Şimdi Ara

BESİKTASIMIZA TRABZONDA BASARILAR DILIYORUM (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1-0 bitmesse 2-1 bitecek trabzon maçı alacak
  • eh be kartal...
    delBOŞkiye yol göründü.
  • Beşiktaş'ı gerçekten kutluyorum. Ecel terleri döktürdü bize. Henüz izleyemedim ama sanırım son dakikada da bir penaltıları verilmedi. 10 kişi kalmalarına rağmen mükemmel mücadele ettiler. Trabzon'un Beşiktaş 10 kişi kaldıktan sonraki 2-3 pozisyonu vardı o kadar.

Tekrar tebrikler Beşiktaş'a.
  • Trabzon güzel ve haklı bir galibiyet aldı. Bjklı futbolcuların agresifliklerini anlamak mümkün değil. Üstelik kaç tane pozisyonuda es geçti. Bjk bu futbolla ilk 5 e girer mi bilinmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellmarch -- 3 Ekim 2004, 21:35:17 >
  • alt kümede ilk beşmi????
  • Bu kadar güzel oyunu açıkçası beklemiyordum.
    Tebrikler BJK
  • quote:

Orjinalden alıntı: guenen

alt kümede ilk beşmi????

Yaa sabır!Katil olacam
  • bu sene düşme hattında kıran kırana bir mücadele olacak
  • Nitrogliserin o kadarda değil hangi takımlıysan artık bilmiom ama ne olursa olsun böyle konuşma yrn öbürgün snn de başına gelir burada rezil olursun ve bunu hatırlatan ilk ben olurum
  • ben fenerbahçeliyim
    manchesterdan 6 yiyen
    62 muhabbetlerinin hedefi olan takımı tutuyorum...
    ama dediğin gibi haklısın
    futbol bu her an herşey olabilir.
  • Ayrıca Ziya Hocayı da burdan kutluyorum.Gerçek BJK li takımının başında öyle durur.Gçen haftaki SAMET AYBABA dürzüsü gibi yırtınmaz.Efendi gibi oturu kulübede.Samet Aybaba sanki Yunan takımından kaptı 3 puanı.Samet Aybaba BJK li diyenler, Ziya Doğan'a bakıp bi düşünsünler!...
  • yok abi ya bırakmam ama harbiden acaip kırıyo bjk kalbimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aguney

Ayrıca Ziya Hocayı da burdan kutluyorum.Gerçek BJK li takımının başında öyle durur.Gçen haftaki SAMET AYBABA dürzüsü gibi yırtınmaz.Efendi gibi oturu kulübede.Samet Aybaba sanki Yunan takımından kaptı 3 puanı.Samet Aybaba BJK li diyenler, Ziya Doğan'a bakıp bi düşünsünler!...

işini yapıyor adam kardeşim,tabiki kendini yırtacak.
    gerçek profesyonellik budur işte.
    kendi takımı kazansın diye kendini yırtan adam lazım bize,"BJK eski takımım,ona fazla atmiyim"diyen adam değil.
  • samet aybaba kulubeden çıksa başına kim bilir neler gelirdi ziya doğanın ne başarısı var ben onu anlamadım malatyada da trabzondada avrupada tur atlayamadı, trabzonda da samet aybabanın mirasını yiyo ziya doğan napmış, şunu söylim ziya doğanla avrupa kulübü olunmaz daha doğrusu bu topçularla süper lig takımı bile olumaz ...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.