Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.021
Cevap
242
Favori
384.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Göztepe maçı için yeni açık üst 410. blok 3. sıradan gişe fiyatına devir yapılır. İletişim PM lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wrrr -- 3 Nisan 2018; 17:21:49 >
  • Goztepe macina 7. Veya 8. Kategori 3 adet bilet ariyorum.Yan yana olmasada olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anqunadan

420’li bölümlerde devirlik kombine arıyorum.

Yeni sezon için devirlik kombine arıyorum.

• Göztepe maçına 6-7 veya 8.kategorıden 2 adet bılet arıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Göztepe maçına 5. kategori 429. Blok'tan yerimi gişe fiyatına devredeceğim. İlgilenenler bana 05335806739 numaradan ulaşabilirler.
  • Gişe fiyatından 5.Kategori 414.Blok Kapalı Üst yan yana iki kombine devredilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biletini Göztepe maçı için kulübe devredecek arkadaşlar, bu maç için kulüp kararı ile kulübe devir olmayacakmış. Az önce passoligi arayarak öğrendim. Sanırım kombine satışları ile ilgili. Fazla bir bilgileri yok passolig müşteri temsilcilerinin. Sonraki maçlar için bilgi veremediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seronimo

Biletini Göztepe maçı için kulübe devredecek arkadaşlar, bu maç için kulüp kararı ile kulübe devir olmayacakmış. Az önce passoligi arayarak öğrendim. Sanırım kombine satışları ile ilgili. Fazla bir bilgileri yok passolig müşteri temsilcilerinin. Sonraki maçlar için bilgi veremediler.

Şimdi baktım açılmamış devretme, stat boş kalabilir bu saçma kararla en azından 6 maç limiti dolanlara devretme hakkı vermeleri lazım. Saçma sapan karar zaten stat anında doldu gene, alanya maçında gün boyu bilet varken. 11:15 de yer yoktu. Bu karar değişmezse veya bir çözüm bulamazlarsa statta baya boşluklar olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emremax -- 4 Nisan 2018; 9:12:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrrr

Göztepe maçı için yeni açık üst 410. blok 3. sıradan gişe fiyatına devir yapılır. İletişim PM lütfen.

sorrento'ya devredilmiştir.
  • emremax E kullanıcısına yanıt
    Kulübe ulaşıp bilgi aldım. Sezon sonuna kadar bu şekilde devam edecekmiş. Kulübe bilet devir işlemi bu sezon için bitti diyebiliriz.

• " Göztepe maçında 7.kategori 121 blok gişe fiyatından devirdir. İlgilenenler özelden yazabilirler. "

DEVREDİLDİ !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zud -- 4 Nisan 2018; 13:24:43 >
  • quote:

Kulübe ulaşıp bilgi aldım. Sezon sonuna kadar bu şekilde devam edecekmiş. Kulübe bilet devir işlemi bu sezon için bitti diyebiliriz.

Akıl alır gibi bir karar değil. O zaman transfer etme hakkı ver. Stat boş kalacak gereksiz şekilde gelemeyecek kişiler yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emremax

quote:

Akıl alır gibi bir karar değil. O zaman transfer etme hakkı ver. Stat boş kalacak gereksiz şekilde gelemeyecek kişiler yüzünden.

Bence de çok mantıklı bir karar değil. Sebebini de anlamış değilim. Kombine satışlarından 3 kuruş fazla para kazanmak için yapıyorlarsa da hoş bir durum değil. Şu anki durumda stadın boş kalmaması daha önemli.

• quote:

quote:

quote:

Bence de çok mantıklı bir karar değil. Sebebini de anlamış değilim. Kombine satışlarından 3 kuruş fazla para kazanmak için yapıyorlarsa da hoş bir durum değil. Şu anki durumda stadın boş kalmaması daha önemli.

Sosyal meydaya gazeteci yönetici kim varsa konuyu yazmaya çalıştım. Bu konu illaki gündem olur bakalım ne olacak sonucunda.

• Kulübe devir olayı aktif olmuş sanırım o şekilde birkaç bilgi aldım. Elinde olan kontrol edebilir.
  • Beşiktaş- Göztepe ALINIK 414 blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 4 Nisan 2018; 13:13:6 >
  • quote:

Kulübe devir olayı aktif olmuş sanırım o şekilde birkaç bilgi aldım. Elinde olan kontrol edebilir.

Aynen hocam düzelmiş. Mantıksız bi karardı, erken dönmeleri iyi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hiro Nakamura

6. kategori 418 Blok gişe fiyatından devredilecektir.

Günceldir.
  • Göztepe maçına bir tane bilet arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cigano

Gişe fiyatından 5.Kategori 414.Blok Kapalı Üst yan yana iki kombine devredilir.

Güncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.