Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.021
Cevap
242
Favori
384.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: remy_

Kombine satışları da isim yazdırarak yapılmış maalesef.. kulübe birçok isim gitti ve onların passo kartlarına kombineler yüklendi.. arta kalan yerleri satışa çıkardılar alabilen aldı..

Ben koltugumu 415 blokta muhafaza ettim iyikide etmişim.. bilet bulmak işkence olur sezon içinde

Benim anlamadığım niye tam bir sayı açıklanmıyor. Kaç bin tane satışa çıktı, kaç bin tane satıldı? Ben alabildim kombinemi ama yine de bu derneklere falan sattılar gibime geliyor kombineleri. Değişik işler oldu perşembe günü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

quote:

Orijinalden alıntı: remy_

Kombine satışları da isim yazdırarak yapılmış maalesef.. kulübe birçok isim gitti ve onların passo kartlarına kombineler yüklendi.. arta kalan yerleri satışa çıkardılar alabilen aldı..

Ben koltugumu 415 blokta muhafaza ettim iyikide etmişim.. bilet bulmak işkence olur sezon içinde

Benim anlamadığım niye tam bir sayı açıklanmıyor. Kaç bin tane satışa çıktı, kaç bin tane satıldı? Ben alabildim kombinemi ama yine de bu derneklere falan sattılar gibime geliyor kombineleri. Değişik işler oldu perşembe günü.

4.000-4.500 civarı çıkmıştır anca. Benim anlamadığım neden parça parça kombine hala satışa çıkmış oluyor passoda. Mesela sabah 2. ve 3. kategoride vardı. İnsanlar sabahtan akşama kadar siteye mi bakacak? Saçmalık.

İyi ki ilk çıktığında aldım 414 den. 7 veya 8 den almak istiyordum ama ne mümkün.

• Anca denk gelirse alabileceğiz öyle görünüyor. Resmi açıklama vs. olmadan satışa çıkıyor ve bitiyor. Hadi hayırlısı...
  • Şimdi Gelde Osmanlı Maçına Bilet Bul..
    Ayrıca Osmanlı Maçı Öncesi 3 Yıldızlı Formalar Satışa Çıkar mı acaba ?
  • 8.kategori ne kadar hocam

• Arkadaşlar yeni açık alt kombinem var yeniledim bu sene de, kapalı üste bir türlü çeviremedim kombineyi.

Başka bir blok ile kombine yenileyebilen var mı ?
  • RobertoFirmino kullanıcısına yanıt
    Noldu hocam , dolandırıcı mı ?

• Beşiktaş Gaziantep maçına bilet almıştım. İşim dolayısıyla gidemeyeceğim. Gişe fiyatı altına vereceğim. 2. Kategori maraton alt. (100tl)

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu]

Edit : devredildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipropas -- 26 Mayıs 2017; 16:55:57 >
  • Gaziantep-Beşiktaş

Maraton Üst trübün E blok

Gişe fiyatı 130tlden devir edilecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: General Darknes

Arkadaşlar yeni açık alt kombinem var yeniledim bu sene de, kapalı üste bir türlü çeviremedim kombineyi.

Başka bir blok ile kombine yenileyebilen var mı ?

8. kategori kombine vardı. Yeniledim sonra değiştirme zamanı stata giderek batı üstten 6. kategoriye yükselttim kombineyi. Oraya gitmeden yükseltme veya değiştirme şansınız bulunmamakta.
  • Osmanlı maçına 2 bilet yan yana devir edebilecek var mi

• Pardon da burda haksızlığa uğrayan benim arkadaşlar problem yaşamasın haberdar olsun diye uyarıyorum benim mesajım neden siliniyor ?

• RobertoFirmino kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım hocam çok geçmiş olsun

• Gaziantep-Beşiktaş
    Maraton Üst trübün E blok
    Gişe fiyatı 130tlden devir edilecektir
    İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir
  • osmanlıspor macı gitmeyecek ceza olan varsa şimdiden yazıyorum :D
  • Gaziantep maçına aldığım bileti, yakınımın rahatsızlığından dolayı gidemeyeceğim ve devretmek istiyorum. 2. kategori 130,00 TL biletimi 130,00 TL den devretmek istiyorum. Passo' dan almak yerine benim bileti alırsanız sevinirim. İlgilenen PM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stellarvore -- 26 Mayıs 2017; 10:28:55 >
  • ne yazık ki söylediğiniz doğru. fakat bir detay var atladığınız. sadece kale arkası tribünler için isimle işlem yapıldı. haksızlık olduğu konusunda sizinle hemfikirim.
  • Isimden dolayı gelemiyorum biletimi 85 tlye veriyorum normal bir fiyatı 130 tl

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu]

• mert135 M kullanıcısına yanıt
    son fiyat 70 tl ilgilenen pm
  • 50 lira yaptim beyler maksat bos kalmasin :)

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.