Şimdi Ara

Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
21.591
Cevap
515
Favori
1.581.466
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)
Giriş
    1284 Mesaj

1 haziranda açılıyormuş, üniversite salonları açılır mı acaba, zor gibi duruyor.. ama risk büyük gidilir mi bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fabrizo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sosyal medyada dolaşan bir normallesme takvimi var ama bu resmi kurumlardan tarafından doğrulanmış degil sadece hazirlanmis bir taslak takvime bakarsan 11 Mayıs'ta cafeler açılıyor diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    isviçreli bilim adamı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    semihylc

Myprotein kreatin 250 gr 39 tl
    myprotein bcaa 2.1.1 250 gr 55 tl
    hardline vitamin 120 kapsül 79 tl (kullanan varsa yorumunu alırım veya başka marka önerisi , daha evel vitamin kullanmadım)

nasıl arkadaşlar denemeyi düşünüyorum.Gözünüze çarpan indirim varsa yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ReLaX_35_ -- 13 Mayıs 2020; 22:37:33 >

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

1 haziranda açılıyormuş, üniversite salonları açılır mı acaba, zor gibi duruyor.. ama risk büyük gidilir mi bilmiyorum.
    yalan o, spor salonları tahminimce ağustos ortası eylül başından önce açılmaz. en son açılacak yerlerden biri spor salonları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 13 Mayıs 2020; 23:9:37 >
    |
    |

Olimp nutrition var vitamin ve mineral kapsülleri ayrı ayrı onuda tercih edebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay3498 -- 13 Mayıs 2020; 23:25:22 >
    |
    |
    _ReLaX_35_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    semihylc

Hardline aldım artık hocam , ama bir sonrakine dediğini deniyeceğim içeriği baya iyiydi daha önceden bakmıştım :)
    |
    |
    berkay3498 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kaliteli bir Collagen tavsiyeniz var mı arkadaşlar? Suda Collagen Alman menşei diyor, bu tür ürünlerde Almanya çok iyidir genel olarak. Ama çoğu ürün de Arjantin ve Brezilya menşei oluyor. İtalya menşei bir ürün de buldum. Hangi ülkelere güvenelim hammadde olarak
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-ve-firmalar-icin-instagram-takipci-etkilesim-hizmetleri--129610924#129610924
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 21 saat 34 dakika kadarı kaldı.
    2 Not
    Bar arayana Optimum'un barları bayağı uygun şu anda Supplementler'de;https://www.supplementler.com/urun/optimum-protein-whipped-bites-76-gr-12-adet-8418

SKT 30 Haziran 2020 1,5 ayda 12 tane yenir gibi geliyor.
    |
    |
    Ryzen 7 2700X@4,3 Ghz(1,4V) - EVGA CLC 280 - Cooler Master Master Gel Maker - Asus Crosshair VI Hero X370 - 8*2 GB Gskill Trident Z RGB 3200 CL14@3200 CL12 - Saphire RX 580 Nitro 8GB - Samsung EVO 970 500 GB NVME SSD - Samsung EVO 850 500GB SSD - Radeon R7 240 GB SSD - EVGA Supernova G2 650W - Rampage Imposing Rainbow RGB Kasa
  • Er
    2 Mesaj
    Bigjoy Foods TRUENUTS Crunchy Fıstık Ezmesi 380gr
    https://urun.n11.com/saglik-destek-urunleri/bigjoy-foods-truenuts-crunchy-fistik-ezmesi-380gr-P401989575

Bigjoy fisttik ezmesi gayet uygun fiyatta tüketen varsa kaçmaz firsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay3498 -- 21 Mayıs 2020; 6:15:55 >
  • Binbaşı
    1705 Mesaj
    Haziran'da açılınca ben sanırım bir ay gitmem, hangi doktor ile konuşsam hepsi ikinci dalgadan çekiniyor.

