Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1963. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19611962196319641965
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koyun kesildi kan da akıtıldı hayırlı olsun
  • liverpool maçına kağıt biletle gitmiştim bursa maçına öncelikli bilet alabiliyor muyum ?
  • aotat kullanıcısına yanıt
    Hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dan-iel A-mo-kachi kachi ! Eskiler hatırlar bu tezahüratı
  • Reklam alanı dışındaki koltuklar,özellikle üst taraf neden bi kısım siyah bi kısım beyaz ? Daha tamamlanmadığı için mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

quote:

Orijinalden alıntı: turkkan79

Bir de şu eski dönemlerde rıza en önde, arkada maf ve devamı ok gibi tünelden koşarak çıkarlardı. Tribünler çılgına dönerdi takımın sahaya doludizgin koşmasıyla. Öyle bi düzenleme iyi olmaz mı yine?. Sonra yine dönersin tünelin ucuna, geçersin hakemin arkasına...

o dediğin tünel yerin altında değil miydi? futbolcular merdivenden çıkıp gazla geliyordu. burada böyle bir şey olamaz sanırım zaten tff izim vermez, rakip takım ve hakemle çıkmak şart.

Doğru tünel yer altından çıkıyordu 8 veya 10 basamakla. Konfetiden göz gözü görmezdi o an. Artık avrupada falan da kalmadı böyle sahaya çıkış ama uefa kuralı mıdır böyle hakemin arkasına ip gibi dizilmek bilmiyorum. Sıfır heyecanla sahaya çıkış oluyor böyle kanımca...

• remiles01 R kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Eğer benim gibi Seba döneminden gelen bir taraftarsanız durumun vahametini çok daha iyi anlayabilirsiniz. Herkesin daha iyi anlaması adına yakın dönemden, üç yıl öncesi İnönü'de ki Kasımpaşa maçından bahsetmek istiyorum. Hakem Cüneyt Çakır ve olaylı Manchester - Real maçından sonraki ilk müsabakasına çıkıyor. Klasik olarak bir hakem rezaleti daha devam ediyor ve Cüneyt Çakır maalesef maçın içine ediyor. Şimdi burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var, Çakır Old Trafford da Nani'yi attıktan sonra maçı yönetemedi. Eli ayağı titreyerek maçı tamamladı ki, Çakır'ın yüzüne bakarsanız resmen rengi benzi atmıştı. Tüm bunlara sebep olan şey de ManU taraftarının ve teknik heyetinin Çakır'a kurmuş olduğu inanılmaz baskıydı. Belki ManU kaybetti ama bugün Çakır orada maça çıkabiliyor mu? Çıksa bile rahat olabilecek mi?

Peki biz Kasımpaşa maçında İnönü'de Çakır'a ne yaptık? "Burası İnönü, Manchester değil!" Evet, işte baskı diye kurmaya çalıştığımız şey bu. Yarım saat boyunca bu sözü söylesen ne olur, söylemesen ne olur.. Brugge deplasmanında Brugge ile resmen dalga geçerken hikaye nasıl tersine döndü bir araştırmak lazım. Brugge taraftarlarının bizim oyunculara ve hakeme kurduğu baskı aklımdan hiç çıkmaz. Resmen ders niteliğindeydi. Olimpiyat Brugge maçında biz nasıl bir performans sergiledik peki? O gün rezalet oynayan takımı daha da rezil hale getirdik.

Maalesef statsız geçen üç sene boyunca taraftar profili çok daha geri gitti. Olimpiyat'ın ilk sezonunda maçlara "Şampiyon olmasak bile" sözleri ile başlıyorduk; şaka gibi değil mi? Amacımız şampiyon olmak ama biz tam tersini söyleyerek başlıyoruz. Hep bir drama, bitmek bilmeyen, ardı arkası kesilmeyen drama.. Eğer birileri tribünde liderlik vb. şeyler yapacaklarsa en azından artık bu konuyu çözmeleri gerekiyor. Her şeyden önce yönetimin ilgili kurumlarının da bu konu üzerinden bir araştırma yapması ve gerekli çözüme ulaştığında iletişimcileri ile tribün liderlerine yapılması gerekenleri aktarması lazım.

Yani her şeyin başında Ecstasy of Gold derken -başka bir müzik de olabilir- artık negatif havadan eskisi gibi pozitif havaya geçme arzusu için bunları düşünüp yazmıştım. Yeter ki artık hepimizin düşünceleri pozitif olsun, eylemlerimiz hep artı içersin..

