Şimdi Ara

Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DoubleJift Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
21.610
Cevap
515
Favori
1.582.522
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)
Giriş
    284 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Cinemaximum2016

kilo alıp tabii ki kasa dönüştürmek spora yazılmıştım geçen sene hatta yazılmadan önce 1 tane şınav çekemez direk yıkılırdım çok katkısı oldu. lakin progainer almıştım yine katkısı olmadı anca 2-3 kilo aldım 2 ayda onuda sonra seyrek kullanmaya baştan sağma kullanmaya başladım hatta şuan 1 kavanoz var :D bilmiyorum sadece öneriniz fitness mı
    |
    |
    Seradonin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En güzeli bir kan tahlili yaptırman ve diyetisyen yardımı alman bence. Çünkü kilo alamamanın nedeni hormonal de olabilir. Çok faktör var bu konuda. Bilimsel yoldan gitmek en iyisi bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    insafsızherif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    916 Mesaj
    İthal kaliteli f/p oranı yüksek protein tozu var mı tavsiye ettiğiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Eski zamanlar da ithal 170-200 tl bandında

Gaspari myfusion, optimum gold, prostar, mvp, mhp, twinlab, olimp, nitrotech, innerarmor, musletech, scivation, 4dn, nutrend gibi daha saymayı unuttuğum onlarca marka vardı ithal ürünlerde rekabet vardı şimdi bakıyorum whey3matrix bile 300 bandını geçmiş bu seviyelerde protein tozu almak bana mantıklı gelmiyor bilmiyorum.

Dolar yükseldikçe ithal ürün çeşidi bitme noktasına geldi hiçbir firma ürün getirmiyor artık optimum hardline tekeline döndü sektör

Zamanında bu ülkeye ghmax, gaba geliyordu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 9 Mayıs 2020; 23:9:25 >
    |
    |
  • Daha geçen hafta indirimden myprotein 100 servislik paketi 236 liraya aldım havale ile.

Ithal whey önerilerinde hep popüler marka verilmiş. Kimsenin bu markayla kötü bir deneyimi veya eleştirisi var mı?

Bu benim üçüncü paketim, jenerik markalara göre bir eksiğini görmedim. Evde iki kişi kullanıyoruz, bundan önceki wheyler optimum ve suplementlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinaali -- 10 Mayıs 2020; 10:6:32 >
    |
    |

Gayet iyi bence hocam, herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.
    |
    |
    naturalborneater kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    469 Mesaj
    Merhaba, iyi forumlar

22 yaşındayım, çok fazla anlamam bu işlerden. 1,5 yıldır düzenli olarak spor yapıyorum. Yaklaşık bir aydır da supplement kullanıyorum. Whey'lerin en ucuz porsiyonu 3,5 TL'ye gelmeye başladı. Aynı proteini alacağımız tavuk göğsünün birim fiyatı 2 TLye denk geliyor(Göğüs kg:20 tl 100 gr'da 30 gr protein). Tabii konsantre proteinle toz içmek arasında fark var, 100gr tavuk etinin 70'i protein değil sonuçta :) Gerçekten 4-5 TL/Porsiyon bandında whey konsantreleri mi kullanıyorsunuz? En son Darıca'daki Hardline'nın fabrikasına dayanacam ucuz protein tozu verin diyeceğim. Düşünüyorum bunu cidden. El altından vergisiz vs. alma yolu yok mudur bunu?

Bir de kreatin monohidrata başladım, ucuz yollu supplement ararken. Benim gibi ucuza getirmek isteyenler bu supplementi araştırsın ben uygun buldum almayı. Porsiyonu 50 kr.
    144 Mesaj

Kreatini hergün minimum 5 gr kullanman lazım yükleme yapmadan fayda sağlamaz.

3 hafta kullan 1 hafta dinlen şekilde

Hardline o şekilde satış yapmaz kendi çalışan personeli bile çok zor ürün almaktan yakınıyordu

|
    |
    -KaJMeRaN- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

Hardlinede zam yapmıştı ürünlere yine yaparlar 319 yada 329₺ olur yakın zamanda

|
    |
    -KaJMeRaN- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1505 Mesaj

Döviz artıyor, hammadde fiyatı artıyor.

|
    |
    berkay3498 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
    arkadaşlar demir döküm dambıl seti alabileceğim yer var mı uygun gözünüze çarpan fiyatlar uçmuş ya da stok yok ürünlerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1505 Mesaj

Bu konuda ne yazık ki çok geç kaldın. Şu sıralar fiyatlar normalin 2 katı oldu.

|
    |
    ananas32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    526 Mesaj
    kreatin kullananlara da hayranım. kullandığım vakit saçlarım inanılmaz döküldü, kreatini bıraktım zamanla dökülme durdu.

kas mı ? saç mı? bunu seçmek lazım

Hocam araştırdım güzel bir firma fakat tr de güvenemedim fiyatlara şu an 100 servislik olan 48 sterlin kendi sitesinde bu da 450 TL civarı yapıyor. Tr de nasıl 290 TL ye satılabiliyor. Orjinalliginden nasıl emin olabiliriz

|
    |
    naturalborneater kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son tüketim tarihi geç değilse yakinsa eski parti mallardir.

|
    |
    fatih591 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Üstad siteyi incelersen şu an bile indirim kodu kampanyasını görürsün. 47£ MORE koduyla 21£ ya düşmekte bu fiyattan stok yapıyorlardır(tahminimce) getirenlere toplu alımdan daha uyguna geldiğini düşünürsek her türlü kâr ediyorlar.

|
    |
    fatih591 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2010 senesinden beri bu sporu yaparım creatinle tanışmam 2011 yılında oldu normal de kullandım aşırı yüklemeli de kullandım bu 9 senede en az 10 farklı marka creatin kullandım hala saçlarım çok sık

Saç dökülmesi genetik olmasın sizde veya başka bir sebepten bence bi test yaptırın creatinden diyip geçmeyin

|
    |
    hastaruhluluciferian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1505 Mesaj

Beta Alanin + Kreatin kombinesini kullanırken dökülme neredeyse yok denecek kadar az miktardaydı. Tabi kişiden kişiye bu durum değişebilir. Genetik faktörler var sonuçta.

|
    |
    hastaruhluluciferian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.