Şimdi Ara

Beşiktaşı Yeneceğiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BJK 3, 4 belkide 5 senelik meyvesini almaya başladı. Sistemleri çok güzel ancak bizde bir sistem oturtmaya ve bir form grafiği yakaladık. Özellikle evimizde yeni stad ve tribünler önünde daha da baskın ve sonuca giden bir futbol oynuyoruz.

Bir Trabzonspor'lu olarak BJK'nin en zayıf halkasının kaleci ve Defansı olduğunu düşünüyorum.

• Ben Beşiktaşın defansının ve kalecisinin diğer 4 büyüklerden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Zayıf halka olarak nasıl görülüyor anlamıyorum. Dengeli bir takımız. Beşiktaş Lyon maçından önce ligi ateşe atmaz. Trabzonspor 1 gol bulabilir belki ama bizim en az 3 gol atacağımızı düşünüyorum.

Skor;
    Trabzonspor:1 - Beşiktaş:3
  • Bir Trabzonspor'lu olarak çok yanlış analiz yapmışsın. Bizim en güvendiğimiz bölge defansımız ve kalecimiz. GG Adriano Marcelo ve Fabri kendi bölgelerinde ligin en formda isimleri.
  • Her form tutan Beşiktaş'ı yenseydi bu durumda olmazdık şüphesiz.Trabzon kazanabilir tabiki ama orta sahada falan ağır ezici üstünlüğümüz var.Kafalar Lyon maçında olmazsa bir şekilde kazanır bizimkiler

Rıza Çalımbay'la geçen sezon başlayan Beşiktaş'a önde basıp Atiba ve Oğuzhan'ın top almasını engelleyip Beşiktaş'ın oyun düzenini bozma yine hortladı 2-3 haftadır.Muhtemelen Trabzon da bu şekilde başlar maça.Eğer ilk yarı geri düşmezsek imkanı yok nefesi yetmez Trabzon'un.Aboubakar'ın da dönüş maçı olur umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taarin -- 5 Nisan 2017; 14:4:35 >
  • TS baskın oynayamıyor. Ersun Yanal hayal kırıklığı. Ben beğemiyorum hocam sizi. Bizden pek de bi farkınız yok oyun olarak.
  • Joao Periera'yı izletin şu gence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzon'un belli bi oyun içi geometrisi yok, baskı yapıyo fakat kalabalık yaratıyo, iyi alan daraltamıyo, rakibin pas alışverişini kesemiyo. Eğer rakipte top kullanmayı bilmeyen adam varsa onun hata yapmasını bekliyo. Biz iyi top kullanıyoruz, bitiricilik sıkıntımız olmazsa yeneriz.

• Ligin en az gol yiyen takımıyız nasıl defans ve kalemiz zayıf halka onu anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Ligin en az gol yiyen takımıyız nasıl defans ve kalemiz zayıf halka onu anlamadım

Hocam sizin sistem var. Ona zsten bişey demiyorum. Ancak tek tek bireysel olarak baz alırsan defansınızda ciddi anlamda hakim net bi futbolcunz pek yok. Mesela bizde durica var sizde o denli güven veren yok o anlamda zayıf dedim. Kale desen zsten bizde çok iyi. He hata yapar hatalar olur o ayrı mevzu. Ama genel olarak sizin bu sistemde defans biraz daha zayıf.ancak takım olarak bizden daha iyisiniz ona bişey demiyorum zaten

• İlk yaridan 2-0 yaparsaniz beraberligi kurtarirsiniz.

• Kalede Tolga olsaydı kaleci konusunda haklısın derdim ama belli ki Fabri'yi hiç izlememişsin. :) Yener-yenmez kısmına gelirsek de Trabzon 2. yarı, ilk yarıdakinden üstün oynuyor. Maç sonucunu da 3 ihtimalli görüyorum. Ne olacağı belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrkmn61

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Ligin en az gol yiyen takımıyız nasıl defans ve kalemiz zayıf halka onu anlamadım

Hocam sizin sistem var. Ona zsten bişey demiyorum. Ancak tek tek bireysel olarak baz alırsan defansınızda ciddi anlamda hakim net bi futbolcunz pek yok. Mesela bizde durica var sizde o denli güven veren yok o anlamda zayıf dedim. Kale desen zsten bizde çok iyi. He hata yapar hatalar olur o ayrı mevzu. Ama genel olarak sizin bu sistemde defans biraz daha zayıf.ancak takım olarak bizden daha iyisiniz ona bişey demiyorum zaten

Marcelo hariç diğerleri saçmalıyor evet ama kaleye laf yok

Onur ikinci yarıda performansını yükselterek fabri ile rekabete girdi doğrudur

Ben maçta topa daha fazla sahip olanın kazanacağını düşünüyorum ama beraberlik iyidir

• Ts yi çok rahat yenecekmişiz gibi bir his var içimde.

• trabzonun en büyük avantajı yeni stadı.

berbarere biterse kimse üzülmez.

• Beşiktaş Trabzon' a ve Fener' e yenilecek ama şampiyon olacak. Tutarsa + larsınız beyler
  • Taraftar olarak içindekini yazmışsın doğal olarak ama maçın favorisi Beşiktaş. Trabzonspor kötü demiyorum ama Beşiktaş çok iyi, maç trafiği olmaması da Beşiktaş'ın ekstra avantajı olacak.

• İhtimal vermiyorum, o işler öyle kolay değil. 3 sene önce biz de makina gibi pas yapıyorduk ama o oyunu senden iyi oynayan ya da daha kaliteli bir takım karşına çıkınca atağa bile çıkamıyorsun. Lyon maçı öncesi ligi garantilemek adına, oyunu rakip sahaya yıkar beşiktaş ve en az 2 farklı alır maçı. Beşiktaş artık -derbilerde dahil buna- favori olarak çıkıyor, 26 haftada 2 kere yenildi, rakip taraftarlara kalsa Fener,Bursa,Trabzon,Başakşehir, Osmanlı alayı yenecek bizi. anlıyoruz takımınız son haftalarda formda ve heyacanlısınız ama realist olalım bu takım Benfica ve Napoli'ye 3 gol attı. Hucüm gücü muhteşem.
    Kavgasız, gürültüsüz bir maç olsun, hakem adil olsun yeter, yıllardır hem Trabzonspor'un hem Beşiktaş'ın hakkı çok yendi. Umarım seneye yapılacak transferlerle Trabzonspor da üst sıralara oynar, renklilerle yarışacağımıza Trabzonla yarışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 6 Nisan 2017; 15:56:19 >
  • Güzel maçtı. Bu heyecanı yaşatanlara tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Güzel maçtı. Bu heyecanı yaşatanlara tebrikler.

Keşke hakem daha net ve objektif olaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrkmn61

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Güzel maçtı. Bu heyecanı yaşatanlara tebrikler.

Keşke hakem daha net ve objektif olaydı.

Yapma şimdi kardeşim. Hakem maça etki edecek bir hata yapmadı hatta ikinci yarıda sizin defans oyuncunuz (ismini hatırlayamadım) barizkoluyla aldı topu önüne. penaltı vermeliydi ama vermedi. onun dışında çok güzel maç oldu. Beşiktaş yenilebilirdi de ama şansta bizden yanaydı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.