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Dan-iel A-mo-kachi kachi ! Eskiler hatırlar bu tezahüratı

Tam yirtik santrafordu ah ulan ts ye attigi golu unutamiyorum soldan adamlari yika yika gitti golunu atti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANNKO

Haydi Kalk Ayağa oldukça güzel evet bunu bende ve hemen hemen herkes çok seviyor ama bu parçada bile bir arabesk var, negatif olumsuz hava var. Artık yeni mabedle birlikte lay lay laay, sevinmek için sevmedik vb. düşünce ve türevlerinden çıkmamız gerektiği düşünüyorum. Komple takımıyla, taraftarıyla pozitif enerjinin olduğu o eski günlere geri dönmemiz şart. Eskisi gibi 2-3 gole yetmez diyecek taraftar yapısına yeniden bürünmemiz gerekiyor. Şahsen ben artık aşk meşk, şarkılar, türküler işinden sıkıldım. Nerede negatif bir şey varsa hep bizde olmaya başladı. Yeni mabed de agresif olalım, sürekli bağırmak, ses çıkarmak yerine oyunu takip edip son derece baskılı bir taraftar olalım diyorum ama bakalım nasıl bir profil çizeceğiz ben de merak ediyorum.

Evet yeri geliyor cidden sırf goygoy, melankoli yapıyoruz. Bu havadan çıkmamız lazım. Kombine alanların profili tamamen belirleyici olacak bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'yı ziyaret edecek

10 Nisan’da protokol açılışı yapılacak olan Vodafone Arena için geri sayıma geçilirken Beşiktaş Kulübü’nün TFF Başkanı Yıldırım Demirören başta olmak üzere G.Saray ve F.Bahçe başkanlarına bu özel güne katılmaları için davetiye gönderdiği öğrenildi.

Bir dönem Beşiktaş başkanlığı da yapan Demirören’in davete katılacağı ve uzun yıllar sonra eski adıyla İnönü olan stada geleceği belirtildi. Öte yandan Siyah-Beyazlılar, Süper Lig’deki diğer kulüplere de açılışa katılmaları için davetiye gönderdi.

Haber Kaynağı: Habertürk

Gelmese keşke. Stadı açmadan önce baştan aşağı yıkamak lazım eğer gelirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: MANNKO

Aynen öyle. Eğer benim gibi Seba döneminden gelen bir taraftarsanız durumun vahametini çok daha iyi anlayabilirsiniz. Herkesin daha iyi anlaması adına yakın dönemden, üç yıl öncesi İnönü'de ki Kasımpaşa maçından bahsetmek istiyorum. Hakem Cüneyt Çakır ve olaylı Manchester - Real maçından sonraki ilk müsabakasına çıkıyor. Klasik olarak bir hakem rezaleti daha devam ediyor ve Cüneyt Çakır maalesef maçın içine ediyor. Şimdi burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var, Çakır Old Trafford da Nani'yi attıktan sonra maçı yönetemedi. Eli ayağı titreyerek maçı tamamladı ki, Çakır'ın yüzüne bakarsanız resmen rengi benzi atmıştı. Tüm bunlara sebep olan şey de ManU taraftarının ve teknik heyetinin Çakır'a kurmuş olduğu inanılmaz baskıydı. Belki ManU kaybetti ama bugün Çakır orada maça çıkabiliyor mu? Çıksa bile rahat olabilecek mi?

Peki biz Kasımpaşa maçında İnönü'de Çakır'a ne yaptık? "Burası İnönü, Manchester değil!" Evet, işte baskı diye kurmaya çalıştığımız şey bu. Yarım saat boyunca bu sözü söylesen ne olur, söylemesen ne olur.. Brugge deplasmanında Brugge ile resmen dalga geçerken hikaye nasıl tersine döndü bir araştırmak lazım. Brugge taraftarlarının bizim oyunculara ve hakeme kurduğu baskı aklımdan hiç çıkmaz. Resmen ders niteliğindeydi. Olimpiyat Brugge maçında biz nasıl bir performans sergiledik peki? O gün rezalet oynayan takımı daha da rezil hale getirdik.

