Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.003
Cevap
664
Favori
2.291.569
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her gün antrenmandan sonra üzüm suyunu millet nereden bulacak Görende İFBB PRO sanıcak bunları için suyla gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Whey süt ile içilirse özellikle antrenman sonrası için kullanmaz manasız olur.

Kesinlikle katılıyom basit şeker ile tüketilmeli mesala üzüm suyu, süt ile casein tüketilmeli

Nedenini aciklar misiniz?

Antreman sonrası hızlı emilen wheyi hızlı emilen dimes %100 şeker ilavesiz üzüm suyu gibi basit şekerle tüketilmeli imiş benim hoca böyle dedi üzüm suyu neden özellikle o sır benim hocada söylemiyo :) süt hızlı sindirilmediği için wheyin sindirimini yavaşlatırmlş o yüzden tüketmeyin diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 6 Mayıs 2016; 20:48:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kesinlikle katılıyom basit şeker ile tüketilmeli mesala üzüm suyu, süt ile casein tüketilmeli

Antreman sonrası hızlı emilen wheyi hızlı emilen dimes %100 şeker ilavesiz üzüm suyu gibi basit şekerle tüketilmeli imiş benim hoca böyle dedi üzüm suyu neden özellikle o sır benim hocada söylemiyo :) süt hızlı sindirilmediği için wheyin sindirimini yavaşlatırmlş o yüzden tüketmeyin diyorlar

Hızlı emilmesini istiyorsan direk su ile karıştırmayı dene ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Furgazy

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim hoca üzüm suyunda ısrarlı jendi uygulamış ve muhteşem estetik vucudu var

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İlk defa senden duyuyorum ve ambalajlanmış bir paket meyve suyunun ne kadar doğal olduğu tartışılır. Bence mantıklı olan su ile karıştırmaktır.
    Mr olympia düzeyindeki sporcuların beslenme programlarını incelemiştim sürekli su ile karıştırıyorlardı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İlk defa senden duyuyorum ve ambalajlanmış bir paket meyve suyunun ne kadar doğal olduğu tartışılır. Bence mantıklı olan su ile karıştırmaktır.
    Mr olympia düzeyindeki sporcuların beslenme programlarını incelemiştim sürekli su ile karıştırıyorlardı

Fiziği ben bu işi biliyorum diyo güveniyorum ona bakalım...

• Konu tavsiye fırsat konusu ama söyleyeyim antreman sonu wheyi üzüm suyuyla karıştırmak,jelibon vesaire yiyerek yanına içmek vesaire hepsinin amacı vücuda insülin spike yaptırarak o sayede içtiğin whey proteindeki proteinlerin pik yaptırılan insülin sayesinde vücut tarafından sünger gibi emilmesini sağlamak.Üzüm suyu olur,maltodekstrin olur,jelibon olur,beyaz ekmek vesaire olur,vitargo olur.Bir de şöyle diyenler var;kolay yağlanabilen vücuda sahip insanların bunu yapmasından daha mantıklı olanının ise antreman sonrasında bir 30dk hiçbirşey içmeyip vücudun gh salgılanmasına müsade verilerek artan ghtan dolayı salgılanan glukagon sayesinde biraz yağ yakma imkanı sağlamak olarak geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berilker

biraz geç görmüşüm mesajını kusura bakma, eğer dediğin gibi iyi antrenman yapıyorsan az bi yağlanma ile kilo artışı elde edersin sadece bu ürünle değil diğer gainer ürünleri ile de. O yüzden iyi bi antrenman ile kullanabilirsin diyorum.

hocam n11'deki BesinMarket satıcısına sordum , muscletech nitrotech protein tozu bandrol var mı diye ;
    "merhaba, bandrol yok efendim. eski serilerde bandrol vardı. şimdi new&ımproved olarak geliyor."

ne kadar doğrudur ?
  • senelerdir yabancı yayınları takip ederim etrafım doktor dolu böyle masalları falan nerden buluyorsunuz arkadaş yazmıyım yazmıyım diyorum da burayı okuyup feyz aln insanlar var. uykuda salgılanan gh ı aç karnına da salgılattılar yok insulin spike yapın karaciğerin işleyemediği tek şeker olan fruktozu basın vücuda aman casein i uykuda alın 2 sene besyo okumuş adamın elinde üzüm suyu gören market rafına koşmuş.

http://www.flexonline.com/nutrition/eating-right/insulin-spike-or-not-spike

• sioux kullanıcısına yanıt
    Üzüm suyundaki şekere fruktoz dedikten sonra mesajın değeri 0 a düştü.Gh ın sa sadece uykuda salgılandığını söyledin - ye düştü :D

Hadi cevapları da vereyim şu forumda tartışmadan uzak kalmaya çalışsam da tartışma resmen "gel,gel" diye bana bağırıyor.

1-Üzüm suyundaki şeker dekstrozdur fruktoz değil ve aşağıdaki glisemik indeks tablosuna göre glikozla beraber en hızlı sindirilen 3.sıradaki şeker türü.

