Şimdi Ara

Beşiktaş Yöneticisi Ürkmezgil: 'Bütün Beşiktaşlılar Ezikti Yalan Mı?'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe ve Galatasaray'a hayranlık duyduğu şeklinde yansıtılan haberlerin doğru olmadığını söyleyen Ürkmezgil; Beşiktaşlı olarak Fenerbahçe, Galatasaray'ın şampiyonlukları sonrasında üzülmüyor muyduk? Ezik değil miydik? Yanlış mı bu? Takım maddi ve manevi olarak kötüye gidiyordu. Onlar statlarında oynuyorlardı. Fenerbahçe ve Galatasaray'a hayranım kelimesini asla kullanmadım. Böyle bir şey olabilir mi? Hangi Beşiktaşlı o dönemlerde ezik değildi ki? Hayran kelimesini ortaya çıkarsınlar hemen istifa ederim. Hayran kelimesini kullanmadım. Eziklik doğru" dedi.

Haber1903

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunu zamanın da FO da söyledi zaten bilinen bir şey
  • Açıklamanın rezilliğine mi gülsem, bu zekadaki adamların yöneticilik yapabildiğine mi üzülsem bilemedim

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen de dedin ki sadece 1 paragrafı alıntı yaparak , forumda 5 gün önceki haberin konusunu açayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Sen de dedin ki sadece 1 paragrafı alıntı yaparak , forumda 5 gün önceki haberin konusunu açayım

Renktaşlarına sahip çık kardeş
  • Yöneticileri bile kabul etmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen de dedin ki sadece 1 paragrafı alıntı yaparak , forumda 5 gün önceki haberin konusunu açayım

Burada eleştirilecek konu ben isem özür dilerim. Beşiktaş değerlerine hakaret eden ve aşağılayan bir yöneticinin açıklamalarını, istifa edeceğini sandığım için 5 gün sonra paylaştım bu konuyu. Doğru dürüst tepki gelmediği destek çıkan bile olduğuna göre Ahmet Ürkmezgil demek ki doğru(!) açıklamalar yapmış yanlış olan ise benim.

• Sadece Beşiktaş için geçerli değil bu konu. Galatasaray da, Fenerbahçe de yıllarca başkalarının şampiyonluğunu izlese kendini ezik hisseder. Bunda gariplik yok

• Çok doğru tespit yapmış.Hayran dediyse hatalı ben Gs,Fb'ye hayran olan Beşiktaşlı görmedim ama cidden taraftarın büyük çoğunluğunda özellikle çocukluğunu Y.D döneminde geçirmiş büyük kesim ezik.

En önemli kanıtı 2 sezon şampiyon olmuşsun 1 stoper,1 santrafor transferi lazım transfer konusuna gir herkes Fb,Gs çok önümüzde diye konuşuyor.Geçen sene de böyleydi ondan önce de.Bariz eziklik psikolojisi bu.

Aslında böyle genellemeler yapmak çok doğru değil ama ciddi böyle çoğunluk var.Fb taraftarlarının büyük kısmı da polyanna mesela yeter ki lehlerine bir şey olsun kendi uydurdukları yalana dahi inanıyorlar.Hala Skrtel'i,Dirar'ı bedavaya aldıklarını zanneden taraftarları var.

Gs taraftarının çoğunluğu da başarı odaklı en ufak sallantıda ben zaten çok ilgilenmiyoruma evrilen tipler.Hepsi değil tabi yorumlarını seversin sevmezsin hafif troll de olsa Winter is coming değil mesela ama genelleme yaparsan çoğu öyle

Kimseye tuttuğu takım doğumuyla birlikte bahşedilmiyor herkes istediği takımı kendisi seçiyor.Bunun üzerinden üstünlük kurmaya çalışanların tamamı gerçek eziktir Kısacası söylediği şeyler bence doğru ama işine baksın kendisine düşmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Burada eleştirilecek konu ben isem özür dilerim. Beşiktaş değerlerine hakaret eden ve aşağılayan bir yöneticinin açıklamalarını, istifa edeceğini sandığım için 5 gün sonra paylaştım bu konuyu. Doğru dürüst tepki gelmediği destek çıkan bile olduğuna göre Ahmet Ürkmezgil demek ki doğru(!) açıklamalar yapmış yanlış olan ise benim.

Sosyal medyada yeterince tepki gösterildi, ayrıca bunu konu olarak açman, sana yöneticiye tepki olarak dönmeyeceği gibi diğer takım taraftarları tarafından da alay konusu olacak. Konu açmak yerine bunu ana konuya yazman daha iyi olurdu.

• quote:

quote:

quote:

Sosyal medyada yeterince tepki gösterildi, ayrıca bunu konu olarak açman, sana yöneticiye tepki olarak dönmeyeceği gibi diğer takım taraftarları tarafından da alay konusu olacak. Konu açmak yerine bunu ana konuya yazman daha iyi olurdu.

Tepki yeterli olsaydı istifa görürdük, başka takım yöneticisi biz eziktik diyebilir mi diyemez ama bizim camiada destek bile görüyor. Bizi alay konusu yapan ben değilim sonuç olarak Ahmet Ürkmezgil. Adam bi açıklama yapmış tepki gelince ne yani ezik değil miydik yalandı demiş ve konu kapanmış ben unutulup gitmesini istemiyorum Fenerbahçe kombinesi almış adam Beşiktaş'ta yöneticilik yaparken Beşiktaşlılar eziktir diyemez dememeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Bunu zamanın da FO da söyledi zaten bilinen bir şey

Aynen.

• quote:

quote:

quote:

https://forum.donanimhaber.com/avrupa-ulkelerinde-isci-alimi-var-mi--127975430

Sen bu yorumu atan kişiyi ciddiye mi alıyorsun hocam? Bırak debelensin, Beşiktaşlı olduğunu da sanmıyorum bu şahsın.

• Çok da dalga geçilecek bir açıklama değil adam doğru söylemiş. Iki senedir de biz eziğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BJK'yi de seni de eskiden beri yorumlarını beğenirim ben BJK'nin ne demek istediğimi anladığını düşünüyorum da sence neden Beşiktaşlı olamadım? Neye debeleniyorum? Fener kombinesi de almadım Beşiktaşlılar'a ezik de demedim Beşiktaşlı olmak için bunları mı yapmak lazım anlamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fernando! -- 28 Temmuz 2017; 21:47:59 >
  • adam realizmi derinlerinde yaşıyor demekki

bunda ne gibi bir yanlışlık var anlamadım

yalansa yalan deyin ilk 3 e zor giriyordunuz 25 30 ar puan fark yiyordunuz her sene şuanda da 2 sene üst üste şamp olmanıza rağmen baya gerimizdesiniz avrupada dereceniz yok

Bu forumda bile sayınız iki elin parmağını geçmiyordu yalanmı ?
  • fernandao hocam adamdır iyi beşiktaşlıdır.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.