Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1017. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HK-416 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
32.004
Cevap
664
Favori
2.291.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sipariş Referansı Tarih Toplam Fiyat Ödeme Durum Fatura
    WHYKIKNZG 2018-11-28 18,80 TL Banka Havalesi Teslim edildi PDF
    Sipariş Tekrarı
    ZRKBYUSSF 2018-09-07 124,89 TL iyzico Checkout Form Teslim edildi PDF
    Sipariş Tekrarı
    CLDSBFWSQ 2018-08-28 311,10 TL Banka Havalesi Teslim edildi PDF
    Sipariş Tekrarı
    HUZAERIMH 2018-06-26 101,05 TL Banka Havalesi Teslim edildi PDF
    Sipariş Tekrarı

--

Geçmişteki siparişlerim. Son siparişimden önceki siparişim yanlış gönderilmiş, ürünün üzerinde tarih kısmı sıkıntılıydı üstelik. Ama tekrardan telafi edilmiş, 100 liralık bir kupon verilmiş ve kullanmıştım. İstediğim ürün gelmişti.

Diğer sorun yaşayan arkadaşları bilmem ama tek eksiği hediyelerimiz gelmiyordu. Ona da takılmıyorduk çünkü o dönem çok uyguna ürünler almıştım.

Tabii şimdi bilemem durumu. Fakat pek bir indirim göremiyorum şuan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

WHYKIKNZG 2018-11-28 18,80 TL Banka Havalesi Teslim edildi PDF
    Sipariş Tekrarı
    ZRKBYUSSF 2018-09-07 124,89 TL iyzico Checkout Form Teslim edildi PDF
    Sipariş Tekrarı
    CLDSBFWSQ 2018-08-28 311,10 TL Banka Havalesi Teslim edildi PDF
    Sipariş Tekrarı
    HUZAERIMH 2018-06-26 101,05 TL Banka Havalesi Teslim edildi PDF
    Sipariş Tekrarı

--

Geçmişteki siparişlerim. Son siparişimden önceki siparişim yanlış gönderilmiş, ürünün üzerinde tarih kısmı sıkıntılıydı üstelik. Ama tekrardan telafi edilmiş, 100 liralık bir kupon verilmiş ve kullanmıştım. İstediğim ürün gelmişti.

Diğer sorun yaşayan arkadaşları bilmem ama tek eksiği hediyelerimiz gelmiyordu. Ona da takılmıyorduk çünkü o dönem çok uyguna ürünler almıştım.

Tabii şimdi bilemem durumu. Fakat pek bir indirim göremiyorum şuan :)
    Merhabalar Yüzbaşı JimmyJimmy,

öncelikle eskiden yaşanılan hediye sorunlarımızı tamamiyle ortadan kaldırdık. Eski sistemimizde rağbete gücümüz yetmediğinden civar satıcılarla kurduğumuz ortak bir stok ağı üzerinden siparişleri karşılamaya çalışıyorduk. Bu durumlarda da civar satıcılar adımız kötüye çıksın diye siparişlerimizi eksik gönderim sağlıyorlardı. Fakat bize geri dönüş sağlayan her müşterimize biz eksik hediye ürünlerini en hızlı şekilde iletmiştik hatırlatmakta fayda var. Bu tür konularla asla anılmak istemezdik fakat kimsenin hakkına girmemek adına elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Şuanda sitemizi girip incelediğinizde indirimlerin aktif olduğunu görürsünüz. Bu indirimler şuanda piyasada yine bulunması mümkün olmayan indirimlerdir. Bunun daha da altına olması döviz kurlarının ve vergilendirmelerin artması sonucu artık mümkün değildir. Üstelik saat 16:00'a kadar oluşturulan siparişler aynı gün, ücretsiz kargo imkanıyla gönderilmektedir. Ben ortalık tekrar karışmadan bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ederim. 1 hafta içerisinde yeni markalarda stoklarımıza girecek olup, her bütçeye göre ürünler bulunacaktır.

