Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysynn

quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

Ya kızıyoruz falan ama şöyle bi baktım da şu an yapımı devam eden Bursa, Trabzon, Sivas statları hep Allah'ın dağında yapılıyor. İn cin top oynuyor etrafta. Burası İstanbul'un orta yeri. Gecikmeli de olsa iyi iş çıkarılıyor bence.

Bursa konusunda yanlışınız var. Bursa'nın stadyumu 2 metro güzergahının tam kesitiği yerde yapılıyor.

Doğrudur, dar açılı fotoğraflar beni yanıltmış olabilir ama genel anlamda bizimki gibi değiller.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

quote:

Ya kızıyoruz falan ama şöyle bi baktım da şu an yapımı devam eden Bursa, Trabzon, Sivas statları hep Allah'ın dağında yapılıyor. İn cin top oynuyor etrafta. Burası İstanbul'un orta yeri. Gecikmeli de olsa iyi iş çıkarılıyor bence.

Bursa konusunda yanlışınız var. Bursa'nın stadyumu 2 metro güzergahının tam kesitiği yerde yapılıyor.

Doğrudur, dar açılı fotoğraflar beni yanıltmış olabilir ama genel anlamda bizimki gibi değiller.

Bizimki gibi dünyada da yok zaten :)))

• 1 haftadır detaylı foto yok, foto isterüq
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpoonieGee

En geç 2015-2016 sezonu 2.yarısına yetişir değilmi arkadaşlar ?

O zamana kalacaksa hiç kasmasınlar bence.
    Elbette inşaatlarda gecikmeler, öngörülmeyen aksilikler olabilir. Ama 1 senede bitecek denen stat 2 senede de bitmeyip 2,5a sarkıyorsa kusura bakmasınlar ortada aksilikten ziyade "yalan" vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abdullah Sönmez Skorbord olucakmi
    27 Temmuz 2014, 10:26

@Vodafone Arena Merhaba Abdullah, çatı yükleri scoreboard düşünülerek hesaplanmış olup, scoreboard çatıda konumlanacaktır.
    5 · 27 Temmuz 2014, 10:34

• .
  • 8 Nisan görüntüleri:

• Çatının simülasyonu (Vodafone Arena buna oldukça benzer olacak)

• Vodafone Arena inşaatındaki 1 yıllık değişim.
    [07.04.2014 - 07.04.2015]

• @yeniinonustadi twitter
  • cehennem kuyusu

• @yeniinonustadi twitter
  • çatı montajı tam olarak ne zaman başlayacak ve öngörülen montaj süresi ne kadar acaba net bilgisi olan var mı?
  • ne prekastmiş be 1 aydır hep aynı ayrıca çatı için bir şeyler yapıyorlar kaç ay sürecek acaba
  • Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir
    Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir !

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olucak kaba inşaat tam olarak ne düzeyde, bir yüzde verebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpoonieGee

Merhaba arkadaşlar bir sorum olucak kaba inşaat tam olarak ne düzeyde, bir yüzde verebilirmisiniz ?

Çatıyı kabadan saymazsak %98

Numaralı ust kat prekast ve eski açık giriş kaldı. Giriş iki uç güne açılır, prekastlar da ay sonuna kadar biter.

Çatı pafçalarınında %20si falan takılmış durumda. Çatının kalkması haziranı bulur ama.

• Mevcut gidişata göre Haziran'da çatıyı kaldırmaları bana zor gibi gözüküyor. Gerçekleşirse Eylül-Ekim aylarında stadın açılışı yapılır.
  • 
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.