Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.014
Cevap
239
Favori
383.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

428 blok
    12. sıra
    Koltuk :20

Gişe fiyatından devredebilirim.
  • Kuzey 111 Blok 15 Sıra, 1 bilet gişe fiyatından devredeceğim. Gişe fiyatı açıklanana kadar pm atarak öncesinde anlaşabiliriz.
  • merhaba, güney alt 123. bloktaki kombinemi bursa maçı için (gişe fiyatı-10)tl den devrediyorum, mesaj atabilirsiniz

devredilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenkbl -- 23 Ağustos 2017; 15:48:29 >
  • merhaba,

bursa maçı için 7. kategori 120. blok gişe fiyatından devredebilirim.
  • 26 Ağustos 2017 BJK - Bursaspor maçına güney alt 121 blok taki bileti gişe fiyatından devredebilirim, almak isteyenler PM atabilir
    Güncelleme: Bilet satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shrewd54 -- 30 Ağustos 2017; 23:48:14 >
  • merhabalar , bursaspor maçı için batı üst 403 nolu bloktaki biletim satılıktır , gişe fiyatından devredeceğim , pm atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulenadam83 -- 22 Ağustos 2017; 17:15:59 >
  • kale arkaları alt tribün öncelikli olmak üzere makul fiyata bursaspor maçına 1 kişilik bilet arıyorum
  • Bursaspor maçına kale arkası bir adet bilet arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Kategori 3 blok 124 kombine mi haftasonu maça gidemeyecegimden dolayı gişe fiyatına devredebilirim.

İletişim pm lütfen.

Teşekkürler

• 7. Kategori 105. Bloktan 22. sıradan 1 bilet devredeceğim arkadaşlar. Gişe fiyatından vereceğim. PM atabilirsiniz.

Güncelleme : Bilet satıldı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilciksizbalik -- 24 Ağustos 2017; 11:0:18 >
  • Kuvvetle muhtemel 2 adet eski açık bir adet de kapalı üst devredilecektir.

• 1 adet Yeni Açık (Kuzey) Üst, Gişe Fiyatından Devredilecektir...

• Güney alt 123.blok 18.sıra yerimi gişe fiyatına devredeceğim.İlgilenenler özel mesaj atabilir.
  • İLAN PASİF.

iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneserk -- 23 Ağustos 2017; 16:6:39 >
  • Bursaspor maçına kuzey alt 2 adet yanyana 106. Blok numaralı yanı devredilecektir. İlgilenenler pm atabilir.
  • 2 adet bilet arıyorum, öğrenciyim açık tribünler tercihimdir , şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: gurcimilis

Bursaspor maçına kuzey alt 2 adet yanyana 106. Blok numaralı yanı devredilecektir. İlgilenenler pm atabilir.

ne kadar hoca
  • 8.kategori 2 adet bilet alınacaktır
  • 8. Veya 7. Kategori fark etmeksizin 3 adet bilet arıyorum tel:0507 059 54 39

• 8. Yada 7. Kategoriden gişenin biraz altında fiyatla bilet arıyorum devir edecek varsa pm

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.