Şimdi Ara

Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
21.610
Cevap
515
Favori
1.582.522
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)
Giriş
    2 Mesaj
    Spor malzemeleri dahil birçok ürüne 30.09.2020 tarihine kadar geçici olarak % 30’a kadar, bu tarihten sonra ise %25’e kadar değişen oranlarda ilave gümrük vergisi gelmesine karar verilmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2991 Mesaj
    salonlar bayramdan sonraya kaldı ama ben açılacağını sanmıyorum kısa vadede,küçük salonlar kalabalık ve havasız virüs için en riskli yerler spor salonları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Olsun Almanya bizi kıskanıyor!

|
    |
    berkay3498 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1732 Mesaj
    Arkadaşlar tavsiye istemeyin demişsiniz ama herkes tavsiye istemiş ve bu durum doğal karşılandığına göre ben de birşeyler yazmak istiyorum. Evde satın alacağım dumbell dislerle ince , düzgün ,mütevazi bir vücut yapıp tekrar boks eğitimime devam etmek istiyorum. Toz takviyesi yapacağım ama yorumlarınızı okudum kurlardan dolayı almamamız gerektiğini söylemişsiniz. Yine de alacak olursam f/p olarak hangisini önerirsiniz. Protein tozundan başka takviye yapmamı gerekirse onu da yazarsanız çok memnun olurum. Saygılar.

ASUS X541U BlackBerry KEYOne Black Edition Indiana Line DIVA 655
    X96 S905X TvBox Tenda V300 YAMAHA RX-V373
    Panasonic Viera TX-L55ET5
  • Binbaşı
    1505 Mesaj
    Alıprotein indirim kodu.

%12 İndirim Kuponu! Tüm Vitamin&Mineral Ürünlerinde Net %12 İndirim Kodunuz '' vita12 ''

|
    |
  • Binbaşı
    1505 Mesaj

Protein tozu olarak yabancı weider, Olimp, Multipower ve optimum. Türk hardline. Benim verim aldıklarım bunlar. Ayrıca spor öncesi Beta Alanin, Kreatin ve Arjinin. Kardiyo yapacaksam da Kafein içerikli karnitin. Benim olmazsa olmazım bunlar. Bunların harici bence çok gerekli değil, sadece 2 tercihin var deseler protein tozu ve Kreatin derim. Ama Beta Alanin de kreatinle müthiş bir ikili. Beta Alanin’i ama herkesin kullanabileceğini sanmıyorum. İçtiğinizde garip bir karıncalanma olayı oluyor. Ama yaklaşık 3 haftalık kullanımdan sonra kreatinin de yüklemesi ile birlikte güçte ciddi bir etki oluyor bence. İkisinden de günlük 5 gr alıyordum. Salonlar kapalı olduğu için buara öyle bir gereksinim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 11 Mayıs 2020; 19:37:24 >
    |
    |
    Zendo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj

Myproteinin kendi sitesinden canlı destekle görüşebilirsin hocam. Türkiye distürbitörlerinin protein7.com olduğunu söylüyorlar. Ben 1 yıldan fazla oldu kullanıyorum çok memnunum.

|
    |
    fatih591 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

distürbitör değil protein7. ithal ettiklerini iddia ediyorlar ama ben güvenemiyorum pek. Türkiye'de olmaz diye bir şey yok her şeyi yapabilirler. (foto şikayetvar sitesinden alındı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme3054 -- 12 Mayıs 2020; 19:59:33 >
    |
    |
    Mr.Captain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Seradonin