Kimsenin hakkına girmedik, şartlar karmaşıktı kendimizi anlatmakta güven toplamakta zorluk çektik. Artık daha güçlüyüz,bizi hatırladığınız için teşekkür ederiz. Desteklerinizi bekliyoruz!

Saygılarımızla herkesi fiyatlarımızı incelemeye davet ediyoruz..

http://macolifestyle.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaçoLifeStyle -- 16 Aralık 2019; 23:56:1 >

• Çağrı markette danone pro protein 300ml süt 20 gr protein 3 tl skt şubat sonu .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Casein Protein ihtiyacı olanlar için sıcak fırsatı sunuyorum. Nutrend Casein Protein 2300 gr ihtiyacı olanlar ilanıma göz atabilir. Elimde kalan son üründür
    https://forum.donanimhaber.com/nutrend-micellar-casein-2250-gr-kapali-ambalaj--140769844#141171902
  • MaçoLifeStyle kullanıcısına yanıt
    GZDUGATPK 2018-07-22 151,48 TL iyzico Checkout Form Teslim edildi PDF
    Sipariş Tekrarı

son olan bu siparişimde farklı ürün gönderildi,hediyeler gelmedi. İletişime geçilip telafi için ürün geldiğinde siparişinizde geçen ürün ve ekstra hediyelerimiz gönderilecektir falan denildi,böyle bir şey olmadı,aksine bunları sorduğumda benimle irtibat kesildi. Civar satıcılar kaynaklı bir problem değildi mesela benimki
  • Protein Market de bana mesaj atmış indirim varmış. Sipariş versek seneye gelir yada gelmez heralde. Bu tarz sitelere dikkat edin.

Tuncay gelmiş

• Merhabalar, biz de böyle bir durum asla olmayacaktır. Aynı gün, ücretsiz kargo diyoruz. Dolandırıcı sitelerle karıştırmayın lütfen.. Bütün iletişim kanallarımız açık, kargo üzerinde firmamızın adresi, kargolarımız artık sadece firmamız adresinden gönderim sağlanmaktadır. Vergi numaramız vs bütün bilgilerimiz sitemizde açıkca yer almaktadır. Piyasada dolandırıcı olarak geçen platformlarla hiçbir alakamız yoktur. İndirimler yakın zamanda sonlanacaktır. Yeni markalar gelmektedir, bu günleri değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Hediye sıkıntısı artık yaşanmayacak çünkü hediyeden kısıp bunu fiyat indirimi olarak yapmaya karar verdik. Herşey açık ve net. Ortalığı bulandırmanın alemi yok. Denediğinize pişman olmayacaksınız. Saygılarımızla..
    arkadaş uzun uzun yazmış ama ben kısa bi özet geçeyim,

''yalvarırım alışveriş yapın, valla dolandırıcı değiliz''

kimsenin ekmeği ile oynamam ama kimsenin madur olmasına da göz yumamam. zamanında aylarca kargo göndermediğiniz aylar sonra paralarını alan kullanıcılar mevcut bu forumda.
  • Aloprotein 2020 koduyla yüzde yirmi indirimle 4 kilo yabancı menşeili protein 332 e geldi. 500 gramlık proteinler 29 Şubat 2020 skt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tworule -- 19 Aralık 2019; 18:28:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.bitkishop.com/the-protein-works-total-mass-matrix-5000-gr
    The protein Works Total Mass Matrix 5kg 290 lira
    alınır mı?
  • KenanÖztürk61 K kullanıcısına yanıt
    https://www.bayvitamin.com/The-Protein-Works-Mass-Matrix-Cookies-n-Cream-Aromali-5Kg,PR-2033.html 255 burda kardesim alicaksan ama skt 2/2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay3498 -- 19 Aralık 2019; 18:46:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormak

