Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (323. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.014
Cevap
239
Favori
383.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emremax

quote:

Orijinalden alıntı: emremax

2 adet gişeden kale arkasına bilet arıyorum. 7-8 kategoriden fark etmez. İlgilenen arkadaşlar 0532 744 83 63 den bana direk ulaşabilir. Güven sağlandığı takdirde, akşam 16.30 kadar eft yapabilirim. Yoksa sadece ceptetebden havale şansım var.

Güncel. 2 tane yanyana olmak zorunda değil. Tek tek de alabilirim.

Alıntıları Göster
    2 adet gişeden kale arkasına bilet arıyorum. 7-8 kategoriden fark etmez. İlgilenen arkadaşlar 0532 744 83 63 den bana direk ulaşabilir. Güven sağlandığı takdirde, akbank, cepteteb, vakıfbank garanti havale şansım var?

2 tane yanyana olmak zorunda değil. Tek tek de alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emremax -- 24 Şubat 2018; 10:57:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrenosg

İlan güncel.
    Arkadaşlar selamlar. 7. Kategori tam kale arkası hafif çaprazı 1 adet biletimi devredeceğim. . İki fener maçına da gidemiyorum. Forumda 4-5 kez bilet satmışlığım vardır. İlgilenenler pm dem ulaşabilir.

İlan güncel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

İlan güncel.
    Arkadaşlar selamlar. 7. Kategori tam kale arkası hafif çaprazı 1 adet biletimi devredeceğim. . İki fener maçına da gidemiyorum. Forumda 4-5 kez bilet satmışlığım vardır. İlgilenenler pm dem ulaşabilir.

İlan güncel.

Gise fiyati 160 lira olan bilete 1000 lira fiyat cekiyor arkadas.Kendisi klubun ve emniyetin gerekli birimlerine bildirilmistir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedbundy45

GÜNCELDİR. FENER MAÇI İÇİN
    1 ADET BATI NUMARALI 4. KATEGORİ BİLETİM GİŞE FİYATI + 20 TL LÖSEV BAĞIŞ MAKBUZUYLA DEVİR EDİLECEKTİR.
    AYRICA KUPA FENER
    VE ŞAMPİYONLAR LİGİ BAYERN MAÇ BİLETLERİM DE AYNI ŞEKİLDE DEVİRDEDİR. HEPSİNİ ALMAK İSTEYEN ŞU ANDA ALABİLİR.
    GİŞE + LÖSEV BAĞIŞI İLE.

Satış güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: Christian Louboutin

quote:

quote:

İlan güncel.

İlan güncel.

Gise fiyati 160 lira olan bilete 1000 lira fiyat cekiyor arkadas.Kendisi klubun ve emniyetin gerekli birimlerine bildirilmistir.

Bana 300 dedi :) karaborsa yapanda yaptıran da bizden değildir.

• Biz burada kulübümüzü desteklemek için stat boş kalmasın diye bilet arıyoruz. Millet işi ticarete dökmüş birde Beşiktaşlıyım diye geçiniyorlar.
  • Aman dim arkadaşlar dikkat edin. Biliyorsunuz bir dolandırıcı var sürekli ortalıklarda geziyor.

Konu linki
    https://forum.donanimhaber.com/dolandirildim-aman-siz-dikkat-edin-video-eklendi--131313446

Video
    https://twitter.com/korkmazburhan/status/964221961772642305

Dolandırıcının telefon numarası da budur. 0553 774 15 28

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESİMPSON -- 24 Şubat 2018; 14:3:3 >
  • 7 veya 8. kategoriden 2 adet bilet arıyorum fenerli kız arkadaşımı götürücem bi maç görsün :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karaborsacılara devretmeyin Beşiktaşlılara devredin

2 adet kale arkası gişe fiyatına arıyorum

• Bir adet düzgün fiyatla ! yedinci kategori satan yok mu ?
  • 2 adet gişeden kale arkasına bilet arıyorum. 7-8 kategoriden fark etmez. İlgilenen arkadaşlar ******** den bana direk ulaşabilir. Güven sağlandığı takdirde, akbank, cepteteb, vakıfbank garanti havale şansım var? Pazar saat 17 ye kadar arayabilirsiniz? Ödeme sadece havale veya elden yapılabilacaktır. Sahtekarlık düşünen hiç uğraşmasın.

