Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.021
Cevap
242
Favori
384.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Osmanlı maçına yan yana 2 bilet alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar 3 adet bilete ihtiyacım vardır. satmak isteyenler 05455454118 numaramdan mesaj atabilir.
  • 407-408-409-410-411-412 blokların herhangi birinden 1 veya 2 adet bilet lazım. Satacak varsa pm lütfen.
  • Başka tribünden bilet aldığım için 2 adet yanyana kapalı alt 113. blok (3.kategori) gişe fiyatından devrediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxim -- 31 Mayıs 2017; 13:0:10 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeşiktAŞK. -- 31 Mayıs 2017; 13:9:43 >
  • maxim kullanıcısına yanıt
    Hocam alım gücüm yok o kategori için ama sana HELAL OLSUN ! demek için cevap yazıyorum.
    İşi ticarete dökenlere, karaborsacılara inat HELAL OLSUN BE SANA !
  • 5. kategori batı üst 429.blok yerimi gişe fiyatından devrediyorum.(Gişe fiyatı 300 TL)
    İlgilenen PM
  • Baktım ,her an baktım 3 farklı yerden baktım üstelik 3-5 lere bakıyorum yani ama oralarda dahi uygun bilet yoktur deniyordu.Bu uygun bilet yoktur demek kalmadı demek değildir diye tekrarladım defalarca ama yok yok.

Bedava biletler verilmiyorsa eğer bilmiyorum ben de nasıl bitiyor biletler.Bedava da verilmiyordur zaten ben gerçekten bittiğine inanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Baktım ,her an baktım 3 farklı yerden baktım üstelik 3-5 lere bakıyorum yani ama oralarda dahi uygun bilet yoktur deniyordu.Bu uygun bilet yoktur demek kalmadı demek değildir diye tekrarladım defalarca ama yok yok.

Bedava biletler verilmiyorsa eğer bilmiyorum ben de nasıl bitiyor biletler.Bedava da verilmiyordur zaten ben gerçekten bittiğine inanıyorum

Hocam gişe fiyatından 5.kategori devredebilirim
  • 5. kategori batı üst 429.blok yerimi gişe fiyatından devrediyorum.(Gişe fiyatı 300 TL)

İlgilenen whatsup 05071475796
  • quote:

Orijinalden alıntı: remy_

Osmalispor maçına 4.kategori kapalı üst tribün 415 blokta 2 adet biletimiz mevcuttur..

0506 024 44 34

Hocam 7 veya 8. kategori 2 bilet lazım. Yardımcı olabilir misin?
  • Beşiktaş- osmanlı maçı.. Kapalı 5'nci kategori 414 blok, saha ortasına yakın 1 koltuk gişe fiyatından devredilecektir.. Gişe fiyatı 300 TL'dir..

Sadece Garanti, ING ya da Enpara ile olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeşiktAŞK.

Osmanlı maçına yan yana 2 bilet alacağım.

ihtiyacım devam etmektedir.
  • 4. Kategori 416 Blok Kapalı Üst Orta En ön sıranın bir arkası.Gişe fiyatından verebilirim. Referanslarım vardır anında gönderim yaparım.

Edit: Bilet devredilmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peja -- 31 Mayıs 2017; 17:46:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

İlgilenen whatsup 05071475796
  • * 7 ve 8. kategori
    * Referanslı
    * Gişe fiyatından

bilet satmayı düşünen arkadaşlar varsa pm ile ulaşabilir.
  • Benim mesajım neden siliniyor??

4.kategori 415 blokta 2 adet bilet mevcut arkadaşlar..

Gişe fiyat

İlk gelen alır!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remy_ -- 31 Mayıs 2017; 19:38:41 >
  • 3 kategori batı alt 124 blok gişe fiyatından verilicektir..

• Bişey dicem 8.kategori biletini 300-350-400 tl ye satmaya çalışanlar size diyorum kafayı mı yediniz siz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxim

Başka tribünden bilet aldığım için 2 adet yanyana kapalı alt 113. blok (3.kategori) gişe fiyatından devrediyorum.
    Ben burda kapalı alt için gişe fiyatı olan 350 tl istiyorum, 4-5 kişi soruyor onlar da almıyor, ama kale arkasına 300 deyince anında satılıyor, bu sadece forum için değil heryerde böyle, 150 liralık bilete 300 veren insanlar 350 liralık bilete gişe fiyatını vermeyi çok görüyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxim -- 31 Mayıs 2017; 18:7:55 >
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.