Şimdi Ara

Beşiktaşın CL de 14 Puan Toplaması Başarı mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence bir tek son galibiyetleri başarı idi, onun dışında gruptaki takımlar eski güçlerinde olmadığı için 14 puan normal.

Ama gönül istiyor ki daha da ileriye gitsinler, umarım Basel çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grup cok kolay bir grup

Sampiyonlar ligi seviyesindr degil

Fakat gel gelelim gs ve fb bu grupta olsaydi en fazla 3.olurlardi

Belki ft donemindeki ceyrek finale cikan takim bisiler yapardi o takimda sl ye kotu baslangic yapip yanilmiyorsam son 3 macta 3 galibiyetle gruptan cikmisti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 8 Aralık 2017; 14:52:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bundan sonra aşılacağını sanmıyorum o kadar söyleyim.

namağlup bitirmek için de durum böyle.
  • winwin35 kullanıcısına yanıt
    arkadaş geçen seneyle kıyaslandığında monaconun aynı oynu oynayamadığını herkes görüyor da değeri yok ne demek.

sene başında 102 milyon bonservis harcamış. takımın değeri (transfermakt e göre) 267,5 milyon avro.

sen değil ama bazıları da en kolay grup diyor. ben de diyorum ki liverpoolun grubuna düşseydik liverpool ile aynı torbada olduğumuz için spartak-sevilla-maribor olacaktı. şimdi bakın bakalım kağıt üzerinde de gerçekte de, monaco-porto-liepzig mi yoksa spartak-sevilla-maribor mu??

grubumuza zordu demiyorum yanlış anlaşılmasın, ama en kolay grup da değildi. son torbanın en zor takımını seçtik, ilk 2 torbanın ise en kolay olmasa da nispeten en zayıflarından şansımız buydu.

ama ben her zaman dengeli grubu değil 1 den çok güçlü bir takım, 2 den dişine göre, 4 den ise zayıf bir takımdan oluşan grubu tercih ederdim. çünkü diğer türlü kimin kimden puan alacağı belli olmayınca 12 puanla 3. sırada bile kalabiliyorun. 1 defa olmuştu yanlış hatırlamıyorsam

oysa 1. torba takımı grubu süpürecek, 4.torbadaki ile olan maçları kazanacaksın, 2.torbayla ile de kendi işini kendin göreceksin.

ama işte tutup da barca-juve veya psg-bayern gibi grup gelirse ilk 2 hayal bile olmaktan çıkıyor.

• brkmania kullanıcısına yanıt
    Napoli 12 Puan ile gruptan çıkamamıştı.

Fm oynarken bile verdiğim en net cevaptır, futbolcunun bonservis bedellerine göre değerlendirilmesine karşıyım. İstediğin kadar para harca, takımda mental uyumu yakalayamıyorsan boştur. Jardim'in oyun planında mentalite de ön plandaydı ve özellikleri, yetenekleri, beklenmedik andaki patlamalarıyla Monaco geçen sene yarı finale kadar çıkabildi. City maçını hatırla şam şeytanı gibi bir Mpappe vardı. Dortmund maçını hatırla, maestro gibi bir Bernardo Silva vardı.

Bu sene alınanlar, geçen sene gidenlerin yerini dolduramadı. Ona bakarsan, Bu Monaco 2004 yılında final oynadı. O sene de iyi bir kadrosu vardı, ondan sonra futbol piyasasında uzun zaman sonra 3 sene önce tekrar başarılarla çıktı.

2004 ün diğer finalisti Porto oda aynı şekilde taş gibi kadrısy vardı ama sonra onlarda Monaco ile aynı kaderi paylaşıp balık pazarı mezatı gibi kapışıldı.

Grup kolay değildi ama zor değildi diyorsun.

Beşiktaş B - C - D - H gruplarında olsa ve oradan bırak lider çıkmayı Bu gruplardan 2 maç kala 2. olarak bile çıksa o zaman yapacağım yorum helal olsun büyük başarı derdim.

İşte o büyük olarak adlandıracağım başarıyı, G grubunun diğer takımlarının durumundan ötürü zaten normal buluyorum, ama küçümsemediğimi, itibarsızlaştırılamayacağını ve değersizleştirilmemesi gerektiğini de ekliyorum.

Yani Beşiktaş'ın grup liderliği

Barcelona'nın grup liderliği kadar doğal.

• beşiktaş uefa ve süper kupayı alır ama

br daha cl grubunda bu kadar puan alamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu tam bir blok listesi oluşturma kaynağı.

Çok kolay gruptu diyenlerin hepsini blokladim.

Kolay demeye devam etsinler Zuhahahahahahaahaha. Kendi kendilerine konussun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.