Maalesef statsız geçen üç sene boyunca taraftar profili çok daha geri gitti. Olimpiyat'ın ilk sezonunda maçlara "Şampiyon olmasak bile" sözleri ile başlıyorduk; şaka gibi değil mi? Amacımız şampiyon olmak ama biz tam tersini söyleyerek başlıyoruz. Hep bir drama, bitmek bilmeyen, ardı arkası kesilmeyen drama.. Eğer birileri tribünde liderlik vb. şeyler yapacaklarsa en azından artık bu konuyu çözmeleri gerekiyor. Her şeyden önce yönetimin ilgili kurumlarının da bu konu üzerinden bir araştırma yapması ve gerekli çözüme ulaştığında iletişimcileri ile tribün liderlerine yapılması gerekenleri aktarması lazım.

Yani her şeyin başında Ecstasy of Gold derken -başka bir müzik de olabilir- artık negatif havadan eskisi gibi pozitif havaya geçme arzusu için bunları düşünüp yazmıştım. Yeter ki artık hepimizin düşünceleri pozitif olsun, eylemlerimiz hep artı içersin..

Ben Avrupa'ya yerlesmeden once yani 6 sene once yillarca lig maclarini yeni acikta Avrupa maclarini da kapalida izledim. Benim gordugum sadece tribun liderleri de degil. Kalabalik bir grupla gelmis bir kisi de kendinden gecip sarkilara eslik etmeyenlere bagirip kufur edebiliyor, bilmemne icin tribunde para toplamaya ya da tezahurat baslatmaya calisiyor.... vs. Bunlari yapan geri zekalilarin ozellikle de macla hic ilgisi yok. O an baski mi yiyoruz, hakem bizi mi dogruyor? Oyuncularimiz mi motivasyonsuz? Adamin haberi bile yok, donuyor arkasini sahaya taraftarlarla ugrasiyor. Gerci haberi olsa da umrunda degil. Tek yapmaya calistigi kendi sarkisini veya tezahuratini baslatmaya calismak, katilmayana kufretmek, para toplamaya calismak ve tribune agirligini koymak.

Bu adamlari egitmek ya da bunlardan medet ummak yersiz. Onemli olan taraftari egitebilmek. Bizim taraftar Fenerbahce taraftarini yani ligde rakip takim topla oynadigi zaman islik ya da yuh cekerek tepki veren ve kendi takimini en cok motive eden taraftari, bizim kadar sarki turku soylemiyor diye cekirdekci tayfa ilan ediyor. Yine bizim taraftara sorsan desibel rekorlari, arabesk sarkilar ve bestecimizin ozgun muzik sevdasi yuzunden yaptigi bestelerle ovunur.

Peki bunlarin takima ne faydasi var? Koca bir hic. Taraftar bunlari sevmeye sartlanmis. Yalan yok ben de bir donem hastasiydim ama Inonu'de cok zor mac kazaniyoruz. Tribun sadece komik sarkilar ve topluca kufredip kulube ceza aldirmakla ugrasiyor. Soylenen sarkilar da sadece taraftari motive ediyor. Hayir sahada taraftar oynasa tamam da oynayan biz degiliz ki.

• Tayyip vs kimse protesto edilmemeli turkiyede isler nasil yuruyor biliyoruz ig bitsin sampiyonluk kutlamalarinda eden eder zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Dan-iel A-mo-kachi kachi ! Eskiler hatırlar bu tezahüratı

Her gün bir futbolcu koyacaklar herhalde. Bir gün kala pancu olsun. Zaten 1 numaralı formayıda giymişti bir sezon.

• bu 10 nisanda ki açılışa taraftar gidebiliyor mu nasıl olacak bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hello dearie

bu 10 nisanda ki açılışa taraftar gidebiliyor mu nasıl olacak bilen var mı

Gidemiyor başkan söyledi.
  • demirören şu stat da görmeyi isteyeceğim en son kişi. içeri sokmama gibi bir şans var mı acep.
  • Stadın ici nişantaşı dışı tarlabaşı 3 yıl bosuna bekledik

• Çürük Kemik kullanıcısına yanıt
    11 için ben Metin Tekin olsun isterdim, Amokachi yapmışlar gerçi o da olur.
    Yarın 10 numara olacak. 10 numara için tartışmasız Sergen olması gerek. Delgado, Ali Gültiken, Ayhan Akman, Tümer Metin, Guti vs olmaz umarım.
    9 numara ise Şifo Mehmet olabilir.
    8 numara tartışmasız Rıza.
    7 numara Feyyaz
    vs diye gitsin işte.

• @yeniinonustadi
  • 
Sayfa: önceki 19611962196319641965
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.