Mr Olimpia L- Carnitin 1400mg 1000ml

Son Kullanma Tarihi Portakal Aroma 02/03/2021

39,00 TL
    https://www.vitamindunyasi.com.tr/urun/mr-olimpia-l-carnitin-1400mg-1000ml
    Alan var mı arkadaşlar ? Sitede mi bi problem var güvenilir mi anlayamadım. Skt ye de daha çok var. Bu siteden alışveriş yapan var mı ? Sahte mi nedir yani bu ürünün olayı
  • oski_58 kullanıcısına yanıt
    Başka firma ile karıştırıyorsunuz, biz onlar değiliz. Bizim firmamızda iadesini isteyen anında aldı. Bilenler bilir, 10 dk bile geciktirilmedi hiçbir iade.. Siz diğer dolandırıcı sitelerle karıştırıyorsunuz bizim yaşadığımız problemli durum kargo süresini satış öncesinde belirttiğimiz gibi 7 ila 15 güne çıkarmamız oldu. Bu süre zarfını site anasayfasında vs her adımda önceden dile getirdik. İadesini almak isteyen kimselere de anında iadesini yaptık. Bunu herkes bilir.. Yalvarmak değil, yalan yanlış ithamlarınıza cevap vermek amacımız.. Şükür herşey daha iyi şuanda aynı gün kargo çıkışı sağlamaktayız. Saygılarımızla..
  • GokturkAlii G kullanıcısına yanıt
    ben aldım 1 gün sonra geldi sorun yok kullanıyorum etkiside güzel
    Son siparişimde farklı ürün gönderildi,hediyeler gelmedi. İletişime geçilip telafi için ürün geldiğinde siparişinizde geçen ürün ve ekstra hediyelerimiz gönderilecektir falan denildi,böyle bir şey olmadı,aksine bunları sorduğumda benimle irtibat kesildi. Civar satıcılar kaynaklı bir problem değildi mesela benimki,bunu cevaplamadınız
  • hardline creatin bakıyorum,uygun fiyat gören olursa yeşillendirsin... veya önerisi olan
  • 007cengizbond kullanıcısına yanıt
    Sayın müşterimiz, biz neyi iddia ediyorsak tam olarak tersini söylüyorsunuz. Bu durumu şöyle düzeltebiliriz ki şikayeti olan müşterilerimiz varsayalım bize ulaşamadılar sikayetvar da şikayet oluştururlar. Biz varsayalım bize ulaşamayan fakat şikayetlerini dile getiren müşterilerimizi bu şekilde farkeder ve onlara ulaşırız. Sorunlarını anında çözer, hatamız varsa telafi ederiz. Şuanda sikayetvarda var olan şikayetler de çözüme kavuşturuldu fakat bu müşteriler çok sinirli oldukları için şikayetlerini kaldırmadılar. Ve en son oluşan şikayetimiz aroma hatası, fakat müşteri ürünü açmış biz de kendisine kupon tavsiye ettik onu da kendisi beğenmedi. Açılan ürünü biz nasıl iade alalım ? Veyahut internet alışverişinin altın kuralı bu değil midir ? Bir model ürün alırsınız sonra gelir gelmez modelini kontrol edersiniz.. Sonuçta bu ürünlere insan eliyle kargolanıyor, yoğunlukta hatalar olabilir. Hatalar insanlara mahsus.. Biz hatalarımızı telafi etmek istiyoruz. 169 TL indirimli ürünü 139 TL ye almış bir de üstüne 10 TL biz hediye kuponu vermişiz kendi hatasına istinaden ona rağmen memnun olmuyor.. Biz ne yapalım bu durumda..

Her neyse sizin konunuza gelecek olursak. Sizden önce de şikayetinin olduğunu ve kendisine hata telafisi olarak 150 TL değerinde ürün gönderdiğimiz müşterilerimiz de oldu. Fakat bu durumlar geçmiş dönem içindi.. Sırf adımıza yapılan karalamaları giderebilmek amaçlı.. Sizinle irtibat kesilmesi imkansız. Fakat o dönem dediğim gibi kargolarımız civar satıcılardan kargolanıyordu. Siz de size gelen kargonun içindeki hediyenin eksik oldugunu söylemek için civar satıcıyı aradınız o da sizle ilgilenmedi muhtemelen.. Fakat siz direkt bize ulaşsanız asla böyle bir durum olmaz. Burda bir çok hatayı telafi ettik. Fakat o zamanki şartlarımız çok daha farklıydı. Bizim de hatalarımız oldu ama emin olun hepsini telafi ettik fazlasıyla..

