Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11771178117911801181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fbnin raporu geldi geçtiğimiz günlerde adamların geliri dediğin gibi 360milyoın tlde yani hakikaten oralara ulasmamız sartki sartlar aynı olsun,,,tek sıkıntım sponsorluklardan avansın alınmamasıdır....alınıyorsaki alındıgı haberleri var o zaman bir manası olmuyor tabiki orasıda ayrı mesele ama dogru yoldayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mranilt

Hem yağmur var hem de soğuk. Varsın 1 gün çalışılmasın sorun değil

Yaş kaçtı kardeşim senin
  • 2 damlada inşaat duracaksa işimiz var seneye sonbaharda bu inşaat hergün durur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ince ince yağıyor bi duruyor 15 dk sonra yine baslıyor falan acaip bir hava durumu var, açıkcası çiçekler tamamen haklı kapalı üstte falan çalışmak imkansız. eski açıktada 1 kat çıktılar ordada calısmak imkansız ama obitaş ne iş onu anlamadım, daha ilk katı bile çıkamadınız zaten yerde calısıyorsunuz. 3 gün yağmur var dediler cuma günü yani yarında olucak bu yağmur yarında durucak büyük ihtimal.
  • iki damla değil, emekçiler tehlikeli şartlarda çalışıyorlar zaten.. yağmurla çok daha tehlikeli durumlar olabilir. önümüzdeki sonbahara kadar kaba inşaatın sonuna gelmiş oluruz zaten. bu durumdada inşaatın durdurulması gibi sebepler olmaz
  • Akcatas45 A kullanıcısına yanıt
    17

• quote:

ince ince yağıyor bi duruyor 15 dk sonra yine baslıyor falan acaip bir hava durumu var, açıkcası çiçekler tamamen haklı kapalı üstte falan çalışmak imkansız. eski açıktada 1 kat çıktılar ordada calısmak imkansız ama obitaş ne iş onu anlamadım, daha ilk katı bile çıkamadınız zaten yerde calısıyorsunuz. 3 gün yağmur var dediler cuma günü yani yarında olucak bu yağmur yarında durucak büyük ihtimal.

deliye her gün bayram öyle düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: SallieriM

Bu taraftar;

gökhan süzeni istemedi,alındı ve sonuç:kadro dışı
    Sezer öztürkü istemedi,alındı ve sonuç:kadro dışı
    Danyi istemedi ,alındı ve sonuç:kadro dışı

Beşiktaş forması bu kadar ucuz değil.taraftara kulan verin artık.bizim yediğimiz içtiğimizden artırdığımız forma paralarını böyle futbolcu bozuntularına yedirmeyin.

sana birde eksi veriyorlar ya anlamak mümkün değil

+1 benden
  • quote:

Orijinalden alıntı: mranilt

17

En genç üyeler biziz galiba bende öyle ama istanbullu degilim ve bundan buyuk üzüntü duyuyorum
  • şu "beşiktaşın marka değer, cok daha fazla eder" ruh haline hayranım.

once hangi Besiktas diye sormak lazım?

son 10 yılda besiktaş kac tane sponsor değiştirdi?
    hatırladıklarım
    2002te beko
    2003te turkcell oluyor
    cola turka
    toyota
    avea
    umbro
    puma
    adidas
    fi-yapı

bu değişim içinde 1 tane sponsorumuzla adam akıllı ilerleme saglayamadık
    hep kavga dovus ayrıldık
    son 10 yılda sponsor oldukları takımın durumu? sadece 1 sampiyonluk
    son 10 yılda sponsor olanların sponsor oldukları takımın taraftar olayları : yaklasık 30 tane saha kapatılması

arada inonu de cinayeti de ekleyelim
    ayrıca sponsorune kufur eden ender tribunlerden biriyiz, bunu da unutmayalım (cola turka ya inonude kufur edilen en az 10 mac vardır)

bu kadar pozitif(!) etken varken peki Besiktas kulubunun ya da Besiktas taraftarının sponsorlara katma değeri, markalarına katkısı = koskoca bir sıfır(0)
    herkes
    parası olan buyuk bir şirket sahibi olsanız ve su yukarda saydıklarım olsa kaçınız Besiktas a sponsor olmak isterdiniz?

kaç kişi marka degerini riske atmak isterdi?

