Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

quote:

Orijinalden alıntı: Hello dearie

bu 10 nisanda ki açılışa taraftar gidebiliyor mu nasıl olacak bilen var mı

Gidemiyor başkan söyledi.

kim gidecek o zaman tribünler boş mu olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanVincenzo

Stadın ici nişantaşı dışı tarlabaşı 3 yıl bosuna bekledik

yok artık daha neler.adamlar daha dünden itibaren stad girişlerini filan toparlamaya başladılar.daha cevre düzenlemesi filan olucak.ayrıca daha bu stad 1 2 ay daha iş bitmez.stad acılıyormu evet aciliyor ama daha ince iş cok var.projenin bitmiş halini gordunmu?dışarı düzenlemeside cok guzel.daha başlamadılar bile.
  • Allah askina şu sütunlara baksana hocam valla kafayi yicem catı desen cok sade oldu bi timsah arena veya konya stadi gibi afilli bise olmasini beklerdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanVincenzo

Allah askina şu sütunlara baksana hocam valla kafayi yicem catı desen cok sade oldu bi timsah arena veya konya stadi gibi afilli bise olmasini beklerdim

alttaki sütunlar kötü değil aslında tarihi hava veriyor ama o çatıyla birleşince çok kötü bir görünüm alıyor, aşırı uyumsuz. ya çatıyı farklı yapacaktın ya da sütunları. çevresini baz alınca sütunlar uyumlu ama çatı saçma duruyor. bu durumda stat sanki hala inşaat halinde gibi gözüküyor. bazı arkadaşlar öve öve bitiremiyor ama Beşiktaşlıyız diye bazı rasyonel gerçekleri de görmezden gelemeyiz. bence mimari estetik olarak son dönemlerde yapılmış en kötü stat. içi güzel orası ayrı ama insan yapılmışken her şeyiyle Beşiktaş'a en iyisi yapılsın istiyor. bir ömür kullanacağız sonuçta.

• [Eren] kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katiliyorum ben nişan gününde çıkıp inönüye gitmis bi insanim tum forumlarda bu goruntuyu belirtiyorum ama herkes beni cephe aliyor.Yani alttaki sütunlar eşit olsa belki yine kötü gozukecekti ama çatıya uygun bisey yapabilirlerdi.Besiktasliyiz diye gormezden gelemeyiz dedigin gibi evet stadin içi muazzam yeri zaten tartisilmaz ama dış goruntu olmadi abi ben alisamadim

• Yani. Gormezden gelmeyelim cok kotu duruyor. Disleri eksik canavar gibi duruyor. Kim yaptıysa bu yapıyı. Ve trubun ile catı arasi bosluk olmamasi gerekiyor

• 31mart resimleri
    http://www.mustafavmms.com/besiktas/vodafone-arena/mart-2016/

Hergun guncelleniyor. Takip edin

• Çok iyi

https://twitter.com/samedowski/status/715608725545959425

• Tek kotu yani cati boslugu oraya artik suntami yaparlar kaynak demir mi yaparlar ne yaparlarsa yapsinlar ses ordan dagilip gidecek kutu gibi kapali olmasi lazim her yerin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

Dan-iel A-mo-kachi kachi ! Eskiler hatırlar bu tezahüratı

Bu ve gelecek fotolardan şu yazıları fotosop vs ile kaldırabilecek babayiğit varsa duamı alır dostlar. Güzel duvar kâğıdı olur ilk 11.

• Bu çatı aralığı dediğiniz neresi ben anlamadım. Çatı siyah şeylerle havada duruyor. O siyah çatıyı kaldıran demirlerin arasında cam yok mu zaten ? İnşallah düzgün açarlar şu stadı
  • potur kullanıcısına yanıt
    Hava akışını sağlamak için yapmışlar büyük ihtimal kapatmazlar orayı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackie Boy

Hava akışını sağlamak için yapmışlar büyük ihtimal kapatmazlar orayı :(

Cok cirkin ya. :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

11 için ben Metin Tekin olsun isterdim, Amokachi yapmışlar gerçi o da olur.
    Yarın 10 numara olacak. 10 numara için tartışmasız Sergen olması gerek. Delgado, Ali Gültiken, Ayhan Akman, Tümer Metin, Guti vs olmaz umarım.
    9 numara ise Şifo Mehmet olabilir.
    8 numara tartışmasız Rıza.
    7 numara Feyyaz
    vs diye gitsin işte.

Tumer metin 11 degil miydi?

• Boşuna iş çıkartmışlar, tak membranı komple olsun bitsin, şeffaf falan ne uğraşıyorsun sanki çok şeffaf yeni takılanlar, hatta membranın üstüne de logoyu basılmış olarak sererdin şimdiye biterdi membran işleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

11 için ben Metin Tekin olsun isterdim, Amokachi yapmışlar gerçi o da olur.
    Yarın 10 numara olacak. 10 numara için tartışmasız Sergen olması gerek. Delgado, Ali Gültiken, Ayhan Akman, Tümer Metin, Guti vs olmaz umarım.
    9 numara ise Şifo Mehmet olabilir.
    8 numara tartışmasız Rıza.
    7 numara Feyyaz
    vs diye gitsin işte.

Tumer metin 11 degil miydi?

Tümer'in bizde 17 ve 77 diye hatırlıyorum numaralarını yanlış da olabilir tabii
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Tümer önce 67 numarayı sonrada 11 numarayı giydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'yı ziyaret edecek

10 Nisan’da protokol açılışı yapılacak olan Vodafone Arena için geri sayıma geçilirken Beşiktaş Kulübü’nün TFF Başkanı Yıldırım Demirören başta olmak üzere G.Saray ve F.Bahçe başkanlarına bu özel güne katılmaları için davetiye gönderdiği öğrenildi.

Bir dönem Beşiktaş başkanlığı da yapan Demirören’in davete katılacağı ve uzun yıllar sonra eski adıyla İnönü olan stada geleceği belirtildi. Öte yandan Siyah-Beyazlılar, Süper Lig’deki diğer kulüplere de açılışa katılmaları için davetiye gönderdi.

Haber Kaynağı: Habertürk

Sen gelme ulan

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Boşuna iş çıkartmışlar, tak membranı komple olsun bitsin, şeffaf falan ne uğraşıyorsun sanki çok şeffaf yeni takılanlar, hatta membranın üstüne de logoyu basılmış olarak sererdin şimdiye biterdi membran işleri.

Katılıyorum. Ben çok daha şeffaf bekliyordum. Işık geçirgenlik oranını bilmiyorum gerçi ama gereksiz olmuş.

• 
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.