Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11781179118011811182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mranilt

Aynen en genç biziz, İstanbulun tek avantajını perşembe günü mabetle tanışınca yaşadım

Vodafone arenaya gidebileceksin ama bizde o şans yok Taa Manisadayız stada gidebilme şansımız yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkndgnr

kameralar yalan oldu gibi, mabette bu konu hakkında cevap vermekten kaçıyor gibi

@bjk_mabet

bunun cevabını daha önçeki sayfalarda defalarca yazdım.bi kaç sayfa geri bile gitsen bulabilirsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muavenet

bu rampanın kaldırılması neden bu kadar uzadı,giriş çıkışlarda problem mi var?

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

sol tarafında kuşaklama işlemi var o yüzden ve bir boru hattı geciyor ordadan resimlerde görünüyor.
    alt taraftan alınmaya başlandı rampa ama yukarıda sol arkada kuşak atılıp öyle alınacak ...

• mustafaaaaaa son 30 dk haberin olsun direk net ve açık bir tehtid dir bilgilerine....

saygılarımla...
  • Numaralının Çiçekler'e verildiği haberi doğruysa eğer çok mutlu olurum.
  • bjk_mabet ten alıntı. ilk resim yüklemem kusura bakmayın arkadaşlar

• Bjk_mabetten alıntıdır.

Digerlerini yüklemedım geneli yükleyeyim yeter
     Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • aytekinbilal A kullanıcısına yanıt
    gorus mesafesi ne kadarda dusuk yagmur olmasa bile bu durumda zaten calısılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan062

etoyu alırsan gerideki olcay 1milyon alıyorsa bırakın gelmesin zaten tam bir sacmalık olur ama 3-4 tane alırsak o zaman olur denge kurulabilir yine olmazda ama daha derli toplu oluruzi

peki ben konuyla bunu birleştireyim,, kombine almayı dusunmeyen ama su isimler alıdngında kombine alırım diyen varmıdır aramızda???
    yani ozlemini duydugumuz stadımıza kombine almak için isimmi bekliyoruz onu mnerak ediyorum,,,,

ben kombine almak için satışa çıkmasını bekliyorum
    gerisi önemli değil stad bitmemiş yok oyuncu almamışlar onlar hikaye zaten oyuncuya göre kombine alacak olan almasın öyle taraftarın bizim stadımızda ne işi var C. Ronaldoyu getirsen kaç forma satar bizim taraftar yapısı öyle değilki reklamsız forma koy daha çok satarsın sırtında ülker yazdığı için forma almayan taraftar yapımız var

• Arkadaşlar meteoroloji önümüzdeki üç gün için sel uyarısı vermiş, bu da demek oluyor ki 3 gün daha inşaat durabilir. Varsın dursun emekçilerimize zarar gelmesin yeter. Yağmura da ihtiyacı var bu toprakların
  • n.tun kullanıcısına yanıt
    ayn öyle abi,, simdi isim soylemyiorum baska yerlere çekilmesin onlar geldiğinde kombine sayımızmı arttı hayır,, hem 8-16 bin arası gezdim bazen dahada dusuklerde seyretti,, bircok sebebi var işte beni korkutanda sudur bizim yeni stadda da bu profil devam ederse cok canımız sıkılır yani ben acıkcası oyle oalcagını dusunuyorum soyle bi 2 sene kadar kombinelerde sıkıntı olacagını kendi fikrim bu umarım umarız olmaz,, ben izmirden alıcam belki 2kez gidicem ama almam lazım kendimce sozumu verdim,, bu arada abi sen bilirsin mayısta dememişmiydi baskan kombineler için??tvde oyle dedi diye hatırlıyorum ben
  • Ben taraftar profilinin değişeceğini düşünüyorum, başkanın hayata geçirmek istediği kart1903 projesi buna delalet. Passololig zımbırtısı iptal edildi biliyorsunuz onun kulübümüze uyarlanmış haliydi Kart1903 ve bu passolig çıkınca arada kalmıştı.Passolig denen şey yeniden gündeme gelmezse, Kart1903le birlikte daha bilinçli bir taraftar kitlesine oynayacağız maçlarımızda. Bu sistemle hem sahamız daha az kapanacak(hiç kapanmaz inşallah) hem de stata gelmeyen kitle de stata çekilecek.
  • secospat kullanıcısına yanıt
    aynn öyle simdi ben bu gelmicekler derken neden diyorum bizim gibi fenerde gsde 2 sene kadar bi uyum sureci gecirdiler ama simdi soyle bir sıkıntıda var,,, eğerki yuksek meblag ise bu kombineler,, o zaman seviye yukseliyor ve hafta içindeki turkiye kupası macına gelmiyor o insanlar ve aynı gs maclarındaki o bolsuk olusuyor ki bunun bizdede olacagını dusunuyorum,, ,işte o fiyat dengesini bulmak lazımki bu sıkıntıları engelliyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan062

ayn öyle abi,, simdi isim soylemyiorum baska yerlere çekilmesin onlar geldiğinde kombine sayımızmı arttı hayır,, hem 8-16 bin arası gezdim bazen dahada dusuklerde seyretti,, bircok sebebi var işte beni korkutanda sudur bizim yeni stadda da bu profil devam ederse cok canımız sıkılır yani ben acıkcası oyle oalcagını dusunuyorum soyle bi 2 sene kadar kombinelerde sıkıntı olacagını kendi fikrim bu umarım umarız olmaz,, ben izmirden alıcam belki 2kez gidicem ama almam lazım kendimce sozumu verdim,, bu arada abi sen bilirsin mayısta dememişmiydi baskan kombineler için??tvde oyle dedi diye hatırlıyorum ben

mayısda çıkacağını sanmıyorum kombine işi locaya benzemez stadın önü görülmeden
    çıkmaz en azından kabanın bitmesi lazım yoksa çok büyük baskı olur

• stadı iz inşaat mı yapıyor başka bir firma mı öyle bişey duymuştum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearWorLd

stadı iz inşaat mı yapıyor başka bir firma mı öyle bişey duymuştum ama

çiçekler & obitaş konsorsiyumu yapıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: salla pati

quote:

Orijinalden alıntı: GearWorLd

stadı iz inşaat mı yapıyor başka bir firma mı öyle bişey duymuştum ama

çiçekler & obitaş konsorsiyumu yapıyor :)

nezaman anlaşıldı ki
  • mağaradan yeni çıktı herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzatunga

mağaradan yeni çıktı herhalde

fenerli nerden bilsin bizim gibi takip etmiyorlarki
    bende şimdi yeni yapılan stad forumlarına gitsem kim yapıyor diye sorarım
  • bjk_mabet kullanıcısına yanıt
    tamam tamam yazıcam
  • 
Sayfa: önceki 11781179118011811182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.