Eger Besiktas bu stadla yeni bir sayfa açacaksa başkanından çalışanına futbolcusundan taraftarına herkes şapkayı onune koyacak ve "biz nerde yanlıslıklar yaptık" diyecek.

yoksa eski alışkanlıklar devam ederse beğenilmeyen vodafone u kaybetmek de çok uzaklarda değil.

• bu taraftar queresmayı istedi quaresma tribunlere el kol hareketi yaptı
    bu taraftar boboyu istedi, bobo besiktastan 2 mil € isteyip brezilyada 500bin $ a oynadı
    bu taraftar suleyman sebayi istemedi ahmet dursunu istedi (sonucunu yazmayım)
    bu taraftar ernst i "bu yasta bu futbolcuya bu kadar bonservis-para verilir mi" dedi, ernst in yaptıkları ortada
    bu taraftar sezon basında "atiba kim" dedi, atiba olmadan takımın organizasyonu sıfır

bu taraftar once kendi gorevini yapmalı sonra yoneticiliğe teknik direktorluge soyunmalı bence

once sahaya atlamadan, kufur etmeden, kendiyle aynı dusunmeyenlere saldırmadan takımını desteklemeyi ogrenmeli
  • ozan062 kullanıcısına yanıt
    Bu muhteşem zeka sahibi Nahit Akpınar isimli beyefendi, stadyumun reklam değerini hesaplamak için;

"Günde kaç yaya, kaç araç ve kaç deniz aracının oradan geçtiğini hesapladınız mı? Dünyanın en güzel konumlu stadının reklam değerini hesaplattınız mı?"

şeklinde dahice bir görüş belirtmiş. Bu beyefendinin mantığıyla, Türk Telekom firması, Galatasaray' ın stadyumuna, otobandan geçenlerin kendi isimlerini görmelerinin meydana getireceği değeri hesaplayarak sponsor olduğunu hesaplamıştır.

Türkiye' de firmalar futbol takımlarına sponsor olurken en önce taraftar sayılarına, sonra da kendi pazar bölgelerinde ne kadar etkili olacaklarına bakarlar.

1. Taraftar sayısında Renklilerin her biri takriben %35 paya, Beşiktaşımız ise %19 paya sahiptir. (Bilyoner' in çok geniş katılımlı taraftar anketi sonuçları)

2. Vodafone gibi firmaların pazar bölgeleri de tüm Avrupa' yı kapsar. Avrupa' nın tamamında, renklilerin tanınma oranları ve son yıllardaki başarı oranları Beşiktaş' ımızın üstündedir.

Sonuç olarak renklilerin bizimki ile aynı oranda başarılı bir anlaşma yapmaları için takriben bizim aldığımız paranın iki katını almaları gerekmektedir.

İmg ve Vodafone firmalarının Beşiktaş' la anlaşma sebeplerinden birisi de, Fikret Orman ve ekibinin vizyonuna ve geleceğine olan güvenleridir.

Bu nedenle Fikret Orman karşıtı bu şer cephesinin dahice iftiraları artık kabak tadı vermeye başladı. Benim gibi insanların Fikret Orman' a hatası ve sevabıyla bağlanmama, sübjektif olarak onu desteklememe sebep olmalarından başka işlerine de yaramıyor.

• Şuan doğru yoldayız her anlamda,bunları konşmayı bırakalım.

• mranilt kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, benim bildiğim kadarı ile B blok Numaralı Tribün Obitaş sözleşmesi kapsamında.Henüz hafriyat ve iksa çalışmaları tamamlanıp yer teslimi yapılmamıştır.Saha da bulunan kalıpların bir kısmı da o blok için saha da beklemektedir.Ayrıca C blok yeni açıkta ,Obitaş a hafiyatı yapılıp teslim edilen çalışma alanı da C blok alanının % 35 udur.Bilginize. @mranilt
  • İlkokulda okurken sınıftaki tek Beşiktaş' lı bendim.
    Ortaokulda da sınıftaki tek Beşiktaşlı bendim
    Lisede okurken sınıfta 3 Beşiktaşlıydık.
    Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine gittiğimde neredeyse her üç öğrenciden biri Beşiktaşlıydı. O zaman, Beşiktaş taraftarlarının zeka ve kültürlerinin yüksek olduğu gibi bir sonuca varmıştım.
    Forumlarda Serdal Adalı taraftarlarının yazılarını okumaya başladıktan sonra bu fikrim değişti.
    Başkana atılan iftiraların oransızlığını görünce de, Beşiktaş taraftarlarının ahlaki değerlerinin yüksek olduğu konusundaki fikrim değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukkalla

