Şimdi Ara

Beşiktaş ligi kaç puanla ve kaçıncı bitirir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Fenerbahçe ve Galatasaray için tahminde bulunmuştum.Kendi takımım içinde tahminde bulunuyorum.Bizim takım bence Şampiyon olamaz en iyi ihtimal 2.olur.Çünkü bana göre şampiyonluk içerdeki Antalya,sivas ve erzurum maçlarında kaybedildi.O maçalar kazanılsa başka şeyler konuşuyor olurduk.Gelelim tahminime:
    Fenerbahçe 1
    Kayserispor(D) 3
    Konyaspor 3
    Göztepe 3
    Rizespor (D) 3
    Başakşehir 1
    Sivasspor (D) 3
    Ankaragücü 3
    Galatasaray (D) 0
    Alanyaspor 3
    Trabzobspor (D) 3
    Kasımpaşa 3
    29 puan eder.Bu da toplam 68 puan demek.Tahminime göre bu puanla Beşiktaş 3.olarak bitirir.

• Belediye takımı seri saçmalamazsa şampiyonluğu kimseye vermezler bu sene... Ama elleri ayakları titrerse, en az GS nin kadar bizim de şampyionluk şansımız var.

2. lik için çarpışıyoruz gibi bence.

her takımın puan kaybı tahminlerden daha çok olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 19 Şubat 2019; 19:44:26 >
  • Şampiyon akbil olur bu sene yarış ikinci kim olur yarışı şuan yapılan Beşiktaş'ında sağı solu belli değil şuan alamaz dediğin maçı alır bir gelir kolay maçlarda puan dağıtır belli olmaz o iş.Bir sakatlığa bir cezaya bir huzursuzluğa bakar.

Beşiktaş 60 küsür puan alır 62-63 felan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Şubat 2019; 21:25:8 >
  • Bence geçen sene ki senaryo aynen devam eder. Başakcity kollanıyor gibi gösterilip. Son düzlükte gs ipi göğüsler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kayserispor(D) 1
    Konyaspor 3
    Göztepe 3
    Rizespor (D) 3
    Başakşehir 0
    Sivasspor (D) 3
    Ankaragücü 3
    Galatasaray (D) 0
    Alanyaspor 3
    Trabzobspor (D) 3
    Kasımpaşa 3

65 puanla 3. bitiririz.
    GS yi yenersek 2. likten bahsedilebilir. Ama GS son haftalarda yenilmiyor (Gerçi şimdi VAR var bide namoğlu gitti eski GS bitiriciliğini göremeyebiliriz)
  • FB maçının etkisini kısa sürede atarsa Beşiktaş aynen böyle olur bence.
  • 67 puanla 2. olur Şampiyonlar Ligi elemelerine gideriz.
  • Rizespor (D) 0
    Başakşehir 0
    Sivasspor (D) 3
    Ankaragücü 3
    Galatasaray (D) 0
    Alanyaspor 3
    Trabzonspor (D) 1
    Kasımpaşa 3
    13 puan eder. Toplam 60 puan demek. Bu puanla Beşiktaş ligi 3.olarak bitirir.
  • Rize yada Başakşehir maçlarından birini kesin kazanacağımızı düşünüyorum.Eğer 4 puan çıkartırsak 2 maçtan Sivas maçını da alırız.Sonrası artık GS maçı zaten fotoğraf netleşmiş olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.