Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1968. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DATNET

Bende umutsuzum ama elimiz kolumuz bağlı. Bende genel satışı ekleyeceğim,inşallah bize de nasip olur. Neyse iyi şanslar hocam

Allah herkesin gönlüne göre versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

11 için ben Metin Tekin olsun isterdim, Amokachi yapmışlar gerçi o da olur.
    Yarın 10 numara olacak. 10 numara için tartışmasız Sergen olması gerek. Delgado, Ali Gültiken, Ayhan Akman, Tümer Metin, Guti vs olmaz umarım.
    9 numara ise Şifo Mehmet olabilir.
    8 numara tartışmasız Rıza.
    7 numara Feyyaz
    vs diye gitsin işte.

Tumer metin 11 degil miydi?

Tümer ilk geldiğinde 20 daha sonra 67 numaralı formaları giydi.
  •  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • Circassian81 kullanıcısına yanıt
    su skorbord bi bana mi gereksiz geliyor? mac sirasinda pozisyonlari filan gosterseler anlarim ama o da yok. sadece skor gosteriyor.

onun yerine sunun gibi birsey koysalar cok daha iyi olurdu.

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

su skorbord bi bana mi gereksiz geliyor? mac sirasinda pozisyonlari filan gosterseler anlarim ama o da yok. sadece skor gosteriyor.

''mac sirasinda pozisyonlari filan gosterseler anlarim ama o da yok.''

Bunda ciddi olmadığını düşünüyorum. Mesela FB ve GS stadyumlarında pozisyonların tekrarı gösterilmekte. BJK Stadında neden gösterilmesin.

Hatta yanlışım yoksa yıllar önce GS bir maçında uzak köşedeki yan hakem bir pozisyon sırasında tekrarını skorbord da görünce orta hakemi uyarmış ve atılan bir gol iptal edilmişti ve bu olay haftalarca konuşulmuştu.

Skorbordları geçtim vip tribünlerde özel ekranlar var oralarda bile pozisyonların tekrarını gösteriyorlar.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Vallahi helal olsun, iyi hatırlamışsınız.

13 sene önce, yani 2003 senesi. Gs-Adana maçı, Ümit Karan'ın elle attığı golün iptali. Hakem Bülent Demirlek, golü veren ve pozisyona "yakın" yan hakem Koray Gencerler, golü iptal ettiren "uzak" yan hakem Erhan Sönmez.

Not: Bilgiler internetten teyit edildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Bunda ciddi olmadığını düşünüyorum. Mesela FB ve GS stadyumlarında pozisyonların tekrarı gösterilmekte. BJK Stadında neden gösterilmesin.

Hatta yanlışım yoksa yıllar önce GS bir maçında uzak köşedeki yan hakem bir pozisyon sırasında tekrarını skorbord da görünce orta hakemi uyarmış ve atılan bir gol iptal edilmişti ve bu olay haftalarca konuşulmuştu.

Skorbordları geçtim vip tribünlerde özel ekranlar var oralarda bile pozisyonların tekrarını gösteriyorlar.

localarda, vip tribunde filan bulunan ekranlarda poziyon tekrari veriliyor biliyorum. ama acikcasi hic su kocaman skorun yazdigi skorbordda poziyon tekrari yapidigini gormedim. turkiyede engelleniyor bildigim kadariyla.

hatta varsa oyle bir goruntu ( turkiye icinde) paylasirsaniz sevinirim.

• bu stat gerekli miydi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

localarda, vip tribunde filan bulunan ekranlarda poziyon tekrari veriliyor biliyorum. ama acikcasi hic su kocaman skorun yazdigi skorbordda poziyon tekrari yapidigini gormedim. turkiyede engelleniyor bildigim kadariyla.

hatta varsa oyle bir goruntu ( turkiye icinde) paylasirsaniz sevinirim.

Görüntü bulursam veririm çünkü ben TV den maç izlerken görmüştüm. Bir defasında FB stadında yayıncı stadyumdan genel görüntü gösterirken skorbordu da gözüküyordu o esnada ekranda bir pozisyonun tekrarı verdiklerini görmüştüm ama sonraki maçlarda yasak geldiğiyse bilemiyorum.

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    1080p

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Extacy of gold şarkısının editlenmiş hali.Valla benim baya hoşuma gitti bu fikir takım koridorda toplanırken çalınmaya başlasa ritim bulunan yerlerle birlikte takımın sahaya çıkışı hoş olur.Haydi Kalk Ayağa da güzel fakat Avrupa maçlarında ve derbi gibi coşkunun yüksek olduğu maçlarda böyle bir şey daha etkili olabilir

• Sahaya çıkış müziği için şunu öneriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

ekran kartı kac cigolayt acaba?

• Dün öğleden sonra stadı gezebildim. Öyle aşırı tribün kültürü olan bir adam değilim ama tribünden etrafı izlerken oturup ağlayacaktım lan.
  • Hayret skorboard için eleştiri yapmamış kimse şimdi ona da mânâ bulurlar niye curved olmadı diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.