şu "beşiktaşın marka değer, cok daha fazla eder" ruh haline hayranım.

once hangi Besiktas diye sormak lazım?

son 10 yılda besiktaş kac tane sponsor değiştirdi?
    hatırladıklarım
    2002te beko
    2003te turkcell oluyor
    cola turka
    toyota
    avea
    umbro
    puma
    adidas
    fi-yapı

bu değişim içinde 1 tane sponsorumuzla adam akıllı ilerleme saglayamadık
    hep kavga dovus ayrıldık
    son 10 yılda sponsor oldukları takımın durumu? sadece 1 sampiyonluk
    son 10 yılda sponsor olanların sponsor oldukları takımın taraftar olayları : yaklasık 30 tane saha kapatılması

arada inonu de cinayeti de ekleyelim
    ayrıca sponsorune kufur eden ender tribunlerden biriyiz, bunu da unutmayalım (cola turka ya inonude kufur edilen en az 10 mac vardır)

bu kadar pozitif(!) etken varken peki Besiktas kulubunun ya da Besiktas taraftarının sponsorlara katma değeri, markalarına katkısı = koskoca bir sıfır(0)
    herkes
    parası olan buyuk bir şirket sahibi olsanız ve su yukarda saydıklarım olsa kaçınız Besiktas a sponsor olmak isterdiniz?

kaç kişi marka degerini riske atmak isterdi?

Eger Besiktas bu stadla yeni bir sayfa açacaksa başkanından çalışanına futbolcusundan taraftarına herkes şapkayı onune koyacak ve "biz nerde yanlıslıklar yaptık" diyecek.

yoksa eski alışkanlıklar devam ederse beğenilmeyen vodafone u kaybetmek de çok uzaklarda değil.

çok doğru bir tespit hatta eksik bile "burası şeref bey hastane değil" diye bağırdı birileri sonuç gittiler gayse ye şimdi biz uzaktan bakıyoruz...

• Akcatas45 A kullanıcısına yanıt
    Aynen en genç biziz, İstanbulun tek avantajını perşembe günü mabetle tanışınca yaşadım

• quote:

Orijinalden alıntı: adil arif

İlkokulda okurken sınıftaki tek Beşiktaş' lı bendim.
    Ortaokulda da sınıftaki tek Beşiktaşlı bendim
    Lisede okurken sınıfta 3 Beşiktaşlıydık.
    Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine gittiğimde neredeyse her üç öğrenciden biri Beşiktaşlıydı. O zaman, Beşiktaş taraftarlarının zeka ve kültürlerinin yüksek olduğu gibi bir sonuca varmıştım.
    Forumlarda Serdal Adalı taraftarlarının yazılarını okumaya başladıktan sonra bu fikrim değişti.
    Başkana atılan iftiraların oransızlığını görünce de, Beşiktaş taraftarlarının ahlaki değerlerinin yüksek olduğu konusundaki fikrim değişti.

Hocam klavyesi olan konuşuyor.Çok takılmamak gerekli.Şöyle açıklayayım, sanal ortamda sana tsunami gibi görünen dalga reel yaşamda topuğunu bile aşmayacak kadar küçük şekilde dönebilir.Seçim anketleri örnek olarak verilebilir.Gazeteler, spor blogları, adalı1903 gibi sitelerin tamamında yapılan tüm anketlerde başkanlık seçimini Adalı'nın silip süpüreceği, en az %80 ile kazanacağı öngörülüyordu ancak ne oldu ? Fikret Orman sandık bırakmadan bitirdi seçimi.

Sözün özü, ilk tespitlerin hala geçerli bana göre.

• Mehmet Kamil M kullanıcısına yanıt
    Obitaşın sözleşme kapsamında sadece opsiyon olarak bulunuyor. Karşılıklı anlaşma sonucu opsiyon kullandırılmayıp Çiçeklere verilebilir. Ben zaten sadece gördüğümü yazdım herhangi bir bilgim yok, zaten bende herşeyi buradan öğreniyorum

• OnrbK kullanıcısına yanıt
    Sinirle yazdım zaten. Taraftarımızın özel olduğuna hep inandım.
  • 
Sayfa: önceki 11771178117911801181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.