Şimdi Ara

Besiktasa 8Millyon Euro ceza geldi UEFA´dan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demin bir Alman Spor Gazetesinde okudum.
    UEFA, Del Bosque ve ekibine Besiktasin 8Millyon Euro tazminat ödemesi icin karar almislar. Bence baya fazla. Hic hayatimda böyle bir tazminat görmedim! Yönetim nasil böyle bir hata yapabilir?

• Ispanya gazeteleride yaziyor! Sok oldum
  • mümkünatı yok
  • Zaten maddi sıkıntıları vardı takımın + 8 mil $ ödemek çok zor günleride berabernde getirir şimdiden geçmiş olsn bşktşa
  • Google'da bir şeyler arattırdım ama sonuç çıkmadı. Balon haber gibime geliyor.
  • 8 Millyon Dollar olsa yine iyi ... 8 Millyon EURO! Türk gazeteleri vermiyor daha...

kaynak:http://www.kicker.de/fussball/intligen/startseite/artikel/361375
    ve bild gazetesi ayrica ispanyol gazeteler.

8 Millyon Euro kimde var? Durduk yerde o kadar parayi cöpe atacagiz...inanilmaz!
  • Forza Demirören
  • Balon haber degil, ciddiyim. Karar alinmis bile!
  • Bu tazminat Beşiktaş'a çok büyük zarar verir.
  • hadi ya ?? nasıl vardın bu kanıya???
    quote:

Orjinalden alıntı: ShaLer

Bu tazminat Beşiktaş'a çok büyük zarar verir.
  • ulan 8 milyon euro ya 3 tane süper yabancı futbolcu alınır bee

demirörene
  • Alman kicker dergisi, ispanyol gazetelerin böyle bir habere yer verdiğini söylüyor. Del Bosque ve 3 Futbolcu yüzündenmiş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehman

hadi ya ?? nasıl vardın bu kanıya???
    quote:

Zafer Biryol kulağıma fısıldadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Melik

Alman kicker dergisi, ispanyol gazetelerin böyle bir habere yer verdiğini söylüyor. Del Bosque ve 3 Futbolcu yüzündenmiş...

....yanindaki 3 yardimci Antrenöre
  • he he shaler..
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mehman

hadi ya ?? nasıl vardın bu kanıya???
    quote:

Zafer Biryol kulağıma fısıldadı.

• quote:

Orjinalden alıntı: Tolga.de

quote:

Orjinalden alıntı: Melik

Alman kicker dergisi, ispanyol gazetelerin böyle bir habere yer verdiğini söylüyor. Del Bosque ve 3 Futbolcu yüzündenmiş...

....yanindaki 3 yardimci Antrenöre

pardon yanlış okumuşum, ''Fußballlehrer'' yazıyomuş, ben ''Fußballer'' okumuşum.
  • yalandır 8 milyon euro olamaz, rakam abartıdır
  • yok yaw o kadar değildir

Besiktas muss zahlen

Eine empfindliche Strafe bekam der türkische Erstligist Besiktas Istanbul nach spanischen Presseberichten aufgedonnert.

Der Klub vom Bosporus muss insgesamt acht Millionen Euro berappen. Das Geld geht an den Ex-Trainer Vicente del Bosque und drei weitere Fußballlehrer. Dies entschied das Schiedsgericht der UEFA. Del Bosque, der vor Jahren auch Real Madrid gecoacht hatte, war im Sommer 2004 nach Istanbul gekommen und hatte einen Zweijahresvertrag angetreten. Bereits im Januar 2005 wurde der Iberer jedoch entlassen.

ben burda rakam göremedim yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliss

yok yaw o kadar değildir

Besiktas muss zahlen

Eine empfindliche Strafe bekam der türkische Erstligist Besiktas Istanbul nach spanischen Presseberichten aufgedonnert.

Der Klub vom Bosporus muss insgesamt acht Millionen Euro berappen. Das Geld geht an den Ex-Trainer Vicente del Bosque und drei weitere Fußballlehrer. Dies entschied das Schiedsgericht der UEFA. Del Bosque, der vor Jahren auch Real Madrid gecoacht hatte, war im Sommer 2004 nach Istanbul gekommen und hatte einen Zweijahresvertrag angetreten. Bereits im Januar 2005 wurde der Iberer jedoch entlassen.

ben burda rakam göremedim yaw
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.