Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1074. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.975
Cevap
664
Favori
2.289.456
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, biraz konu dışı ama, avuç içi kısmı biraz kalın-sert olan bir fitness eldiveni önerebilir misiniz.
  • A101'de pazartesi günü 400 gr ton balığı 15 liraya satılacakmış onu alın. artık şu paralara supplement falan almayın.

x ürün nasıl
    y ürün nasıl soruları dönüp duruyor. hepsi berbat arkadaşlar weider falan alıyorsanız bir nebze ama gold optimum bile fiyat performans ürünüydü şimdi olmuş 400 lira, gold optimum bile kıytırık bir wheydi ama o bile 400. Gidip 200-300 liraya içinde ne olduğu belli olmayan yüzde 96'sı soya bilmem neyi olan saçma protein tozlarını alıp göt göbek büyütmeyin.

İnceleniyor ama diyor bazıları tamam inceliyor içinde whey var mı diye bakılıyor yüzde 1-2 whey olsa bile whey var diyorlar. oransal olarak incelemiyorlar. almayın bu kurda whey falan. yani aşırı mantıksız.
  • vscf55 kullanıcısına yanıt
    Deltanın ürünleri fiyat performans ürünleridir. Ona bakabilirsiniz. Nike ın ürünleri de çok iyi de dayanıksız biraz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hastaruhluluciferian kullanıcısına yanıt
    Ucuz etin yahnisinin yüksek oranda Soya proteini olma ihtimali yüksek. Olsa da keşke soya proteini olsa. Ona da razıyım. 66 servis proteini şu kurda 170 TL ye alma şansımız yok. Bir sürü abidik gubidik marka var. Türkiye’de yapılıyor deseniz bile mümkün değil. Süt ürünlerinin maliyeti ortada. Whey olarak benim içime sinerek alacağım 4 marka olur. Weider, Olimp, Multipower, Optimum. Gerisini de kullandım yalan değil. Bunların dışında da yıllardır piyasada olan markaları kullandım. Ama öyle markalar çıktı ki bunlar da nedir diyorum.

• ProTech ürünleri nasıl fikrinizi alabilir miyim?
    27 gr protein 2.5 TL
    40 tane aldım.

https://www.aloprotein.com/protech-4whey-35-gr-1-sase

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25murat0517 kullanıcısına yanıt
    Çikolata fabrikasında paketlenen ürün değil miydi bu?

Hocam 100₺ ye 4 kg tavuk göğsü al ye daha iyi yerli bir marka ve 27 Gr protein 2.5₺ bunu ne kadara imal ediyorda bu fiyata satıyor ayrıca ürünler Gazianttepte çikolata fabrikasında paketleniyor.

Bu tarz bilinmedik markaları pek tavsiye etmem. Tabi karar sizin.

• Arkadaşlar merhaba ben 1.82 boy 56 kiloda olan biriyim çok zayıfım ve bundan artık bıktım yaşım olmuş 20-21 ne yapsam olmuyor hemen eriyip gidiyor ramazanda da oruç tutuyorum iyice eridim tavsiyesi olan var mı ne olursa artık alacağım
  • insafsızherif kullanıcısına yanıt
    Kilo almak mı istiyorsun, yoksa kaslanmak mı? Çünkü kilo almak dünyadaki en kolay şeylerden biri. Cevabının 2. Şık olduğunu umarım, çünkü, keşke senin yaşında bu spora başlamış olsaydım. Yaşın itibariyle hormonların vb tam kas yapmak için ideal düzeyde. Salonlar açılsın da yazıl derim ben. Takviye için henüz erken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 9 Mayıs 2020; 19:56:14 >
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    kilo alıp tabii ki kasa dönüştürmek spora yazılmıştım geçen sene hatta yazılmadan önce 1 tane şınav çekemez direk yıkılırdım çok katkısı oldu. lakin progainer almıştım yine katkısı olmadı anca 2-3 kilo aldım 2 ayda onuda sonra seyrek kullanmaya baştan sağma kullanmaya başladım hatta şuan 1 kavanoz var :D bilmiyorum sadece öneriniz fitness mı
  • insafsızherif kullanıcısına yanıt
    En güzeli bir kan tahlili yaptırman ve diyetisyen yardımı alman bence. Çünkü kilo alamamanın nedeni hormonal de olabilir. Çok faktör var bu konuda. Bilimsel yoldan gitmek en iyisi bence.