Maltodextrin Sugar 110
    Maltose Sugar 105
    Dextrose Sugar 100
    Glucose Sugar 100

Zaten dekstrozun diğer adı üzüm şekeridir.Gidip buna rağmen üzümdeki şekere fruktoz demişsin ibretlik.

bak internet sitesini kaçırmışsın : D
    http://www.menshealth.co.uk/building-muscle/best-supplements/perfect-post-workout-shake
    "A large serving (around 60g) of very high GI carbohydrates in your shake (dextrose or maltodextrin are good options) is a must." "dextrose mu yazıyor lan orada ? (O_o) "

2-Ghrelin-growth hormone bunların aralarındaki ilişkiyi araştır bir zahmet.Bu hormonlar sadece uykuda salgılanmıyor nitekim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 8 Mayıs 2016; 2:20:00 >

• Doğalvitaminler.com adlı siteden alışveriş yapmayı düşünüyorum fiyatlar iyi gh max alcam fikri olan varmı arkadaşlar optimum whey de 198 tl bu arada piyasada 230larda dolaşıyor

• mxblitz kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.fruktoz olmadığı mantıksız gelmişti zamanında fakat dekstroz=üzüm şekeri olarak geçtiğini gördükten sonra pek üstelememiştim.içeriğinde aslında fruktoz barındırmayan meyve yok galiba.Şu ana kadar okuduğum yerlerde genelde türkçe forumlarda hep üzüm suyunu ant sonrası dekstroz içerdiğinden ve fruktozun sindirim hızından dolayı kullandıklarını yazmışlardı kişiler.

Fakat amaç olarak yine aynı amaca hizmet ediyor fruktozu saymazsak.Yukarıdaki posttakimdeki hitap ettiğim arkadaştan da özür diliyorum o halde üzüm suyundaki şekerin tamamını dekstroz gibi söylemiş olduğumdan dolayı.

Bu arada :
    videodaki kişi zamanında bod****dan takip ettiğim sonrasında ptlik vermeye baslamıs ve youtube facede paylaşım yapmaya başlamış fitness model bir sporcu.vücudu da gerçekten iyi.ant sonrası alınan basit şeker yağlandırır tarzda konular da görmüştüm bu arkadaşa pek etki etmemiş galiba.her sabah ve her ant sonrası kullanmasına rağmen.bu arada üzüm suyunun özel bir durumu var dediği kısımda dekstrozdan bahsedecekmiş arada kaynamış.

https://www.youtube.com/watch?v=trASJHgUTsA

• arkadaşlar gemiye çıkacağım için fazladan aldığım karbonhidrat tozunu (XPro Maxx 2500gr) satmak istiyorum sıfır açılmamış jelatinli ürün şu

http://www.hepsiburada.com/xpro-maxx-2500gr-cilek-aromali-karbonhidrat-tozu-pm-sporxpromaxx

Ücret 50 TL Kargo benden PM ile bilgi alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: rApInO

Doğalvitaminler.com adlı siteden alışveriş yapmayı düşünüyorum fiyatlar iyi gh max alcam fikri olan varmı arkadaşlar optimum whey de 198 tl bu arada piyasada 230larda dolaşıyor

site hiç güvenilir değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan19901

Bilgilendirme için teşekkür ederim.fruktoz olmadığı mantıksız gelmişti zamanında fakat dekstroz=üzüm şekeri olarak geçtiğini gördükten sonra pek üstelememiştim.içeriğinde aslında fruktoz barındırmayan meyve yok galiba.Şu ana kadar okuduğum yerlerde genelde türkçe forumlarda hep üzüm suyunu ant sonrası dekstroz içerdiğinden ve fruktozun sindirim hızından dolayı kullandıklarını yazmışlardı kişiler.

Fakat amaç olarak yine aynı amaca hizmet ediyor fruktozu saymazsak.Yukarıdaki posttakimdeki hitap ettiğim arkadaştan da özür diliyorum o halde üzüm suyundaki şekerin tamamını dekstroz gibi söylemiş olduğumdan dolayı.

Bu arada :
    videodaki kişi zamanında bod****dan takip ettiğim sonrasında ptlik vermeye baslamıs ve youtube facede paylaşım yapmaya başlamış fitness model bir sporcu.vücudu da gerçekten iyi.ant sonrası alınan basit şeker yağlandırır tarzda konular da görmüştüm bu arkadaşa pek etki etmemiş galiba.her sabah ve her ant sonrası kullanmasına rağmen.bu arada üzüm suyunun özel bir durumu var dediği kısımda dekstrozdan bahsedecekmiş arada kaynamış.

https://www.youtube.com/watch?v=trASJHgUTsA

Benim hocam dediğim kişi bu bize üzüm suyunu tavsiye ediyor vede fiziğide dediklerini yapmalısın diyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Biomax Nutrition
    Iso Beef Protein Isolate (Chocolate)
    1800 gr
    Bu ürün neosantede indirimde 149 tl..Nasıl bir ürün bu fiyata almalımı sizce?

Yokmu bu ürün için yorum yapacak biri?
  • Tonbaligi almak isteyen varsa mesaj atabilir.

• quote:

quote:

Biomax Nutrition
    Iso Beef Protein Isolate (Chocolate)
    1800 gr
    Bu ürün neosantede indirimde 149 tl..Nasıl bir ürün bu fiyata almalımı sizce?

Yokmu bu ürün için yorum yapacak biri?

almanyadan ithal diyorlar ürün avrupa da abd de yok hicbir yerde bulamadım bulan varsa bana bi link atsın türkçe ingilizce fark etmez inceliyelim .

büyük ihtimalle neosante almanya da kendi adına ürettiriyor . (almanya denip türkiyenin supplement doldurma tesisi olan denizli osb de de üretiliyor olabilir ben güvenip almam sadece olabilir dedim kesin bir bilgim yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 9 Mayıs 2016; 2:01:54 >

• aybasan kullanıcısına yanıt
    Hocam sahsen et proteinini tavsiye etmem,gercek etten degil sakatat veya kikirdak kemik gibi maddelerden elde edildigi yonunde yazilar okumustum.amimoasit profili de dusuk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.