapan sitelerden sipariş verip sağlığınızı riske atmayın. Bu spor / hobi para gerektirir, orada burada görüp özenip saçma sapan kalitesiz ürünler kullanmayın...

bana mı dediniz

• Arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var
    Bir ölçeğinde en fazla protein olan whey protein tozu hangisi acaba
    HERKESE İYİ BAYRAMLAR

• ac150 A kullanıcısına yanıt
    Dymatize iso

• En iyi p.tozu dymatize mi yoksa weider midir

• quote:

Orijinalden alıntı: Hredius

En iyi p.tozu dymatize mi yoksa weider midir

Weider kimsenin kötü diyemediği tek marka, al gitsin paran çoksa

• quote:

quote:

saçma sapan sitelerden sipariş verip sağlığınızı riske atmayın. Bu spor / hobi para gerektirir, orada burada görüp özenip saçma sapan kalitesiz ürünler kullanmayın...

bana mı dediniz

Genel olarak söyledim hocam. Ben de yıllardır bu sporu yapıyorum, o kadar çok sahte ürün gördüm ki inanamazsınız. Piyasa fiyatının maksimum 20 TL falan altına satış yapılabilir. Öyle yarı yarıya satış yapan sitelere güvenmeyin diyorum.
  • quote:

quote:

quote:

bana mı dediniz

Genel olarak söyledim hocam. Ben de yıllardır bu sporu yapıyorum, o kadar çok sahte ürün gördüm ki inanamazsınız. Piyasa fiyatının maksimum 20 TL falan altına satış yapılabilir. Öyle yarı yarıya satış yapan sitelere güvenmeyin diyorum.

hepsiburada optimum wheyi 118 tl ye sattı (229 tl olanı) yakın tarihte bende aldım bir tane... skt de 1 yıl var daha....

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.