Şimdi Ara

Beşiktaş Maçın Öyküleri Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
14
Favori
10.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Beşiktaş'ın bundan sonraki maçlarının maç öyküsünü burdan paylaşıp izleyelim.

• valla gecen gun lig tv'nin sitesine puan durumuna bakmak icin girdim orda bugune kadar olan butun macin oykulerine denk geldim..vaktim oldugu bi zaman acip hepsini izliyicem cok zevkli bi program gercekten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

valla gecen gun lig tv'nin sitesine puan durumuna bakmak icin girdim orda bugune kadar olan butun macin oykulerine denk geldim..vaktim oldugu bi zaman acip hepsini izliyicem cok zevkli bi program gercekten..

Aynen hocam
  • Bende hep izliyorum çok güzel oluyor "Lig TV" denen kanaldan beklenmeyecek kalitede iyi. Vay Bee de çok güldürüyor güzel program o da öneririm.
  • Güzel oluyor izlemesi..En çok diyaloglara bitiyorum..Çoğunu kurguluyorlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Güzel oluyor izlemesi..En çok diyaloglara bitiyorum..Çoğunu kurguluyorlar zaten

Yapma yav, ben ciddi inanıyordum valla konuşmalara. Nasıl duyuyorlar lan filan diyordum hep kendi kendime

3-3'lük gs maçında penaltıdan sonra Toraman hakeme ''Adamına söyle bizi rahat bıraksın'' demişti, iyi gülmüştüm. Bu doğru olabilir ama Toraman bu, der..

• Antalya maçının öyküsünü bulamadım ya Fb ve Gsnin ki var bulan olursa koyuversin buraya
  • @brkmm Hocam eyw. ligtv ye baktım bulamadım youtube a yazmak aklıma gelmedi
  • Fernandes öpmek isteyen adama ne yapmış öyle ya :) Banada aynı şeyler yapılsa bende çekinirim one öyle tamam abi seviyonuzda öpmek ne adamı zorla öpecekler. asdfasdf öldüm orda. Nasıl ittirdi korktu adamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmm

Teşekkürler hocam
  • ferdi çok iyi ya

• Gençlerbirliği maçının öyküsü

http://www.ligtv.com.tr/haber/ankarali-namik-besiktasa-yetmedi#

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Gençlerbirliği maçının öyküsü

http://www.ligtv.com.tr/haber/ankarali-namik-besiktasa-yetmedi#

ahaha şarkı çok güzelmiş

• Beyleer buda eskilerden Karabük maçı Batuhan'ın lafa dikkat : Fernandes'e 2 pas attım kendine gelemedi
  • Kayseri maçı

• Ulan Batuhan koptum ya. 1:52'den itibaren mutlaka izleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Kayseri maçı

Sağol Hocam Çok güzelmiş Bobo no gol no no no no

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Ulan Batuhan koptum ya. 1:52'den itibaren mutlaka izleyin

Hangi maç
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.