Biz müşterilerimizle tartışmak istemeyiz. Şuanki sistem çok açık ve net. Aynı gün,ücretsiz kargo. Hata olması imkansız. Hediyelerden kısıldı fiyata yansıtıldı.. Biz zamanında indirim yaparken firmalar bizleri sahteci diye kötüledi.. Şimdi hepsi indirimleri yapıyor, onlar niye sahteci olmadı ? Bakın tekrar tekrar söylüyorum. Türkiye'de sahte supplement yok. Bu satece satış politikasıdır. Firmalar kendilerinden almanızı istedikleri için, diğer firmaları kötüledikleri için uydurulan bir yalandır. Ürün üzerinde ithalatçı firma bilgileri yer alır. Bunlar sabittir. Tek bir firma aracılığıyla temin edilir. Ama anafirmalar fiyat bozulmasın, civar satıcılar müşteriler kendilerine yönelsin diye bunu uydurur. Bunu bas bas bağıran bir tek firma var, o da biziz.

Herneyse şimdi yine burda bu söylediklerimin aksidi iddiaa edicek bir çok profesör çıkacaktır ama ben size doğrusunu söylüyorum. Tekrardan sizin olayınıza gelince.. Varsayalım öyle olsun. Sizinle irtibat kesilmiş olsun. Siz siparişinizi oluşturun biz size bir defaya mahsus ekstra hediyeli gönderim sağlayalım. Fakat bu durumu görüp, olayı çarpıtarak kötüye kullanmak isteyenler olacaktır. Onlar için de son sözümüz, bizim yarattığımız indirim fırsatları hep sizi korumak içindi.. Sizi dolandıran siteler belli.. Paranızı alıp vermeyen, iade istediğinizde sizi aylarca süründüren hatta vermeyen siteler belli.. Bunlardan biri biz olsak niye aynı isimle karşınıza dikilelim ? Biz her zaman http://macolifestyle.com/ olarak işimizin arkasındayız. Ve artık çok daha güçlüyüz, bu durumu sarsmak isteyenler erken davranmadan fırsatları kaçırmayın. Bunlar ticari bir amaç değil, sizlerin bu fırsatlardan yararlanmanızı istediğimiz içindir.

Bazen yükseliyoruz ama yanlış anlaşılmasın.. Tamamen ve tamamen sizlerin ön yargılarınızı kırmak ve bu durumları çarpıtmaktan zevk alan insanları (sizi kastedmedim) susturabilmek amaçlı sizinle samimi konuşmaya çalışıyorum.. SİKAYETVAR da ki memnuniyet oranımız ortada. Ben büyük firmayım diyenin bu oranı yok. Çözdüğümüz şikayet cabası.. %83 oran en iyi firmayın diyenlerde yok.. Hatalar insanlara mahsus.. Olaylar büyütüp, çarpıtmanın alemi yok. Dolandırıcı olsak bu oranlar nasıl olsun ? İnternet aleminin sanal bekçisi SİKAYETVAR a para verip oranlarımızı değiştirtecek halimiz yok ya..

Yani arkadaşlar donanımhaber için büyük indirimler yaptık onlarda bile inanılmaz sesler çıktı. Bunlarda hep karşı firmalardı. Şimdi buna mahal yok, biz her zaman burdayız. Arayın bizi mesai saatlerinde, yazın, mail atın. Ne isterseniz size en hızlı şekilde dönüş yapılacaktır. Saygılar & Sevgiler bütün herkeslere..http://macolifestyle.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaçoLifeStyle -- 20 Aralık 2019; 23:13:27 >

• Myprotein Kurabiye ve Krema aromalı whey protein tozu 2500 gr arıyorum. Elinde açılmamış paket ve satmak isteyen olursa ilgileniyorum arkadaslar. Şu an piyasada kalmamış son çare buraya yazdım, mazur görün lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taurus88 kullanıcısına yanıt
    Hocam internette bende bulamamıştım ama arkadaşım mağazalarına gidip aldı. O aldığı zaman bile internette stok yok gözüküyordu.
  • 
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.