Alınan kararlar bence çoğunlukla ekonomik biraz haklılık payları da var.
    |
    |

Tadını su ve süt ile denedim, damak tadıma uygun değil. Bu sebeple satmak istiyorum. Sadece 2 ölçek(60gr) kullanıldı, gelen hediyeleri ile vereceğim(Shaker, toz saklama kabı,%10 indirim kuponu). Uygun fiyata vereceğim, tekliflere açığım. İlgilenen PM atsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roce -- 22 Mayıs 2020; 18:0:40 >
    |
    |
    Arkadaşlar merhaba gh max, gaba ararken böyle bi ürüne denk geldiğimi söylemiştim ürünü kullandım kullanmaya devam ediyorum plasebo etkisi de olabilir gerçekten yararlı da olabilir ama bende cinsel istek artışı yaptı testestoronları yükseltiyor olabilir. reklam olarak düşünenler her zaman ki gibi çıkacağı için ürünün adını yazacam almak isteyen nerden alırsa alsın.

growth factor 9

• Yüzbaşı
    266 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    semihylc

3 Tane aldım 3 tanede arkadaş aldı , sağolasın.

Bundan sonra yapacak tek çözüm herhalde skt yaklaşan ürünleri almak olacak öteki türlü alamıcaz sanırım.
    |
    |
    berkay3498 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

gerçekten fiyatlar uçmuş ya. Lütfen bu konuda paylaşalım fırsatları .

|
    |
    _ReLaX_35_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    semihylc

Maalesef hocam geçen mesela myprotein bcaa aldım trendyolda 55 tl idi , şuan kendi sitelerinde bile 95 çektiler vs.

Bu saatten sonra yapılacak tek şey burada daha fazla bilgi paylaşımı yaparak Skt yaklaşan ürünleri alıp kullanmak başka çare kalmadı
    |
    |
    eediz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: HK-416

Arkadaşlar merhaba gh max, gaba ararken böyle bi ürüne denk geldiğimi söylemiştim ürünü kullandım kullanmaya devam ediyorum plasebo etkisi de olabilir gerçekten yararlı da olabilir ama bende cinsel istek artışı yaptı testestoronları yükseltiyor olabilir. reklam olarak düşünenler her zaman ki gibi çıkacağı için ürünün adını yazacam almak isteyen nerden alırsa alsın.

growth factor 9
    Aptallık edip aldım bu ürünü, ve şikayet ettim yetkili mercilere sebebine gelince,

Yurt dışında aynı ürün ambalajıyla olan başka bir ürünü içeriği hakkında hiç bi bilgi verilmeden aynı ambalajla yerli olarak sahtesini yapmışlar.

Yurt dışı sitesi olunca ben iyi ürün olarak düşündüm bildiğin sahte mi yapmış adiler

|
    |
    oski_58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj
    31.08.2020 SKT'li Weider Gold 500 gr, supplementler.com'da 79 TL'ye düşmüş. Bana uygun geldi aldım iki tane, hemen hemen bizim dandik wheylerle aynı fiyata geliyor.
    https://www.supplementler.com/urun/weider-gold-whey-500-gr-630

Orijinalden alıntı: Sicsoline

31.08.2020 SKT'li Weider Gold 500 gr, supplementler.com'da 79 TL'ye düşmüş. Bana uygun geldi aldım iki tane, hemen hemen bizim dandik wheylerle aynı fiyata geliyor.
    https://www.supplementler.com/urun/weider-gold-whey-500-gr-630
    Iki paket de ben aldım yoksa weider alamayacağız bu gidişle..

|
    |

İlk defa yazıyorum,

Supplementler Whey Protein 1000 Gr Aromasız olanı kullanan varmı şuan 99 tl ile uygun olduğunu düşünüyorum.

Bence sıcak fırsat sayılır 99 tl ile 1000 gr whey ama aromasız.

Bu arada ilk defa aromasız kullanacağım bakalım nasıl olacak.
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,394
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.