Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Stadyumda 420 adet bu kameradan mevcut,

https://www.youtube.com/watch?v=g0EtwHieUYE

Çok iyiymiş.
    Kaynak var mı?
  • Ersoy Özdem@ersoy_ozdem

Açık tribünle numaralı tribünü ayıran demir bölümler kaldırıldı. Görüş açısının daha iyi olması için cam takılacak.

https://twitter.com/ersoy_ozdem/status/715854117596499968

Bu mesaja eklenen görseller:

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Ersoy Özdem@ersoy_ozdem

Açık tribünle numaralı tribünü ayıran demir bölümler kaldırıldı. Görüş açısının daha iyi olması için cam takılacak.

https://twitter.com/ersoy_ozdem/status/715854117596499968

Bu mesaja eklenen görseller:

Demir duruyor. Tamamen cam olamaz mıydı acaba?

• hawk1903 kullanıcısına yanıt
    Belki bu sezon için geçici bir çözümdür, o demir iskeleti de söküp Donbass Arena'daki gibi yapabilmeliyiz.
  • khan_1903 kullanıcısına yanıt
    Onu boşver de o bölgeden maç izleyeceğime tvden izlerim daha iyi. Cam olmalı mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

Onu boşver de o bölgeden maç izleyeceğime tvden izlerim daha iyi. Cam olmalı mutlaka.

Gören de yıllardır böyle lüks statlarda maç izliyoruz sanar.

Kimileri orada olmak için delirir, kimileri de ordan izleyeceğime evde izlerim der.
  •  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • Yarın kombine sahiplerine tek bilet alma hakkı başlıyor.Üçlü paketi alanların tek bilet de alıp devretme hakkı var mı acaba? Abartma diyebilirsiniz ama çevremde millet çıldırmış durumda bilet diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Alttan logonun görünüyor olması pek hoş olmamış.

Bir de simdi bu logo isik oyunlarini bozmayacak mi. En basitinden tek renk kirmizi isik verseler vodafone yazisi goruntuyu bozucak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: turkkan79

Yarın kombine sahiplerine tek bilet alma hakkı başlıyor.Üçlü paketi alanların tek bilet de alıp devretme hakkı var mı acaba? Abartma diyebilirsiniz ama çevremde millet çıldırmış durumda bilet diye

Sanmıyorum. Çünkü tek bilet alacak kombine sahiplerinin alabileceği bilet sadece kombine aldığı bölümden olacak o yüzden onun bile ayarını yaptılar. Büyük ihtimal bu da rezervasyon bölümünden alınacak.

• Doğru söylüyorsunuz yarın görecez artık.

• Arkadaşlar membranların önüne serilen 'şeffaf' membranların rengi güneş gördükçe açılıyor.Yani bir aya kalmaz %10'a kadar düşer opaklığı.

Stadın her tarafına bir kulp bulan eleştirenler yönetime köstek olacam derken sarışınların ağzına laf veriyor.Sen gelip burada şu kötü bu kötü diyorsun adam burada okuyor bilip bilmeden sağda solda sallıyor.Yapmayın.

Üstteki paragrafa ek olarak;stad 10 gün sonra 'bitmiş' halini almayacak,maç oynanabilir duruma getirilecek.Çevre düzenlemesi ve peyzajın bitmeyeceği zaten aşikar yapılacak daha çok iş var merak etmeyin.

Zor ve önemli bir virajdan geçiyoruz.30 küsür maçı deplasmanda oynadık.Artık eve dönüp şampiyon olma vakti.Başkan da bunu biliyor ve en kısa sürede eve dönmek istiyor.Stada laf atmak yerine bir an önce açılsa da dönsek yuvaya diye düşünüp şampiyonluğa odaklanmalıyız.

Lütfen 'stad olmadı' demeyin.Stad çok da güzel oldu.Piksel koltuğu beğenmiyorsunuz,1 günde değişir.Çevre düzenlemesi 1 haftada yapılır.Kapasiteyi beğenmiyorsunuz,stadın konumu gereği çok yükseğe çıkamıyoruz.En fazla oluru bu kadardı.3 maça bilet ama durumunu beğenmiyorsunuz,klübün bu paraya o kadar ihtiyacı var ki,UEFA tepemizde ve biletlerden gelecek para az buz para değil.Eğer bu paraya itiraz eden varsa gerçekten stada gitmesin..Membranlar güzel olmadı diyorsunuz,durun hele itiraz ettiğimiz her şey sonradan harika gözüktü.Çatı üzerinde ışık oyunları yapıldığı zaman harika olacaktır ışık geçirgenliği bir hayli fazla çünkü..

