Şimdi Ara

Besiktasin Lyon Karsisinda Hic mi Sansi Yok ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lyon maclarini izleyen arkadaslar bilgi verebilirler mi?

Ozellikle Depay ve Lacazette cok mu teknik?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lacezette bize cok sikinti yasatacak gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • depay oynamıyor
  • Napoli 10 üzerinden 8'lik takımsa, O.Lyon 10 üzerinden 6.5'lik takım. Oradan hesap et işte. Depay'ın Avrupa'da olmaması bizim için büyük avantaj.
  • Bizimkiler çok abartıyor. Gerçekten bireysel hata yapmazsak ve maça kendimizi verirsek, turu geçeriz. Deplasmanda 1 tane atmamız lazım yenilsek bile.
  • diğer konudada yazdım tolisso,gonalons,lacazette,fekir'i paket halinde satmak isteseler rivanın tapusunu alırlar.hepsi üst düzey takımlarda oynayabilecek yetenekte.ayrıca mbiwa,nkolou,valbuena,ghezzal,depay bireysel olarak hepsi bizimkilerden daha iyi oyuncular.

ama ne olursa olsun şenol güneş ve atiba hutchinson faktörüyle 1 adım öndeyiz.barca,bayern ayarındaki takımlar dışında dünyadaki her takıma kök söktürebilcek güçteyiz 8-0 ve 9 kişi oynadığımız Kiev faciası gölgelesede son 3-4 yıldır avrupa'da çok sağlam futbol oynuyoruz.emirates'te ospina'nın zaman geçirmekten sarı yediğini görmüşlüğümüz var eski premier lig izleyicisiyim ben hayatımda arsenal kalecisinin sarı yediğini hatırlamıyorum.

• Form durumuna bakarsak Bayern Münih ayarında bir takım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence rakibi bukadar üstün görmemiz bir avantaj çünkü küçük görünce neler yaşadığımız gün gibi ortada en azından işi sıkı tutarız ve Lyon'la fikstürümüzün boş döneminde eşleşmemizde bence bir şans tüm taktik antremanlar bu maçlara göre yapılır 3 günde bir farklı maça çıkmakla sadece lyon a hazırlanmak arasında büyük fark var yarı finaldeki maç sıklığına denk gelseydi bu eşleşme büyük sıkıntılar yaşayabilirdik.
  • tur bizde saçmalamayın. lige odaklanmalıyız.
  • Ne hiç şansı yoku ya gayetde eleyebiliriz burdakiler sanki Barcelona ile eşleşmişiz gibi davranıyorlar. Napoli deplasmanı önceside böyleydi buralar. Elenirsekde şaşırmam elersek de. Güzel oldu eşleşmemiz kupayı istiyorsan rakip dinlemiceksin oynicaksin hem fikstür avantajımızda var. Merakla bekliyorum tabi hüsranada uğrayabiliriz ama ben umutsuz falan değilim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kagit uzerinde yok.

ancak 3-2lik napoli macindaki gibi sans gerek.
  • Depay avrupada oynayamıyor.Kağıt üzerinde şansımız zor.Son 2 ayda baya formdalar.Bize ters bir takım yüksek tempoda oynuyor hızlı ve teknik oyuncuları var.Deplasmandan iyi bir sonuçla dönersek turu alabiliriz yine de...
  • Çok formda takım ama olmayacak şey değil. Ben geri hattının iyi olmadığını düşünüyorum ama atak olarak çok iyiler. Depay oynamıyor ama lacazette, tolisso, fekir gibi isimler var.
  • Tur şansımız %30
    Avrupada başarı süreklilik ve tecrübe ister. Bu kadro ile çeyrek finalden yukarısı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya amma abartıldi su Lyon tamam %55 sanslari varda millet iceride disarida 6 atacak gibi yaziyor bi kere lyon deplasmanda les gibi bir takim ve biz buradaki mactan önce lig maci oynamayacağız burada yenilemeyeceğiz büyük ihtimal orada handikap yemezsek ben turu geleceğimizi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: barannnnnn

Napoli 10 üzerinden 8'lik takımsa, O.Lyon 10 üzerinden 6.5'lik takım. Oradan hesap et işte. Depay'ın Avrupa'da olmaması bizim için büyük avantaj.

Roma italya liginde napoli den önde

Roma 4 tane gol yedi lyon dan ve elendi

matematik zayıf galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

quote:

Napoli 10 üzerinden 8'lik takımsa, O.Lyon 10 üzerinden 6.5'lik takım. Oradan hesap et işte. Depay'ın Avrupa'da olmaması bizim için büyük avantaj.

matematik zayıf galiba

Bizim ligde de fener dördüncü, kupada yenildik..

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

quote:

matematik zayıf galiba

Bizim ligde de fener dördüncü, kupada yenildik..

Şöyle söyliyim evde ingiltere Premier lig ispanya La Liga italya serie A Fransa Liegue 1 ve Türkiye süper muhteşem harika fantastik ligini takip ediyorum

Son 6 maçta 28 gol attılar maç başına 4 küsür gol ortalaması ile 2017 nin en formda ekiplerinden diyebiliriz

Bilmiyorum hiç 90 dakikasını seyrettinmi lyon un

Romaya 4

Az alkmaar 7

Monaco 6 gol yedi son dönemde

Monaco fransa ligi lideri

Roma italya ligi ikincisi

Az alkmaar da hollanda liginden ciddi bir takım

Ayrıca ligde oynadığı 24 maçta 22 gol atan ve 40 milyon euro bonservisi bulunan lacazatte faktörü var

• Napoli ile Roma Seria A da kafa kafaya gidiyor 2.lig yarışı için.

Lyonda Roma ile kafa kafaya oynadı aslında öyle fark yemedi 4:2 kaybetti 2:1 kazandı. Napoli kadar iyi topa sahip olan takım olduğunu sanmıyorum en etkili oyuncuları şüphesiz Lacazette ama Marcelo ve Tosic kitler onu.
  • seker1adam kullanıcısına yanıt
    Kardeşim boş konuşuyosun şuan. Lyon'un ligde ki son 6 maçına baktın mı? Son 6 maçında ilk 10 dışı 4 tane takımlar oynamışlar ki bunlarda zaten kümeye oynayan takımlar bunları yenmişler, ilk 10 da ki oynadık ları 2 takım birisi Guingamp 2-1 yenilmişler, birisi de Bordeux 1-1 berabere kalmış, yok neymiş süperlermiş.

Gelmiş burda AZ'ye 7 tane attılar demişsin de AZ kim abi? Hollanda futbolu-ekolü bitmeye yüz tutmuş yenilik arayan bir ekol. Lig de kafaya oynayan Feyenoor-PSV-Ajax'ı görüyoruz çok talihsiz olmuş o örnek.

Son olarak Roma eşleşmesini de izlememişsin anlaşılan. Özellikle ikinci maçta Roma dünyaları kaçırmasa şuan o über süper Lyon'dan kimse bahsetmiyordu ki iki maçta da attıkları gollerinde yarısından fazlası bireysel yetenek yada duran top falan her maç olamayacak cinsten.

Burda kimse turun favorisi BEŞİKTAŞ, turu kesin geçeriz demiyor da Lyon'u da dünyanın en iyisiymiş gibi de göstermeye gerek yok. He birde dipnot Lacazette ciddi anlamda herkesin öyle über süper büyüttüğü kadar bir topçu değil.

Sonuç olarak bu takım Opare-Motta-Serdar Kurtuluş-Cenk Gönen le falan Liverpool eledi. O yüzden herşeye rağmen umutlu olmaktan zarar gelmez.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.