Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.021
Cevap
242
Favori
384.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Osmanlıspor maçına cezalı olup gidemeyecek olan arkadaşlar stad boş kalmasın beşiktaşımızı yalnız bırakmayalım kategori farketmeksizin biletinize ücretsiz olmak kaydıyla talibim yokluğunuzu aratmayacak 90 dk susmayarak takımımıza desteğimi vereceğime söz veriyorum devir yapmak isteyen arkadaşlar mesajla ulaşabilirler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osmanli maci yeni acik ust 410. Blok 3. Sira koltuk 70 tlden devir olur. İletisim PM lutfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: taka6153

Osmanlıspor Maçı için abime ve bana ait bir adet Yeni Açık Blok 410 bir adet Kapalı Üst Blok 415 bileti gişe fiyatından devredeceğim. İlgilenenler DM.

Güncel ...

Yeni Açık Blok 410 --> Gişe Fiyatı 80 TL --> Fiyat 65 TL
    Kapalı Üst Blok 415 --> Gişe Fiyatı 170 TL --> Fiyat 150 TL
  • Osmanlıspor maçı yeni açık üst 410 blok gişe fiyatından devir olur. maslak - şişli - okmeydanı civarı yüz yüze devir olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlyurdabak

Merhaba Osmanlı maçı için kombinelerimiz tribün ceza aldığı için 3 adet bileti aşağıdaki fiyattan devredeceğim.
    7.Kategori 108.Blok (Yeni açık alt) bilet adet fiyatı 70 TL dir.

Merhaba Günceldir.
  • Osmanlı maçına yayana iki bilet arıyorum arkadaşlar.
  • quote:

quote:

Merhaba Osmanlı maçı için kombinelerimiz tribün ceza aldığı için 3 adet bileti aşağıdaki fiyattan devredeceğim.
    7.Kategori 108.Blok (Yeni açık alt) bilet adet fiyatı 70 TL dir.

Merhaba Günceldir.

Merhaba fiyatı revize ediyorum arkadaşlar

Blok cezası aldığımız için 7.kategori 108.blok 3 adet bilet mevcut. bilet fiyatı adet 50TL dir.
  • Osmanlıspor maçına 4.kategori gişe fiyatının altına devir edilecektir. İlgilenenler pm atabilir.

• Arkadaşlar merhaba; memleketten babam geldi, maça götürmek istiyorum. İki adet yan yana koltuk arayışım mevcuttur. İki bileti olup devredebilecek var mıdır? Fiyat bilgisi verebilir misiniz? Saygılarımla,
  • 6. Kategori 413 veya 418 blokdan bilet arıyorum. 100 tl bütçem var. Devretmek isteyen DM den bana ulaşabilir. Ödeme güven oluştuğu takdirde EFT olacaktır. 414-415-416-417 bloklardan Cezalı olan arkadaşlarda 100 tl vermek isterlerse almaya hazırım. Perşembe akşamı saat: 21:00 kulübe ücretsiz gececek biletler en kötü birilerine devretsinler biletleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emremax -- 13 Aralık 2017; 8:53:18 >
  • 1. Kategoriden devredecek varsa PM atabilir

• Merhaba

6. Kategori- 428 blok - 12. sıra -Koltuk :20

125 TL.

• quote:

quote:

Osmanlıspor Maçı için abime ve bana ait bir adet Yeni Açık Blok 410 bir adet Kapalı Üst Blok 415 bileti gişe fiyatından devredeceğim. İlgilenenler DM.

Güncel ...

Yeni Açık Blok 410 --> Gişe Fiyatı 80 TL --> Fiyat 65 TL
    Kapalı Üst Blok 415 --> Gişe Fiyatı 170 TL --> Fiyat 150 TL

Günceldir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpbjk16

arkadaşlar osmanlı maçında 9135 kombine cezadan dolayı gidemeyecek ben aslında gitmeyi düşünmüyordum maça ama stat boş kalmasın eşimide alıp gitmek istiyorum eğer kombinesini devretmek isteyen varsa 2 adet ücretsiz alabilirm. Mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Günceldir... Stat boş kalmasın arkadaşlar gidemeyecek kombinesi boşta olanlar devretmenizi rica ediyorum. Mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emremax

6. Kategori 413 veya 418 blokdan bilet arıyorum. 100 tl bütçem var. Devretmek isteyen DM den bana ulaşabilir. Ödeme güven oluştuğu takdirde EFT olacaktır. 414-415-416-417 bloklardan Cezalı olan arkadaşlarda 100 tl vermek isterlerse almaya hazırım. Perşembe akşamı saat: 21:00 kulübe ücretsiz gececek biletler en kötü birilerine devretsinler biletleri.

Bilet bulunmuştur.
  • osmanlı maçı için 8. kategori (eski açık üst) blok 423 te 3 adet yanyana ve blok 419 te bir adet olmak üzere toplam 4 koltuk herbiri 60tl olmak üzere satılıktır. yanyana olanların satışında öncelik üçünü de almak isteyenlerdedir.
  • Beşiktaş - Osmanlıspor

Kategori : 4
    Tribün : Doğu Üst
    Blok : 416

Gişe fiyatı : 170 TL
    Bugün saat 17:00'ye kadar transfer olmak kaydıyla benim istediğim fiyat : 100 TL

Dükkan ilan linki :https://forum.donanimhaber.com/besiktas-osmanlispor-kombine-devir-gise-fiyatinin-altina--130349059

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Vader -- 13 Aralık 2017; 11:25:48 >
  • 3 adet 7. kategori KUZEY ALT bilet alınacaktır.

devretmek isteyenler öm yoluyla ulaşırsa çok sevinirim
  • Merhabalar,

Beşiktaş - Osmanlıspor maçı için Kuzey Alt 7.Kategori Blok 109'da bulunan 2 adet biletimi devrediyorum.

İlgilenenler pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asaf

3 adet 7. kategori KUZEY ALT bilet alınacaktır.

devretmek isteyenler öm yoluyla ulaşırsa çok sevinirim

Merhaba hocam ;

7.kategori 108.blok 3 adet bileti tanesi 50TL den verebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.