2 tane yanyana olmak zorunda değil. Tek tek de alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emremax -- 25 Şubat 2018; 10:46:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyyazbugan

Biz burada kulübümüzü desteklemek için stat boş kalmasın diye bilet arıyoruz. Millet işi ticarete dökmüş birde Beşiktaşlıyım diye geçiniyorlar.

Arkadaşım o stad fener maçında boş kalmaz sen merak etme.

Biz gerçek Beşiktaşlıyız feda sezondan beri kombinemiz var olimpiyat stadında Başakşehir stadın da her maça gittik ama stadyum hep boştu bırak o maçları geçen haftalarda oynanan Karabükspor maçı bile çok boştu. Biz gerçek Beşiktaşlı olarak ailemi 2 çocuğumu alarak gittim maça. Sizin gibi gerçek beşiktaşlılarıda görmek isterdik. Siz sadece derbi yada şampiyonlar ligi ve yahut şampiyonluk maçına bilet ararsınız bulamayıncada çamur atarsınız.

Kombine devredecekler çakallara sadece büyük maça bilet arayanlara değil harbiden gerçek beşiktaşlılara devredin bileti.

Not: Bu arada bilet devretmeden önce kişinin profiline bakıyorum. Fenerliler bile mesaj atmış bileti satarmısın diye. Dikkatli olun arkadaşlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: feyyazbugan

Biz burada kulübümüzü desteklemek için stat boş kalmasın diye bilet arıyoruz. Millet işi ticarete dökmüş birde Beşiktaşlıyım diye geçiniyorlar.

Arkadaşım o stad fener maçında boş kalmaz sen merak etme.

Biz gerçek Beşiktaşlıyız feda sezondan beri kombinemiz var olimpiyat stadında Başakşehir stadın da her maça gittik ama stadyum hep boştu bırak o maçları geçen haftalarda oynanan Karabükspor maçı bile çok boştu. Biz gerçek Beşiktaşlı olarak ailemi 2 çocuğumu alarak gittim maça. Sizin gibi gerçek beşiktaşlılarıda görmek isterdik. Siz sadece derbi yada şampiyonlar ligi ve yahut şampiyonluk maçına bilet ararsınız bulamayıncada çamur atarsınız.

Kombine devredecekler çakallara sadece büyük maça bilet arayanlara değil harbiden gerçek beşiktaşlılara devredin bileti.

Not: Bu arada bilet devretmeden önce kişinin profiline bakıyorum. Fenerliler bile mesaj atmış bileti satarmısın diye. Dikkatli olun arkadaşlar.

Bazı sözlerinde haklı olabilrisin ama sezon başında kombinelerin yetmediğini ve erken bittiğini sende biliyorsun. Sizin gibi istanbulda oturmuyorum iş vakitlerimde her maça malesef uymuyor ama genede denk gelen maçlara gidiyorum.
    Derbi ve önemli maçlarda sizde biliyorsunuz beşiktaşlılardan çok beşiktaşlı olmayanlar biletleri önceden tüketiyor ve karaborsada satışa çıkarıyor.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4KiLL! -- 24 Şubat 2018; 16:44:36 >
  • tedbundy45 kullanıcısına yanıt
    Satıldı

• gise fiyatina bilet ariyorum

• Gişe fiyatına 2 adet bilet arıyorum

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam özel mesajın kapalı . Bende cezaliydim yazamadım burdan da. Malesef maça gideceğim .

• Kale arkası gişe fiyatından bilet alınır

• Arkadaşlar merhaba,

Son zamanlarda "karaborsa satış" sebebiyle çokça şikayet geliyor. Karaborsa satış kesinlikle yasaktır. İlgili forum maddesini direkt aktarıyorum;

quote:

9) Spor bölümünde gişe fiyatları dışında bilet satışı, ve takası yasaktır. Bu tür başlıklar içeriğine bakılmadan silinecek ve üyeye madde 7 (Futbolla alakası olmayan mesaj) kapsamında 7 gün bölüm uzaklaştırması verilecektir.

Spor bölümü kuralları için tıklayın.
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.