Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19801981198219831984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anladıkta stada giriş zor olucak diyorum giriş-çıkış zaten geniş yapıldı inönünü zamanlarında da sıkıntı oluyordu şimdi daha çok olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

bugün stadın yanından geçtim stadın içi bitmiş ama çevrede baya iş var gibi 6 gün kaldı bakalım nasıl yetiştirecekler valla gece 2'lere kadar çalışmaları lazım bizde iş yetiştirmek için böyle yapıyorduk işçilere sabır versin allah

stadin önünden geçerken içini nasıl gördün kardeşim süpermen gibi lazer gözlerinlemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: Kargagöz

Beşiktaş yönetimi, UEFA’ya başvuyarak 2017-18 sezonu Şampiyonlar Ligi finalinin Vodafone Arena'da oynanmasını isteyecek. (Fotomaç) @HaberKartali

Çok güzel olur.

Fotomaçın yalan haberi olduğu açık. UEFA 70-60 bin kapasitenin altındaki Stadyumlara Şampiyonlar Ligi Finali vermiyor ve Bjk yönetimi mutlaka bunu biliyordur. FB ve GS stadyumlarının yapıldığı dönemde de bu gündeme gelmiş geri adım atılmıştı.

Hatta FB stadı yapıldığı zaman Şampiyonlar Ligi Finali için adı geçmiş o zaman UEFA Aşbaşkanı olan Şenez Erzik kapasite yeterli değil o sebeple CL oynanamaz fakat UEFA Finali için söz veriyorum demiş ve UEFA Finali FB stadında oynatılmıştı. Fenerbahçe stadında kapasite sorun olmasaydı CL Finali oynanacaktı ama kapasite yeterli olmadığından UEFA Finali oynattılar.

Önümüz de bu gibi çok benzer örnekler var bu sebeple BJK her ne kadar güzel ve teknolojik düzeyde yapılmış bir stadyum olsa da Şampiyonlar Ligi Finali vermezler. UEFA Kuralı.

liverpool milan 2005 cl finali oynandı şükrü saraçoğlunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

stat iyi güzelde gene şu takıma

Beck
    İsmail
    Necip(Hadi stoperde toparladı gibi ama şampiyonlar ligi için yetersiz)
    Olcay
    Tolga/Boyko
    Serdar
    Tosic

gibi kazmaları dolduracaksa hiç bir anlamı yok. Gene getiririz getiririz bırakırız rakibe. Geçen sene GS ye nasıl verdik şampiyonluğu hala onun şokundayken bide bu kadar kötü Fener'e hediye ederiz.

+1903

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqe11

quote:

quote:

Beşiktaş yönetimi, UEFA’ya başvuyarak 2017-18 sezonu Şampiyonlar Ligi finalinin Vodafone Arena'da oynanmasını isteyecek. (Fotomaç) @HaberKartali

Çok güzel olur.

Fotomaçın yalan haberi olduğu açık. UEFA 70-60 bin kapasitenin altındaki Stadyumlara Şampiyonlar Ligi Finali vermiyor ve Bjk yönetimi mutlaka bunu biliyordur. FB ve GS stadyumlarının yapıldığı dönemde de bu gündeme gelmiş geri adım atılmıştı.

Hatta FB stadı yapıldığı zaman Şampiyonlar Ligi Finali için adı geçmiş o zaman UEFA Aşbaşkanı olan Şenez Erzik kapasite yeterli değil o sebeple CL oynanamaz fakat UEFA Finali için söz veriyorum demiş ve UEFA Finali FB stadında oynatılmıştı. Fenerbahçe stadında kapasite sorun olmasaydı CL Finali oynanacaktı ama kapasite yeterli olmadığından UEFA Finali oynattılar.

Önümüz de bu gibi çok benzer örnekler var bu sebeple BJK her ne kadar güzel ve teknolojik düzeyde yapılmış bir stadyum olsa da Şampiyonlar Ligi Finali vermezler. UEFA Kuralı.

Pardon o maç olimpiyatta oynanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqe11

quote:

quote:

Çok güzel olur.

olimpiyatta oynandı o mac.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

bugün stadın yanından geçtim stadın içi bitmiş ama çevrede baya iş var gibi 6 gün kaldı bakalım nasıl yetiştirecekler valla gece 2'lere kadar çalışmaları lazım bizde iş yetiştirmek için böyle yapıyorduk işçilere sabır versin allah

stadin önünden geçerken içini nasıl gördün kardeşim süpermen gibi lazer gözlerinlemi

? ne alaka zaten çevresinde baya iş var dedim okuma-anlamada bi problem var heralde
  • quote:

quote:

quote:

? ne alaka zaten çevresinde baya iş var dedim okuma-anlamada bi problem var heralde

Stadin içi bitmiş yazdin kardeşim yazdigini unutma gibi bir problemin var galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Adorer kullanıcısına yanıt
    bugün stadın yanından geçtim stadın içi bitmiş ama çevrede baya iş var gibi

stadın içinin bittiğini zaten 7 düvel gördü biliyor 50 tane resim paylaşılıyor ben çevresi ile ilgili konuşuyorum yanından geçtiğim içinde gördüm işte hey allahım çokmu zor yanından geçmek tramvay vapur falan direk önündesin stadın gidin sizde bakın
  • BJK Yeni stadı hayırlı uğurlu olsun Stad çok çimler merak ediyorum İnşallah Manisa stad sahası gibi olmaz bir Bu stad depreme dayanıklımı yapıldı acaba malum marmara tehlikeli fay hattı var?
  •  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • quote:

quote:

quote:

dışı dediğin peyzaj çalışmaları ve pislik kalmış sadece
    birde kartal yuvası boş kalır o kadar

ne eksiklik gördün
    her gün ordayım

• vodafone yazısı çatıyı güzelleştirdi ancak girintili çıkıntılı olduğu için kendisi güzel değil.

•  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • Bence işaretlediğim yere kanatlarını 3 boyutlu açmış kartal figürü çok yakışır. Hemen şimdi değil ama bir ara düşünülebilir.Tabi ışık gibi durumlar da hesaplanmalı.

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

Bu mesaja eklenen görseller:

• yanlış resmi atmışım
    Bu mesaja eklenen görseller:

• [Eren] kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle hocam girinti cikinti oldugu icin farkli bisey dusunulebilirdi.

• Kartal figürü gibi apaçiliklere gerek yok şahsi fikrim. Tamam Beşiktaş'ın figürü kartal diye her tarafa kartal copy/paste yapmak arabesklik gibi geliyor bana. Bu arada Barça maçını izliyorum kenardaki reklam led panelleri bizimkinden daha geniş, bizimkisi biraz dar olmuş, yapmışken daha geniş olabilirdi.

• high speed dirt kullanıcısına yanıt
    benim bilmediğim nerede başka kartal figürü var
  • Keske bir kat yuksek olsa idi ama olsun 3 katli acayip olurdu cunku
    Arkadaki kule izin var denizdeki stada yok ben boyle isin var ya

• 
Sayfa: önceki 19801981198219831984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.