Başkanın açıklamaları bazen saçma olabiliyor çünkü adam her gün televizyonda.Sadece statla ilgili soru alacam diyor,yandaş medya transferle ilgili Töre'yle ilgili saçma sapan sorular soruyor adamı zor durumda bırakması için..

Arkadaşlar çok önemli ve kritik bir dönemden geçiyoruz.Galatasaray her zamanki çöküşlerinden birini yaşıyor.Fenerbahçe desen milyonlar harcadılar takım oyun oynamıyor Azizciler ve anti-azizciler diye ayrıldır.Vitorcular ve anti-vitorcular,rvp'ciler bir yanda alex'çiler öteki yanda.Şampiyon olamazlarsa harcanan milyon eurolar çöpe gidecek ve mali açıdan sıkıntı yaşamaları olası.Şampiyon olursak seneye stadımızda şampiyonluğun tek favorisi oluruz ve lige 3-4 yıllığına ambargo koymamız olası..

Velhasıl kelam efenim;köstek olmayalım.Yanlışı belirtelim ama hoş dille güzel dille belirtelim.Şampiyonluğa odaklanalım,bir olalım.Stadımız tam olarak sezon bitmeden hazır olmaz zaten..Allaha emanet olun efenim.İlk maça tribünde olalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: makara555

quote:

Yarın kombine sahiplerine tek bilet alma hakkı başlıyor.Üçlü paketi alanların tek bilet de alıp devretme hakkı var mı acaba? Abartma diyebilirsiniz ama çevremde millet çıldırmış durumda bilet diye

Sanmıyorum. Çünkü tek bilet alacak kombine sahiplerinin alabileceği bilet sadece kombine aldığı bölümden olacak o yüzden onun bile ayarını yaptılar. Büyük ihtimal bu da rezervasyon bölümünden alınacak.

Maçtan 24 saat önce aktarabilecek

• Biz stadımız yapılırken hep Juvenin stadını örnek aldık gösterdik.

http://cdn.forzaitalianfootball.com/wp-content/uploads/2014/12/Juventus-Stadium.jpg

bu içeriden bir görüntü, stadın ahenkine nasıl estetik bir değer kattığını görebilirsiniz.

Stadın dışarıdan görünümü de keza mükemmel duruyor isteyen araştırıp bakabilir. Dün bir mimar arkadaşımla sohbet ederken ona bu resimleri gösterdim, o benim kadar kötü düşünceli değildi bu çatı konusunda ama şu konuda ortak fikre vardık, çatı ile stad kolonları arasında inanılmaz bir açıklık var bu da bütünlüğü bozuyor gerçekten arkadaşlar şu stadın çatısının eğimli bir şekilde kolonlara doğru indiğini ve orayı kapattığını düşünün ne demek istediğimi anlayacaksınız. Sanki biri gelmiş de zorla oraya 3 günde derme çatma boruları birleştirip bir çatı yapmış gibi duruyor, aşağısına bu kadar özenilen bir yapıda çatının bu uyumsuzluğu umarım benim sabırsızlığımdandır ve bir şekilde giderilir.

Ha bu olayın dışında bana göre 1 ay sonra ben dahil şunları kimse konuşmayacak bile, stad dediğin taraftarıyla güzeldir, orada bazen öyle ambiyanslar olacak ki insanlar ömürleri boyunca unutmayacaklar o anlarını. Anılar da bir yapıyı güzelleştiren şeydir, daha çoook güzel olacak bu stad

•  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

quote:

Orijinalden alıntı: makara555

quote:

Maçtan 24 saat önce aktarabilecek

Yani benim yarın tekrar tek bilet alma hakkım var mı? Üçlü paketim var şu an benim...

• Alamazsın hocam
  • arkadaşlar boşlukları çok kafaya takmışsınız ama ambiyansa çok etki etmeyecekse çok önemsiz bi detay bence. Etki ederse yönetim oraları doldurur zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskişehir'den geleceğim. Nasıl bilet alınacağını bilmiyorum arkadaşlar. Beşiktaş-Kayseri maçına gelmek istiyorum.

Bilet almak için her hangi bir yere üye olmamız gerekiyor mu yeni şeyler çıkmıştı sanırım. Pasolig tarzı şeyler. Yoksa direk bilet satan yere gidip bileti alıp maça mı gireceğim. Bilgilendirirseniz çok güzel olur.
  • Passo lig kartı çıkardığım da o kart ile sadece ben mi girebiliyorum yoksa babamda girebilir mi? Onun için yeni kart çıkarmamız mı gerekli
  • 
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.