Şimdi Ara

Beşiktaş'ın rakibi Osmanlıspor'u eleyen Olympiakos oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beşiktaşın çok fazla sorun yaşamayacağını düşündüğüm bir kura yeter ki rakibi kücümsemeden oynasın.
  • Deplasmana gitmek istiyorum. Kiev'deki kadar büyük mevzular çıkar mı? Vurdun kırdın dövdün vb tarzı mevzulardan bahsediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutstan

Zamanın da Osmanlının yapamadıgını Atatürk yapmıstı
    Simdi de Osmanlısporun yapamadıgını Atatürkün çocukları yapacak ihsallah

HARİKASINIZ +1

ÇILDIRACAĞIM, DAMARLARIMI DİKİNE KESECEĞİM. YUNAN KÖPEKLERİ DENK GELDİ. UMARIM TÜM TÜRKİYE BU SEFER BİR OLUR. YUNANLILARI EZMEMİZ GEREKİYOR. YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA! NE MUTLU TÜRK' ÜM DİYENE!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanönal38

Beşiktaşliyim ama saçmalar gibi geliyor

valla banada oyle geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

beşiktaş iki maçta da beşer tane atıp pert eder.

Ufak at da civcivlerde yesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Selami Şahin 1.6 ie

Deplasmana gitmek istiyorum. Kiev'deki kadar büyük mevzular çıkar mı? Vurdun kırdın dövdün vb tarzı mevzulardan bahsediyorum

hic bir sey olmaz 7 ay yunanistanda yasadim turkum diye dedesi turk olan bi restoranci herif bize yunan rakisi vs ekstra yemek fln ismarladi. demircioglu ydu soyadi. bize ilkokulda ogretilen bi durum yok yunanlilarla onu soyliym.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Deplasmana gitmek istiyorum. Kiev'deki kadar büyük mevzular çıkar mı? Vurdun kırdın dövdün vb tarzı mevzulardan bahsediyorum

hic bir sey olmaz 7 ay yunanistanda yasadim turkum diye dedesi turk olan bi restoranci herif bize yunan rakisi vs ekstra yemek fln ismarladi. demircioglu ydu soyadi. bize ilkokulda ogretilen bi durum yok yunanlilarla onu soyliym.

Teşekkürler hocam cevabınız için

• quote:

Mutlaka çıkacaktır, dikkatli olmanızı ve grubunuzdan ayrılmamanızı öneriyorum.
  • Biz basketbolda ağızlarının payını verdik, umarım futbolda da BJK flaş skorlarla eze eze yener Olympiakos'u...
  • Torbalardaki diğer rakiplerle kıyaslanırsa iyi bir kura çektiğimiz gerçek. Ama yinede temkinli olmak gerek.
    Rakip evinde ateşli bir seyirci ile oynuyor. Deplasmandan tur için mutlaka iyi bir skorla dönmek gerekli.

Osmanlıspor'dan ümitliydim deplasmandan 0-0 ile dönmek avantajdı. Bu avantajı heba ettiler. 3 yemelerine şaşırdım.
  • ilas İ kullanıcısına yanıt
    genk filan ciksa dedigin olabilirdi de simdi yunan-turk eslesmesi oldugundan gerilimli maclar olacak. yani pek rehavete kapilabilecek hava yok.
  • Geçen gün ki paylaşımı çok ağırdı . Canı gönülden Beşiktaşı destekliyorum 2 maçta da .
  • Neyse ilk maçın deplasmanda olması güzel, galibiyetle dönüp burada işi bitiririz inşallah.

Bir de Osmanlıspor, 2 maçta Rusescu'yu oynatsa kesinlikle gol atardı. Bu adamı neden gözden çıkardılar bilmiyorum. Bifouma'dan yarar gelmez Osmanlıspor'a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 24 Şubat 2017; 21:43:18 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.