Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.021
Cevap
242
Favori
384.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • -sabah saatlerinde satışa çıkan kombine satışlarını takip ediyorum..... gecen sene neresi olursa olsun kombinemiz olsun yeter ki diyerek saatlerce pc başında kombine bilet kovaladık....ama bu sene her kategoriden bilet var..... kombine yenileme zayıf olmuş belli...... genel kombine satışlarda pek rağbet görmüyor gibi......
    2019-2019 sezonu her açıdan Beşiktaş için çok zorlu geçecek anlaşılan......
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRAVENBACH

-sabah saatlerinde satışa çıkan kombine satışlarını takip ediyorum..... gecen sene neresi olursa olsun kombinemiz olsun yeter ki diyerek saatlerce pc başında kombine bilet kovaladık....ama bu sene her kategoriden bilet var..... kombine yenileme zayıf olmuş belli...... genel kombine satışlarda pek rağbet görmüyor gibi......
    2019-2019 sezonu her açıdan Beşiktaş için çok zorlu geçecek anlaşılan......
    Bu sene kombine almak ilk defa Vodafone arena için kolay oldu. Açıkçası bu yıl bu durum benim için fırsat oldu. İstediğim yerden zorda olsa kombinemi aldım. Onu alamasam bile diğer sıralarda yerler vardı.
    İlk defa kombine alacaklar için güzel oldu. Ama dediğiniz gibi talep yenilemede %64 e geriledi. Yani 3 kişiden biri kombineyi yenilemedi. % 36 lik kısım da yoğun talep görmüyor. Bu sene kombine rakamı 21 bin civarında kalabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 104 veya 105 123 119 yerini devreden varsa iletişime geçebilir arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertcik -- 15 Haziran 2019; 11:26:42 >
  • Evet arkadaşlar sanırım devir yapan yok buralardan 104 105 şimdiden teşekkurler

• Batı üst tribün 429. Blok 8. Sıra orta saha çizgisine yakın yerden olan kombinemi devretmek istiyorum. İlginenler mesaj atabilir.

• 416 401-430 ilk 5 sıra kombine arıyorum devretmek isteyenler pm atabilir.
  • 123. Bloktaki kombinemi yurt dışı işi nedeniyle devredeceğim. İlgilenenler mesaj atabilir.
    Selamlar..

Ekleme: kombine devredildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EriadoR_ -- 22 Temmuz 2019; 17:14:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [ARANIYOR]

herkese merhaba 23 ağustos 2019 beşiktaş göztepe maçı için 2 kişilik bilet arıyorum.

gişe fiyatından devredebilecek olan varsa lütfen mesaj yoluyla ulaşsın.

teşekkürler.
  • Şu kombine işi hepten kalksa çok güzel olur. Maç günü herkes alsın biletini.
  • Geçen sene ilk defa kombine aldım, çıktığı gün zor alabildim. Bu sene kombineler Mayıs'ta yenilenmeye başlandı genel satışa çıktı. Ağustos başı durumum netleşti bir bakayım dedim hala istediğim yerde kombine satışı vardı 😀 bu sene stad çok boş kalır gibime geliyor

• Kombine satışları gayet iyiymiş
  • Göztepe maçı için yan yana 3 kişilik bilet arıyorum. Özel mesaj yoluyla iletişime geçerseniz sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Göztepe maçına kuzey üstten bilet arıyorum

• göztepe maçına iş yerinden izin alamadığım için gidemeyeceğim 111 blok kombinemi gişe fiyatından devredebilirim isteyen olursa..
  • Günaydın arkadaşlar Göztepe maçına gidemiycem kombinemi gişe fiyatının altında devrediyorum ilgilenenler bana PM dönerse sevinirim 8. Blok 408’de 21 sıra 14 numara kuzey kale arkası üst tam orta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.kategoriden gişe altı devreden varsa pm atabilir

• Beşiktaş-göztepe maçına 110 bloktan 2 adet biletimizi gişe fiyatından devir ediyoruz.
  • Göztepe maçına 119. Blok 15. Sıradaki yerimi gişe fiyatından devrediyorum. İlgilenenler pm atabilir.

#devredilmiştir.#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunkırmızı -- 23 Ağustos 2019; 14:4:12 >
  • Göztepe maçı için 1 adet kombine bilet gişe fiyatından (110 TL) devredilecektir. Bilet bilgileri aşağıdadır. 0505 454 6477 numaralı telefondan, Whatsapp üzerinden ya da sms atarak iletişime geçebilirsiniz.

DENIZBANK (GUNEY ALT) TRIBUN
    BLOK: 121
    SIRA: 12
    KOLTUK: 30

• Gişe fiyatından bilet almak isteyen Passodan almak varken neden forumdan alsın ?

• 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.