Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1077. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cei Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10751076107710781079
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, Myprotein Impact Whey 2500gr Çikolata aromalı olandan aldım. Linkteki ürün:https://www.protein7.com/myprotein-impact-whey-protein-2500gr-527.html

Tadını su ve süt ile denedim, damak tadıma uygun değil. Bu sebeple satmak istiyorum. Sadece 2 ölçek(60gr) kullanıldı, gelen hediyeleri ile vereceğim(Shaker, toz saklama kabı,%10 indirim kuponu). Uygun fiyata vereceğim, tekliflere açığım. İlgilenen PM atsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roce -- 22 Mayıs 2020; 18:0:40 >
  • Arkadaşlar merhaba gh max, gaba ararken böyle bi ürüne denk geldiğimi söylemiştim ürünü kullandım kullanmaya devam ediyorum plasebo etkisi de olabilir gerçekten yararlı da olabilir ama bende cinsel istek artışı yaptı testestoronları yükseltiyor olabilir. reklam olarak düşünenler her zaman ki gibi çıkacağı için ürünün adını yazacam almak isteyen nerden alırsa alsın.

growth factor 9

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkay3498 B kullanıcısına yanıt
    3 Tane aldım 3 tanede arkadaş aldı , sağolasın.

Bundan sonra yapacak tek çözüm herhalde skt yaklaşan ürünleri almak olacak öteki türlü alamıcaz sanırım.
  • _ReLaX_35_ kullanıcısına yanıt
    gerçekten fiyatlar uçmuş ya. Lütfen bu konuda paylaşalım fırsatları .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam geçen mesela myprotein bcaa aldım trendyolda 55 tl idi , şuan kendi sitelerinde bile 95 çektiler vs.

Bu saatten sonra yapılacak tek şey burada daha fazla bilgi paylaşımı yaparak Skt yaklaşan ürünleri alıp kullanmak başka çare kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Arkadaşlar merhaba gh max, gaba ararken böyle bi ürüne denk geldiğimi söylemiştim ürünü kullandım kullanmaya devam ediyorum plasebo etkisi de olabilir gerçekten yararlı da olabilir ama bende cinsel istek artışı yaptı testestoronları yükseltiyor olabilir. reklam olarak düşünenler her zaman ki gibi çıkacağı için ürünün adını yazacam almak isteyen nerden alırsa alsın.

growth factor 9
    Aptallık edip aldım bu ürünü, ve şikayet ettim yetkili mercilere sebebine gelince,

Yurt dışında aynı ürün ambalajıyla olan başka bir ürünü içeriği hakkında hiç bi bilgi verilmeden aynı ambalajla yerli olarak sahtesini yapmışlar.

• oski_58 kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı sitesi olunca ben iyi ürün olarak düşündüm bildiğin sahte mi yapmış adiler

• 31.08.2020 SKT'li Weider Gold 500 gr, supplementler.com'da 79 TL'ye düşmüş. Bana uygun geldi aldım iki tane, hemen hemen bizim dandik wheylerle aynı fiyata geliyor.
    https://www.supplementler.com/urun/weider-gold-whey-500-gr-630
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sicsoline

31.08.2020 SKT'li Weider Gold 500 gr, supplementler.com'da 79 TL'ye düşmüş. Bana uygun geldi aldım iki tane, hemen hemen bizim dandik wheylerle aynı fiyata geliyor.
    Iki paket de ben aldım yoksa weider alamayacağız bu gidişle..

• Arkadaşlar merheba

İlk defa yazıyorum,

Supplementler Whey Protein 1000 Gr Aromasız olanı kullanan varmı şuan 99 tl ile uygun olduğunu düşünüyorum.

Bence sıcak fırsat sayılır 99 tl ile 1000 gr whey ama aromasız.

Bu arada ilk defa aromasız kullanacağım bakalım nasıl olacak.
  • bartın_74 B kullanıcısına yanıt
    aromasız olması içimi acayip zorlaştırır, illaki bir şeye karıştırıp içmen gerek.
  • Cevabınız için teşekkürler.
    Bir şekilde aroma tadı verebileceğimi düşünüyorum. 1 kg için 99 TL yoksa fiyatlar çok pahallı.

• bende 2 paket aromasız aldım sabah protein tozuyla yulafı karıştırıp güzel güzel yerdim şimdi nasıl yiyeceğiz acaba:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ReLaX_35_

Maalesef hocam geçen mesela myprotein bcaa aldım trendyolda 55 tl idi , şuan kendi sitelerinde bile 95 çektiler vs.

Bu saatten sonra yapılacak tek şey burada daha fazla bilgi paylaşımı yaparak Skt yaklaşan ürünleri alıp kullanmak başka çare kalmadı
    Buraya niye yazmadınız 55 TL iken biz de yararlanırdık
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Yazdım hocam az yukarıda kalmıştır :)
  • quote:

Yazdım hocam az yukarıda kalmıştır :)
    Vallaha kötü kaçmış teşekkürler haber verdiğiniz için
  • Aloprotein’de ufakta olsa bir indirim kodu var. İşine yarayan olur belki.

Bayrama Özel Yüzde 15 İndirim Kuponunuz " bayram15

• Gittigidiyorda Gaspari amino 169 tl , birde gittigidiyorda bazı satanlarda 3 taksit var arkadaşlar haberiniz olsun.
  • quote:

Gittigidiyorda Gaspari amino 169 tl , birde gittigidiyorda bazı satanlarda 3 taksit var arkadaşlar haberiniz olsun.
    Gaspari Aminomax 8000, tabletler içerisinde efsanedir. Gaspari zaten genel olarak bizim piyasadaki en kaliteli markalardan biri. Tablet aminoasit kullanmıyorum, ama tablet arayanlar gözü kapalı alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 27 Mayıs 2020; 18:30:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sicsoline

31.08.2020 SKT'li Weider Gold 500 gr, supplementler.com'da 79 TL'ye düşmüş. Bana uygun geldi aldım iki tane, hemen hemen bizim dandik wheylerle aynı fiyata geliyor.
    Fiyat ve performansa bakarsak protein tozu almak isteyenlerin tartışmadan alabileceği bir ürün. Genelde diyet dönemleri için öneriliyor. Ama malum bu Korona olaylarında diyet de yalan oldu, bari buradan kısalım. Haziran başı gibi salonların durumuna göre 3-4 tane alacağım. Başka türlü Weider kullanamayacağız yoksa. :)

• 
Sayfa: önceki 10751076107710781079
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.