Protein tozu olarak yabancı weider, Olimp, Multipower ve optimum. Türk hardline. Benim verim aldıklarım bunlar. Ayrıca spor öncesi Beta Alanin, Kreatin ve Arjinin. Kardiyo yapacaksam da Kafein içerikli karnitin. Benim olmazsa olmazım bunlar. Bunların harici bence çok gerekli değil, sadece 2 tercihin var deseler protein tozu ve Kreatin derim. Ama Beta Alanin de kreatinle müthiş bir ikili. Beta Alanin’i ama herkesin kullanabileceğini sanmıyorum. İçtiğinizde garip bir karıncalanma olayı oluyor. Ama yaklaşık 3 haftalık kullanımdan sonra kreatinin de yüklemesi ile birlikte güçte ciddi bir etki oluyor bence. İkisinden de günlük 5 gr alıyordum. Salonlar kapalı olduğu için buara öyle bir gereksinim yok.
    Detaylı yorum için çok teşekkürler hocam. Sıkı,yağsız yani fit bir vücutdan ileriye gitmek gibi bir niyetim yok. Kondisyona vücut gelişiminden daha çok önem veriyorum. Şuanda karantinadan dolayı hafif göbeğimde çıktı. 178boy,76kiloyum. Dediğiniz gibi karnitin de alıyım o zaman. BU LİNKTE ki üründe kafein de varmış ve fiyatıda uygun geldi. bunun yanına Weider hariç diğerleri birbirlerine yakın onlardan birini alıp başlamak istiyorum. Benim gibi mütevazi düşüncede biri için yeterli olur galiba.
    |
    |

ASUS X541U BlackBerry KEYOne Black Edition Indiana Line DIVA 655
    X96 S905X TvBox Tenda V300 YAMAHA RX-V373
    Panasonic Viera TX-L55ET5

• Teğmen
    144 Mesaj
    Gh max bakarken şöyle bi ürüne denk geldim hiç umudum yok ama denemek için aldım işe yararsa yazarım burdan

GROWTH FACTOR - 9 99,90 TL yerine 45,75 TLhttps://urun.n11.com/cay/growth-factor-9-P352014193

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 12 Mayıs 2020; 22:34:34 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj

Hocam ben daha geçen hafta yazdım myproteine canlı destekten Türkiye'de yaşıyorum buraya gönderim yapmıyorsunuz nasıl alabilirim ürünlerinizi diye. Protein7'den alabilirsiniz Türkiye'deki tek distribütörümüz dediler. Şuan canlı destek kapalı ama yarın tekrar sorucam ss atarım buraya. Senin attığın ss geçen sene agustos sanırım, belki yeni almışlardır bayiliği

|
    |
    gendarme3054 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu gerçek mi ya tam da seviniyordum 100 servis kaliteli ithal wheyi 290 ₺ ye alabileceğime

|
    |
    gendarme3054 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana turkiye de satisimiz yok dedi mh. Bazilarinada var diyorlar dikkatli olmak lazim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj

Biraz önce konuştum. Müşteri temsilcilerinin tam konuyla ilgili bilgileri yok sanırım yöneticisine filan danıştı.
    Yöneticisine sormadan hayır yok diyip geçebilirdi ama sanırım ilgili bir arkadaşa denk geldim.
    Yani bence gönül rahatlığıyla kullanabiliriz, gerçi ben uzun zamandır kullanıyorum size de tavsiye ederim.

|
    |
    Tatar 55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Protein7 resmi bir aciklama yaptirabilir myprotein e fiyatindan dolayi insana kusku yaratiyor. Ben sahsen o yuzden aldigim urunu arkadasima verdim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj
    Valla bizim insanımızı anlamak zor, fiyatlar pahalı diyoruz yakınıyoruz, sonra orijinal ürün bu paraya mı olur diyip pahalı olmasını bekliyoruz

|
    |

Hocam sağolun. Hangi aromasını tavsiye edersin bu arada ? İmpact Whey için

|
    |

Ben en çok çikolatalısını seviyorum ama daha önce mocha, vanilya/muz, çilek/krema denedim. Çilek/krema hariç hepsi gayet güzel.
    |
    |
    fatih591 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Football Manager 2012 Kulübü
  • Binbaşı
    1284 Mesaj
    Bu fiyat farkını bazı firmalar yapıyor bazıları yapmıyor . Almanya'da gelir fazla daha pahalı olsun diyorlar , Türkiye'de gelir az insanlar fakir satış yapıp para kazanmak için daha uyguna fiyat veriyorlar. Yani kendi malları olduğu için her türlü kazanıyorlar.

|
    |
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.