Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.019
Cevap
241
Favori
383.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Partizan maçı 7. Kategori 123. Blok gişe fiyatına satılıktır . Seyir açısı güzeldir . Forumda Daha önce çok kez bilet devretmisligim ve bilet devralmisligim vardır .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş partizan maçına eski açık alt 7. kategori 121. blok gişe fiyatından satılıktır.
    İzleme açısı çok iyidir.
  • Partizan maçına eski açık 121. blokta iki yan yana bilet var. Biletleri 90'ar liradan vereceğim.

BİLETLER SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaldanSarkanElma -- 28 Ağustos 2018; 18:40:13 >
  • Partizan maçı için Yeni Açık üst 410. blok 3. sıra bileti 80 tl'den devredebilirim (gişede 90 tl). iletişim pm lütfen.

• Partizan maçına bilet devredecem 80 TL 408. Blok 21 sıra ilgilenen pm atsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GENÇLER 50 tl YE KALE ARKASI KUZEY ALT BİLET ARANIYOR
  • partizan maçı 104 blok kategori 7 bilet gişe fiyatından satılır, isteyen pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrrr

Partizan maçı için Yeni Açık üst 410. blok 3. sıra bileti 80 tl'den devredebilirim (gişede 90 tl). iletişim pm lütfen.

burakcoskunn ' a devredilmiştir.
  • Kategori 7 107-108-109'da bilet fiyatından kombine devredecek varsa PM'den ulaşsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Kategori 7 107-108-109'da bilet fiyatından kombine devredecek varsa PM'den ulaşsın.
    PM atılmıştır.
  • yeni açık üst devreden olursa alabilirim

• 50 Lira bütçem var arkadaşlar. Kale arkası bilet devretmek isteyen varsa pm atabilir. Ücreti havale edilir anında.

• Partizan maçına 7. Kategori 104. Blok devredebilirim yerimin resmini paylaştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrdokudur -- 29 Ağustos 2018; 15:28:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    60 TL kuzey kale arakası bilet arıyorum.
  • 50 tl ye bilet arıyorum satamayan elinde kalan maça gidemeyecek olan var ise biletlerinize talibim.
  • Partizan maçı güney alt bileti 90 TL ye satılık.

• merhaba

2 kategori yani numaralı alt 102 bloktan kombinem devirdir ister sezonluk ister tek partizan maçı 150 tl dir
  • geçler 60 tl ye kuzey tarafı bilet arıyorum.
  • Edit: SATILDI.

7.kategori 108. Blok partizan maçı için gişe fiyatının altında devrediyorum.

Fiyat: 75 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiscoo -- 30 Ağustos 2018; 15:18:6 >
  • Beşiktaş partizan 3.kategori doğu alt tribün 118 blok biletimi devrediyorum

Fiyat 150 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuztemmuz -- 30 Ağustos 2018; 3:45:37 >
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.