Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.017
Cevap
241
Favori
383.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytacA. -- 30 Ağustos 2018; 9:32:39 >
  • 50 Lira bütçem var arkadaşlar. Bilet devretmek isteyen varsa pm atabilir. Ücreti istediğiniz bankadan anında havale edilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blok 103'den bilet arıyorum, mümkünse 24. sıra
  • Beşiktaş partizan maçına (güney alt) 122blok sıra 20 koltuk 8 kombinemi gişe fiyatından devrediyorum. İsteyene bostancı da yüz yüze devir yapabilirim. İlgilenenler pm atınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzetaga_1453 -- 30 Ağustos 2018; 0:18:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

50 Lira bütçem var arkadaşlar. Kale arkası bilet devretmek isteyen varsa pm atabilir. Ücreti havale edilir anında.
    Güncel

• 50 ₺'ye bilet alınır, şu fakiri sevindirecek biri var mı

Enpara veya vakıfbank ile ödeme yapılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfygc -- 30 Ağustos 2018; 3:15:33 >
  • Beşiktaş partizan maçına eski açık alt 7. kategori 121. blok 21. sıra gişe fiyatından satılıktır.
    Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu]
  • Zeus_Ferre kullanıcısına yanıt
    Pm yolladım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • numaralı alt 124. blok 7. sıradaki biletim gişe fiyatından devredilecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copenhagen34 -- 30 Ağustos 2018; 11:28:5 >
  • 2 adet Kuzey Üst

Gişe fiyatından devir

Ödemeler: Enpara/Garanti

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeus_Ferre

Beşiktaş partizan maçına eski açık alt 7. kategori 121. blok 21. sıra gişe fiyatından satılıktır.
    Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeus_Ferre -- 30 Ağustos 2018; 14:25:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

2 adet Kuzey Üst

Gişe fiyatından devir

Ödemeler: Enpara/Garanti
    Satıldı 👍

• Edit:Devredildi
    Arkadaşlar merhaba 2 adet 119.Blok yanyana bilet gişe fiyatının altına satılıktır.İlgilenenler PM yoluyla ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astertis -- 30 Ağustos 2018; 15:51:58 >
  • 2 inci kategori 1 adet var . Blok 102

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jujuuu -- 30 Ağustos 2018; 14:0:9 >
  • daha yüksek fiyata veremeyip 60 tl ye devir yapmak isteyen arkadaşların biletlerine talibim

• Kuzey alt 7. Kategori 104. Blok Sıra 25 / 1 adet kombine bilet partizan maçı için gişe fiyatına devredilir. ilgilenen arkadaşlar mesaj ile ulaşabilir...

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu]

Edit: Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kk1903 -- 30 Ağustos 2018; 19:24:22 >
  • Kuzey Alt 7. Kategori 105. Blok Partizan maçına gişe altı, 90 TL'ye devredilir, ilgilenen mesaj atabilir.

• xiscoo kullanıcısına yanıt
    satıldı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzetaga_1453

Beşiktaş partizan maçına (güney alt) 122blok sıra 20 koltuk 8 kombinemi gişe fiyatından devrediyorum. İsteyene bostancı da yüz yüze devir yapabilirim. İlgilenenler pm atınız.
    Güncel. 80liraya devredeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzetaga_1453 -- 30 Ağustos 2018; 17:42:13 >
  • arkadaşlar rahatsızlığım nedeniyle maça gidemiyorum. 7. kategori, 108. blok, 14. sırabaşı biletimi 80 liraya devredeceğim.

edit: bilet devredildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 30 Ağustos 2018; 16:29:2 >
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.