Şimdi Ara

Beşiktaş taraftarı, Benfica maçında dünyada bir ilke hazırlanıyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kayra Han

Her eleştiriyi, her olumsuz yorumu hazmedemeyip trollük olarak gördüğünüz için beni de troll zannetmen normal. Profilime girdiysen, ilk haftalarda da şuanki gibi yazdığımı görmüş olman lazım. Yani burada çıktığınız deliğe girersiniz gibi boş laf kalabalığı yapma, zira on yılda bir ortaya çıkan beşiktaş taraftarının bunu demesi çok komik. Ayrıca son kez söylüyorum; buradan yaptığın kuru gürültüyü gel özelden yap, çünkü cidden canımı sıkmaya başladın. Sende biliyorsun ki; Tuzla Kartal'a hiç uzak değil.

Kayra, Türk gibi görünen ermeni ajanı mısın?

Bir Türk takımı, toplumsal duyarlılık yapıp işitme engellilerin sorunlarına dikkat çekiyor. Üstelik bunu tüm avrupanın damarına dokunan "ırkçılık" mottosu üzerinden gerçekleştirecek. Proje belli ki senin anlayabileceğinden daha değerli, destek olmuyorsun, köstek de olma bari olur mu?

Bu ülkede engelliler halen otobüslere binemiyor, halk içine karışamıyor. Bana ne lan ben miyim engelli deme, dünya fani başa ne gelecek belli olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Mirliva.

quote:

Orijinalden alıntı: Kayra Han

Her eleştiriyi, her olumsuz yorumu hazmedemeyip trollük olarak gördüğünüz için beni de troll zannetmen normal. Profilime girdiysen, ilk haftalarda da şuanki gibi yazdığımı görmüş olman lazım. Yani burada çıktığınız deliğe girersiniz gibi boş laf kalabalığı yapma, zira on yılda bir ortaya çıkan beşiktaş taraftarının bunu demesi çok komik. Ayrıca son kez söylüyorum; buradan yaptığın kuru gürültüyü gel özelden yap, çünkü cidden canımı sıkmaya başladın. Sende biliyorsun ki; Tuzla Kartal'a hiç uzak değil.

Kayra, Türk gibi görünen ermeni ajanı mısın?

Bir Türk takımı, toplumsal duyarlılık yapıp işitme engellilerin sorunlarına dikkat çekiyor. Üstelik bunu tüm avrupanın damarına dokunan "ırkçılık" mottosu üzerinden gerçekleştirecek. Proje belli ki senin anlayabileceğinden daha değerli, destek olmuyorsun, köstek de olma bari olur mu?

Bu ülkede engelliler halen otobüslere binemiyor, halk içine karışamıyor. Bana ne lan ben miyim engelli deme, dünya fani başa ne gelecek belli olmaz.

Bunun ajanlıkla ne ilgisi var? Ayrıca taktığınız sıfat çok onur kırıcı.

Neyse... yukarıdakileri ısıtıp, ısıtıp yeniden yazmaya lüzum görmüyorum.

Bir de, zaten görev yaptığım Kartal Hasan Doğan spor kompleksi yüzme havuzu için hafta sonları engelli çocuklara gönüllü olarak servis imkanı sağlıyoruz. Ayrıca her zaman olmasa da belirli zamanlarda evlerini ziyaret ederek ihtiyaçlarını tespit etmeye çalışıyoruz. Bazı şeylerin farkındayım ben çok şükür. (''Destek olmuyorsun, köstek olma.'' dediniz ya, onun için yazdım.)

Bu konu da gereğinden fazla uzadı, daha fazla polemiğe girip zaman kaybetmek istemiyorum.

• Eyvallah duyarlı olmak güzel hatta ben işaret dili öğrenmek istiyorum ama bu olay bana saçma geldi yani tezahürat olayının mantığına ters.
  • Şuan ki sessiz tezahürat için tebrikler Beşiktaş.
  • 40dk dır sessiz tezahürat yapılıyor helal olsun seyirciye
  • Benficalı futbolcular,Beşiktaş maçında dünyada bir ilke hazırlanıyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

40dk dır sessiz tezahürat yapılıyor helal olsun seyirciye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karşıyaka yaptı daha önce bunu onu bi geçin

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1234565339952098&id=518551231553516

• quote:

Seyirci maçın başından beri destek veriyor

• Helal olsun
    Tbrkler bu guzel farkindalik icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Iniesta

quote:

Cekirdek citlama sesleri duyuluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

quote:

Orijinalden alıntı: Andres Iniesta

quote:

Cekirdek citlama sesleri duyuluyor

DAHA ÇOK DUYARSİN

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.