Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bilid Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.supplementler.com/kampanya/kampanyali-1-3

bazı ürünlerde 19 mayıs indirimi.
  • Gerçekten güzel indirimler var, değerlendirmek lazım aslında

Optimum Gold alırım belki yarın hangi aroma tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proph -- 18 Mayıs 2016; 23:54:17 >
  • suplementlerdeki indirimler güzelmiş vitamin.com.tr yaklaşmış 409 tl normal fiyatı 4.5kg optimum whey eğer peşin alırsanız 332tl geliyor ben aldım bir tane ihtiyacı olan kaçırmasın...
  • Proph kullanıcısına yanıt
    arkadaşda çileklisi var baya sade tadı var :) sen bilirsin kaliteli marka tad sıkıntısı olmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihylc

arkadaşda çileklisi var baya sade tadı var :) sen bilirsin kaliteli marka tad sıkıntısı olmaz bence

Çikolatalı düşünüyordum ama o kalmamış stoklarda, 3 aydır weider vanilya-çilek kullanıyorum baydı artık tadı Bi de supplementler.com'a güvenebilir miyim bilmiyorum. Daha önce eldiven almıştım sorunlu bi alışveriş olmuştu sonradan değişim yaptılar ama bi güvensizlik oluşturdular bende
  • Optimum standart whey 195tl iyo fiyat. Benimde whey'in yarisi duruyormus. İki gundur sicak whey firsati ariyorum. 2-3 hafta sonra ultimate prostar whey almayo dusunuyorum. 1gram seker ve %88'lik protein orani gercekten iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Optimum standart whey 195tl iyo fiyat. Benimde whey'in yarisi duruyormus. İki gundur sicak whey firsati ariyorum. 2-3 hafta sonra ultimate prostar whey almayo dusunuyorum. 1gram seker ve %88'lik protein orani gercekten iyi

Hocam daha geçen fotoğraf atmıştın ne ara bitti o whey kaç kilo kullanıyon günlük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suplementler.com indirimi iyi olmuş, haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Proph kullanıcısına yanıt
    Kavanoza bosaltip ordan aliyorum ölcek. Kutusuna baktimda epey varmis. Bitmedi yani

• Hocam fazla para vermeye gerek yok kreatin kreatindir fazla verdiğin her kuruş markaya verdiğin paradır

• MtnK34 M kullanıcısına yanıt
    Whey proteinler de asagi yukari o sekilde, aradaki ciddi fiyat farklari marka kaynakli

• Optimum kurabiyeli aldım inşallah güzeldir tadı
  • Dumanus kullanıcısına yanıt
    Ayni sey wheyler icin gecerli degil.

Genrise 2.280kg whey 139tl
    Weider 2.200kg whey 280tl

Whey'lerde icerik degisebiliyor.

Fakat glutamin, kreatin hatta bcaa'nın saf halleri mevcut. Örnegin, herkesin aklina bcaa diyince xtend geliyor fakat ben scitec aldim.

Xtend'de 10gramin 7grami bcaa
    Scitec'de 5gramin 5grami bcaa

Aromasiz oldugu icin tadi rezalet. xtend'in tad avantaji, fiyat dezavantaji var.

• Bir siteden ürün almıştım kutusu açılmamış vardı bende hard line bcaa ile takas yaptım .Sözde bcaa tadsız , yahu zehir gibi tadı var acı desem değil pis pişi zorla içiyorum :) ama ders oldu xtend bundan sonra.Veya ucuza getirirsem ultimate bcaa denicem oda 60 servis daha uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ReLaX_35_ -- 19 Mayıs 2016; 18:39:59 >
  • Arkadaşlar ne kadar inanınırsınız bilmemde abd de bu firmaların vaadleri ne kadar doğru araştıran kurumlar var optimum en doğru markalardan çıkmış mesala o yüzden her bulduğunuzu almayın bence

• Kesinlikle kaliteli ürünler, bilinen markalar her zaman daha avantajlıdır. Hammadde kalitesi ve verilen değerlerin doğruluğu çok önemli.

• Arkadaslar Protein7de de bazı ürünlerde yüzde on beş indirim var, yarın 12 ye kadar sürecekmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

Supplementlerin yaptığı kampanya umarim sadece 19 mayis icin degildir...

Normalde 23.59da bitecekti, hala devam ediyor şu an
  • Optimum 2.2kg 185tl

Protein7.com'da

• quote:

Orijinalden alıntı: semihylc

Bir siteden ürün almıştım kutusu açılmamış vardı bende hard line bcaa ile takas yaptım .Sözde bcaa tadsız , yahu zehir gibi tadı var acı desem değil pis pişi zorla içiyorum :) ama ders oldu xtend bundan sonra.Veya ucuza getirirsem ultimate bcaa denicem oda 60 servis daha uygun.

protein 7den ultimate bcaa aldım ilk kez bcaa kullanıyorum, cocukken annemin zorla içirdiği öksürük surupları gibi tatlı-acı değişik bir tadı var hoşlandıgım soylenemez
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.