Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.003
Cevap
664
Favori
2.291.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tanura

Bu neosante'den alışveriş yapan var mıdır? Pek duymadığım bi siteydi ama

14 15 senedir piyasadalar ben bir tane whey aldım kapağı açık çevresine biraz dökülmüş halde geldi o yüzden pek sevmem kendilerini ama tükkanlarına gidip görerek alabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • http://www.protein7.com/reflex-instant-whey-2200gr-498.html

markayı ilk defa görüyorum.
    eğer içeriği doğru ise bence güzel bir ürün.
    25gramda 20gram protein
    88servis
    1gram yağ
    1gram şeker

Fiyatıda 140tl

Ultimate prostar almayı düşünüyordum, bu ürünü alacak gibi oldum bir an ? düşünceleriniz neler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

14 15 senedir piyasadalar ben bir tane whey aldım kapağı açık çevresine biraz dökülmüş halde geldi o yüzden pek sevmem kendilerini ama tükkanlarına gidip görerek alabilirsin

Hocam daha nası gelsin, baya kötü gelmiş :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Hocam daha nası gelsin, baya kötü gelmiş :)

Yollamadan önce iki kaşık kontrol yapmışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ben aldım iki kez sorun yaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanura kullanıcısına yanıt
    İyi bir firmadır, bende çok alışveriş yaptım buradan hiç sorun yaşamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

http://www.protein7.com/reflex-instant-whey-2200gr-498.html

25gramda 20gram protein
    88servis
    1gram yağ
    1gram şeker

Fiyatıda 140tl

Ultimate prostar almayı düşünüyordum, bu ürünü alacak gibi oldum bir an ? düşünceleriniz neler

Bende aynı ikilimde kaldım..Hatta üçleme düştüm :),
    ..Bu ürünmü 200 tlye 2390gr olan prostarmı yoksa neosantedeki 160tl ye casein mi..hangisini almalı acaba orta seviye bir kullanıcı için?

• aybasan kullanıcısına yanıt
    Casein ile whey farkli seyler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

quote:

http://www.protein7.com/reflex-instant-whey-2200gr-498.html

25gramda 20gram protein
    88servis
    1gram yağ
    1gram şeker

Fiyatıda 140tl

Bende aynı ikilimde kaldım..Hatta üçleme düştüm :),
    ..Bu ürünmü 200 tlye 2390gr olan prostarmı yoksa neosantedeki 160tl ye casein mi..hangisini almalı acaba orta seviye bir kullanıcı için?

İlk önce casein nedir whey protein nedir bunu araştır farkı gör hem öğrenmiş olursun.Sonra sana gerekli olan hangisi ise onu alırsın.

• Amatörce spor salonunda body yapıyorum 1 seneye yakındır..Spordan sonra takviye olsun diye ara ara kullanacğım..Bu durumda wheymi caseinmi daha faydalı olur..Gerçi bildiğim kadarıyla casein gece proteini olarak kullanılıyor ama fayda açısından hangisine yönelmeliyim..Kilo almak derdim yok zaten 4-5 kilo kadar fazlam var..
  • Az önce siparişi verdim. Yurt dışı sitelerde de bulunabilinen bir ürün. Gelsin bakalım nasılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Amatörce spor salonunda body yapıyorum 1 seneye yakındır..Spordan sonra takviye olsun diye ara ara kullanacğım..Bu durumda wheymi caseinmi daha faydalı olur..Gerçi bildiğim kadarıyla casein gece proteini olarak kullanılıyor ama fayda açısından hangisine yönelmeliyim..Kilo almak derdim yok zaten 4-5 kilo kadar fazlam var..

Spordan sonra kullanacaksan tercihin whey olmalı. Ara ara kullanırım vs. diyorsan complex de olabilir ama bence whey alıp her spordan sonra kullansan daha çok faydasını görürsün.
  • http://www.neosante.com/235306/50887

Fiyat piyasaya göre yaklaşık 40 tl uygun.
  • Bende az önce neosantedeki Dymatize Elite Casein Protein 160 tl bundan sipariş verdim..Fiyat piatyasaya göre oldukça iyi gibi..daha sonrada prostar whey alıp kombine kullanmayı düşünüyorum..şimdilik bunu aldım.
    Keske whey alsaydiniz

• quote:

Keske whey alsaydiniz

Evet ama bu casein piyasaya göre oldukça uygun fiyatta şuan markada bildiğim kadarıyla çok iyi..Açıkcası kaçırmak istemedim..O geldikten sonrada ultimataprostarın 2390gr olan ürününü almayı düşünüyorum onunda fiyatı 198tl..Kombine kullanacağım...
    ...Ama linkte paylaşılan 140tllik üründe fena görünmüyor aslında..Ama markayı falan duymadım daha önce nettede çok bilgi yok..Fiyat olarak gramajıda düşünürsek sanırım 50tllik bir fark oluyor değermi acaba kararsız kaldım biraz..Ama sonuçta gıda bu bilindik piyasada kendine yer edinmiş markayı almak daha güvencelidir diyede düşünüyorum..Ama 50 tl de aslında az para değil...????
    Ultimate prostar alsaydiniz keske, faydasi olmaz degil ama cok etki gormezsiniz. Bu arada suanki whey bitince bende ultimate prostar alicam. 10lira daha uygun gg'da. Habrriniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Patience

Az önce siparişi verdim. Yurt dışı sitelerde de bulunabilinen bir ürün. Gelsin bakalım nasılmış.

Geldiğinde tadı ve karışımı hakkında yorum yapın lütfen. Fiyat çok iyi

Amazonda 50€ ya satılan bir ürün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende alıcam yarın bu üründen 88 servis oranlarının da gerçek dışı olduğunu düşünmüyorum. Amazondan yorumları okuyabilirsiniz kötü bir ürün öyle yorumlar almaz. Karalayıp geçmeyin 140 150 tl çok iyi fiyat.
  • S.k.t ekim 2016
    Haberiniz olsun hocam

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.