Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.021
Cevap
242
Favori
384.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba. yan yana 2 biletiçin daha uygun bi fiyat verebilirsen biletleri hemen alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrrr

Rize maçı yeni açık üst 410 blok 3. sıra 50 TL'den devredilir.

forumdan bir arkadaşa devredildi.
  • Beşiktaş - Rizespor Kuzey (yeni açık alt) Blok 111 Sıra 15 ; 2 adet bilet var son fiyat tane 65 TL (gişe 90) - ayrı ayrı da satılabilir

ilgilenenler pm
  • 409 blok 10. sıra 15. Koltuk devredebilirim. Fiyat 70 tl. Pm den yazabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duman2578

quote:

Orijinalden alıntı: duman2578

Rizespor maçına 7. Kategori yeni açık ( kuzey ) alt 109. Blok sıra 8 3 adet Yanyana bilet vardır 3 ü 200 tl tek tek 75 tl ilgilenenler pm atabilir.

Tane 65 3 adet 180 şeklinde güncellendi fiyat sondur...

biletler devredilmiştir...
  • Kapalı ust (6.kategori 418.blok) yanyana iki adet bilet devredicem gise fiyatının altına. Mesaj atabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah_Beyz

Beşiktaş - Rizespor Kuzey (yeni açık alt) Blok 111 Sıra 15 ; 2 adet bilet var son fiyat tane 65 TL (gişe 90) - ayrı ayrı da satılabilir

ilgilenenler pm

fiyat güncel son tane 60 TL
  • Ç.Rize maçına 7-8.kategoriden yan yana 2 adet bilet arıyorum. İlgilenen arkadaşların mesajını bekliyorum. Biletleri hemen alıcam.
  • Eski üyelikli ya da referanslı kullanıcılardan 2 koltuk yan yana gişe fiyatı altına bilet aramaktayım. Yüksek kategori(7-8) tercih edilir.
    Tekliflerinizi bekliyorum.
    ALINDI @B747

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramses87 -- 1 Mart 2017; 18:59:32 >
  • Rize maçına 1 adet kuzey alt biletim var fiyat 60 ₺

Blok:111 sıra:3 koltuk:14

er'im ama yükset rütbeli referanslarım var bilginize 😂😂

SATILDI !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliiasci -- 3 Mart 2017; 15:51:54 >
  • Rize maçına işim çıktığı için gidemeyeceğim.4. Kategori 416 Bloktaki yerimi( Kapalı üst orta ) Gişe fiyatının altına 100 TLye devredebilirim gişe fiyatı 170 TLdir.İyi bir indirim yaptım daha düşük teklif etmeyiniz
    Daha önce buradan devrettiğim arkadaşlar oldu sıkıntı yaşamayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peja -- 1 Mart 2017; 18:10:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B747

Kapalı ust (6.kategori 418.blok) yanyana iki adet bilet devredicem gise fiyatının altına. Mesaj atabilirsiniz

Biletler forumdan @Ramses87 tarafindan alinmistir. Sorunsuz bir alisveris oldu
  • Merhabalar elimde Rize maçi için 416. bloktan 1 adet bilet var aynı bloktan ikinci bileti de arıyorum.
    elinde 1-2-3 veya 4. katagoriden 2 adet yan yana bileti olan var ise elimdeki 416. blok 2. sıra bileti devredebilir aradaki farkı ödeyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiro Nakamura -- 2 Mart 2017; 7:53:5 >
  • Rize maçına 8. kategori 408. blok 2. sıra biletim gişe fiyatının altına devredilecektir. İlgilenenlerin önce pm sonra whatsapp üzerinden iletişime geçmeleri rica olunur...

• Eski açık alt 121.blok 60 tl den satılıktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan bu maca da gitmeyecekseniz hangi maca gitceksiniz govde gosterisi olacak Allahin izniyle

• Ç.Rize maçına 7-8.kategoriden yan yana 2 adet bilet arıyorum. Bilet devretmek isteyen arkadaşların mesajını bekliyorum. Biletleri hemen alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bafira -- 1 Mart 2017; 22:36:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Ulan bu maca da gitmeyecekseniz hangi maca gitceksiniz govde gosterisi olacak Allahin izniyle

%100 katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peja

Rize maçına işim çıktığı için gidemeyeceğim.4. Kategori 416 Bloktaki yerimi( Kapalı üst orta ) Gişe fiyatının altına 100 TLye devredebilirim gişe fiyatı 170 TLdir.İyi bir indirim yaptım daha düşük teklif etmeyiniz
    Daha önce buradan devrettiğim arkadaşlar oldu sıkıntı yaşamayız

Bilet forumdan @Hiro Nakamura isimli arkadaşımıza devredilmiştir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

Çaykur Rizespor maçı için 3.kategori, 118.blok, 17.sırada bulunan biletimi gişe fiyatının altında devredeceğim.

Güncel
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.