• İthal kaliteli f/p oranı yüksek protein tozu var mı tavsiye ettiğiniz ?

• Şu an ki kur seviyesinde yok maalesef

Eski zamanlar da ithal 170-200 tl bandında

Gaspari myfusion, optimum gold, prostar, mvp, mhp, twinlab, olimp, nitrotech, innerarmor, musletech, scivation, 4dn, nutrend gibi daha saymayı unuttuğum onlarca marka vardı ithal ürünlerde rekabet vardı şimdi bakıyorum whey3matrix bile 300 bandını geçmiş bu seviyelerde protein tozu almak bana mantıklı gelmiyor bilmiyorum.

Dolar yükseldikçe ithal ürün çeşidi bitme noktasına geldi hiçbir firma ürün getirmiyor artık optimum hardline tekeline döndü sektör

Zamanında bu ülkeye ghmax, gaba geliyordu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 9 Mayıs 2020; 23:9:25 >
  • Daha geçen hafta indirimden myprotein 100 servislik paketi 236 liraya aldım havale ile.

Ithal whey önerilerinde hep popüler marka verilmiş. Kimsenin bu markayla kötü bir deneyimi veya eleştirisi var mı?

Bu benim üçüncü paketim, jenerik markalara göre bir eksiğini görmedim. Evde iki kişi kullanıyoruz, bundan önceki wheyler optimum ve suplementlerdi.

• Ben orjinaliğinden şüpheleniyorum myprotein kendisine mail atıp sorabilir mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinaali -- 10 Mayıs 2020; 10:6:32 >
  • naturalborneater N kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi bence hocam, herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.
  • Merhaba, iyi forumlar

22 yaşındayım, çok fazla anlamam bu işlerden. 1,5 yıldır düzenli olarak spor yapıyorum. Yaklaşık bir aydır da supplement kullanıyorum. Whey'lerin en ucuz porsiyonu 3,5 TL'ye gelmeye başladı. Aynı proteini alacağımız tavuk göğsünün birim fiyatı 2 TLye denk geliyor(Göğüs kg:20 tl 100 gr'da 30 gr protein). Tabii konsantre proteinle toz içmek arasında fark var, 100gr tavuk etinin 70'i protein değil sonuçta :) Gerçekten 4-5 TL/Porsiyon bandında whey konsantreleri mi kullanıyorsunuz? En son Darıca'daki Hardline'nın fabrikasına dayanacam ucuz protein tozu verin diyeceğim. Düşünüyorum bunu cidden. El altından vergisiz vs. alma yolu yok mudur bunu?

Bir de kreatin monohidrata başladım, ucuz yollu supplement ararken. Benim gibi ucuza getirmek isteyenler bu supplementi araştırsın ben uygun buldum almayı. Porsiyonu 50 kr.
  • -KaJMeRaN- kullanıcısına yanıt
    Kreatini hergün minimum 5 gr kullanman lazım yükleme yapmadan fayda sağlamaz.

3 hafta kullan 1 hafta dinlen şekilde

Hardline o şekilde satış yapmaz kendi çalışan personeli bile çok zor ürün almaktan yakınıyordu

• -KaJMeRaN- kullanıcısına yanıt
    Hardlinede zam yapmıştı ürünlere yine yaparlar 319 yada 329₺ olur yakın zamanda

• 
Sayfa: önceki 10721073107410751076
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.