Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.004
Cevap
663
Favori
2.291.673
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulk doneminde ultimate prostar whey kullansak ne olur hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whey zone bulk urunu degil arkadaslar,1 servisinde 15gr karbo olan urun bulk urunu olamaz zaten,kilo vermek isteyenlerin bile idmandan sonra belli bir miktarda karbo almasi elzem zaten,icinde karbo varsa bulk icindir mantigi dogru degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

Whey zone bulk urunu degil arkadaslar,1 servisinde 15gr karbo olan urun bulk urunu olamaz zaten,kilo vermek isteyenlerin bile idmandan sonra belli bir miktarda karbo almasi elzem zaten,icinde karbo varsa bulk icindir mantigi dogru degil

Glikojen depolarını doldurmak için katılıyorum fakat bulk dönemi için de ideal bir üründür . Bulk dönemi sadece protein değil kaliteli karbonhidrat ve kaliteli yağ(genelde zeytin yağı) alımını da arttırdığımız dönem bu açıdan bu ürün bulk döneminde fayda sağlar . ben gerekli karbonhidratı dışardan yulaf , cicibebe , makarna v.s ile karşılıyorum diyen varsa bir şey diyemem hardlinenin zaten her şeyi tozdan bekleyenler yulaf yemeyenler makarna pişirmekle kim uğraşacak diyenler için ürettiği bir ürün 4-5 aylık daha piyasaya çıkması 2 mesaj üstte dediğim gibi tam bir stybol çakması ülkemizde stybol un zamanında ekmekten daha çok satılmasından dolayı bu üründen bizde üretelim mantıgına girdiler :)

http://www.fitbull.com/multipower-staybol-protein-2250gr.html

benim sabah yumurta tozu spordan önce protein spordan sonra protein+vitargo yatarken casein icen arkadasım var . daha bcaa creatin glutamin arjinin saymıyorum bile :) hardlinenin böyle insanlar olduktan sonra böyle ürünler üretmesi çok normal ben 150 lira verip alırmıyım almam ama 100 liraya da kacırmam 4-5 kutu aldım kasımda bulk başlıyor her ay 1 kutu bitirsem 5 ay götürür beni . tadını begenmezsem bebelere satarım salonda 150 ye .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 24 Ağustos 2016; 10:29:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Bulk doneminde ultimate prostar whey kullansak ne olur hocam?

bir üstte ki mesajımı oku ordan cıkartırsın sonucu
  • Diet doneminds bu urunu kullaninca kilo veremeyiz mi demek istiyorsun yani,umarim dsmiyorsundur,15 gr karbodan bahsediyoruz diet donemindede bulk tada kullanilir bu urun,bu urunun bulk urunu oldugunu gosteren hicbirsey yok ortada

• Ayrica glikojen depolari demissin,3 4 saat idman yapan atlet ve yuzuculer disinda glikojen depolarini burdaki kimsenin bosaltmasi yanindan bile gecmesi mumkun degil,pazarlama stratejisi bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

Diet doneminds bu urunu kullaninca kilo veremeyiz mi demek istiyorsun yani,umarim dsmiyorsundur,15 gr karbodan bahsediyoruz diet donemindede bulk tada kullanilir bu urun,bu urunun bulk urunu oldugunu gosteren hicbirsey yok ortada

Definasyonda da kullanilir istege bagli sonucta bir gainer degil 15 gr carb cok degil . benim soylemek istedigim bulk ta kullanimi fayda saglar once sonra kullanilsa 30 gr carbo yapar bulk doneminde yedigimiz bulgura yulafa takviye cikmis oluruz .

Isin.ozu 100 tl ye alinabilir hardlinenin vmax haric tum urunleri uygun fiyattan alinabilir vmax ten uzak durmak gerek .

• Benden baska alan olmadi sanirim gelsin etki icin bise diyemem ama tat karışma topaklanmA konusunda yorum yaparim

Edit : 5 kutu aldim urun istedigim gibi cikarsa bi 5 10 kutu daha alacam

• Sicak sayilir. Vitamin.com.tr
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Sicak sayilir. Vitamin.com.tr
    Bu mesaja eklenen görseller:

Telefondan göremedim.hocam rica etsrm beni alintilayip urunu gramaj ve aronayi varsa hediyesi fiyatını yszabilirmisin rica etsem konu ya trafikteim de

• Simdi gordum acaba yaninda ki creatin mi indirime giriyor 2.urun derken 2 optimum whey alsak 310 a gelir mi yinede hepsiburadaya gore buz gibi olmus (:

• Yok hocam 2.urun dedigi bir kutu wheyin yanindaki urunun yarı fiyatına verilmesi sadece.Mesela bcaa 80 tl ise 40 tl oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Yok hocam 2.urun dedigi bir kutu wheyin yanindaki urunun yarı fiyatına verilmesi sadece.Mesela bcaa 80 tl ise 40 tl oluyor

optimum creatin zaten 80-90 lira . indirim yapsa 35-40-45 e gelir . oda creatin bu da creatin http://www.bayvitamin.com/DYMATIZE-Creatine-300-gr,PR-748.html
  • Vitaminin en iyi fırsatı bodylab24 whey+20 likit amino+500gr creatindi 190 liraydı tümü. Gene yaparlarsa alınır

• Fiyat iyiymiş ama Bodylab Wheyi pek beğenmedim fazla tozutuyor pudra gibi Optimum ve Ultimate daha iyi bence

• hepsiburada hardline nin fiyatını 170 lira yapmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Go Hard Or Go Home

hepsiburada hardline nin fiyatını 170 lira yapmıs

hardline markası nedense güven vermiyor, yoksa yapistiracaktım bi kutu :)

• hakikaten 169 olmuş :D hayır ihtiyacımız yok böle giderse hepsiburadanın her indiriminde bişi alıcaz
  • Sarı meyveden nefret ediyorum ondan dolayı almadım ben

Bide 40 gramda 20 gram protein cok yetersiz geldi bana

• 5 kutu aldım kafam rahat daha yollamadılar 2 gündür tedarikte diyor büyük ihtimalle yollamayacaklar olsun 20-30 cek verirler yollasalar daha iyi salonda 150 150 satarım . ürünler gelse tadını begensem bi 10-15 kutu daha alacaktım ama fiyatı arttırdılar benden baska kimsenin almaması cok garip dedigim gibi 40 gr da 20 gr protein az ama ürün stybol eşdegeri o yüzden öyle yapmışlar .
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.