Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: LiveStorm-TR Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.971
Cevap
664
Favori
2.289.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

275 gözüküyor su anda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Hepsiburada’dan myprotein mocha alabilirsiniz 259 TL şuan. SSN’den çok daha iyi bir ürün.
    Hocam ben satıcı olmama rağmen artık myprotein tavsiye etmiyorum kimseye. Ssn de kullandım, quadro çok farklı bir ürün hakikaten etkili. My protein içtiğim sürece plasebo etkisi dahi yasayamamistim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Hocam ben satıcı olmama rağmen artık myprotein tavsiye etmiyorum kimseye. Ssn de kullandım, quadro çok farklı bir ürün hakikaten etkili. My protein içtiğim sürece plasebo etkisi dahi yasayamamistim

Alıntıları Göster

Ben, artık Whey Protein olarak mutlaka içeriğine inandığım ürün kullanıyorum. O sebeple bu markalar haricinde hiç bir marka almam. Hele bizim yerli ve milli markalardan Allah korusun. Belki Hardline derim, o da çok eski marka olduğu için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Ben, artık Whey Protein olarak mutlaka içeriğine inandığım ürün kullanıyorum. O sebeple bu markalar haricinde hiç bir marka almam. Hele bizim yerli ve milli markalardan Allah korusun. Belki Hardline derim, o da çok eski marka olduğu için.

Alıntıları Göster
    Karalama yapmak gibi olmasın ama hardline da zma ve arjinin dışında diğer ürünler çok gereksiz pahalı tavsiye etmiyorum. Kendim yabancı markaolarak nutrend Türk markası olarak da ssn kullanıyorum

• Japonya kullanıcısına yanıt
    Fikirlerinizi tabi diyebilirsiniz. Karalama değil bence. Zaten, Benim hiçbir firma ile ne bağım ne de alakam var. Satış yapıp ürün satma gibi bir olayım da yok. Ne içiyorsam onu önermekteyim.

• Merhaba, ben normalde supplementlerin protein tozunun içeriği güvenilir midir yani tavsiye edilebilir bir urun mu, alternatifi var mıdır sizce?

• omercizlak@gmail.com O kullanıcısına yanıt
    100 lira daha ver multipower whey al daha iyi gymmarketten

• berkay3498 B kullanıcısına yanıt
    Hocam baktım da gym market te 420 lira nasıl 100 lira fazla oluyor anlamadım 😂

• omercizlak@gmail.com O kullanıcısına yanıt
    Konuyu takip ediyorsan üyelik ile ve havale ile dahada uyguna geliyor

Kod gym 30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay3498 -- 19 Ekim 2020; 12:24:15 >
  • berkay3498 B kullanıcısına yanıt
    Konuyu çok takip edemiyorum özür dilerim. Teşekkür ederim bilgilendirme için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: omercizlak@gmail.com

Merhaba, ben normalde supplementlerin protein tozunun içeriği güvenilir midir yani tavsiye edilebilir bir urun mu, alternatifi var mıdır sizce?

Daha önce Çilekli olanı tükettim. İçinde meyve parçacıkları var. Tadı çilekten ziyade orman meyveli gibi. Hammaddesi Volac. Yani Scitec markasıyla aynı hammadde. Trendyolda 100/40 ya da 250/50 kupon bulabilirseniz uyguna gelir. Alınır mı derseniz ben tadını çok sevmiştim. Ama tadının baydığını diyenler de var. Aynı fiyat aralığında alternatifi uzak ara Myprotein.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 19 Ekim 2020; 17:0:37 >
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    Scitec ile aynı hammadde olduğunu magazadaki arkadaşta söylemişti. Ben uzun süredir muzlusunu kullanıyorum hâlâ baymadi ancak bu fiyat aralığında başka bulabilir miyim diye düşünüyordum :) teşekkür ederim yorumun için :)

• ssn command veya bigwhey arasında kaldım biyoyararlanım daha iyi diyor bigjoyda onumu alsam command konsantre izole karışımı diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: badiemir

ssn command veya bigwhey arasında kaldım biyoyararlanım daha iyi diyor bigjoyda onumu alsam command konsantre izole karışımı diyor

Bu civara kesinlikle myprotein bu markalar rakibi bile olamaz

• tosunoo kullanıcısına yanıt

evde bir adet myprotein çilek ve optimum çilek var muz aromalı istiyorum muz mango command bigwhey de muz ondan çikolata white cholate protouch marka var başka olsun istiyoırum

• badiemir B kullanıcısına yanıt
    Muz Mango çok iyi bir birleşim olmuyor. Benden uyarması.

• çikolatalı command aldım bakalım evde protouch vardı ama o bayıcı tadı artık tek ölçek kullandıgım zaman kullanırım bunuda 2 ölçek olabilir idman sonrası iyi olacak gibi arkadaşım dedi muz aromaları çok şekerliymiş bayıyomuş markaları denemiş çikolatalı 23 gr serviş başına öbür aromalar 24 birşey farketmiyor zaten o proteindende kas yapamazsak :D

• badiemir B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Alıntıları Göster

Ben de yıllardır myprotein kullanırım. Ama neden tavsiye etmiyorsunuz? İçeriğinden kalitesinden vs mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fifacı23

Ben de yıllardır myprotein kullanırım. Ama neden tavsiye etmiyorsunuz? İçeriğinden kalitesinden vs mi?

Alıntıları Göster

Bu tarz işlerde eğer referans alacaksanız satıcıları değil, kullanıcıları referans alın arkadaşlar. Bir abi tavsiyesidir.

• 
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.