Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1050. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10481049105010511052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar konuyla alakası olmasa da(bence alakalı) bazı sorularım var bilen varsa cevap versin..

Bu haber1903 denen site transfer haberleri olsun, kimin göreve geleceği ie ilgili haberleri ilk bunlar veriyor(örnek Jones transferi)
    bu adamlar bu bilgiyi nerden alıyolar.. Madem alıyolar bundan ekmek yiyolar o zaman neden bu kadar aşağılık haberler yayınlıyorlar???
    Başkana bunu söyleyebilcek kimse yok mu???
    Yine anlamadığım şey Beşiktaşlı olduğunu iddaa eden bir sitenin beşiktaşa bu kadar zarar vermesi(sanki renkli basın yetmiyo) nasıl bi mantıktır..
    ne yapalım stadı yapmayalımmı bunlara beleş bilet verip , yıldız oyuncu mu alalım???

uzun lafın kısası işin ucu kötü yerlere gidiyor, herkesi ayaklandırıyorlar, takım kasımpaşa maçını da kaybederse yapmadıklarını bırakmayacaklar..
    Tam sistemi oturtcaz ama başarısızlığımızı bekliyorlar.. Orman-Önder-Bilic üçlüsünden biri giderse beşiktaşımız tekrar başa döner..

Önerisi olan va
    r mı??

• quote:

Orijinalden alıntı: sncrcnblt

Arkadaşlar konuyla alakası olmasa da(bence alakalı) bazı sorularım var bilen varsa cevap versin..

Bu haber1903 denen site transfer haberleri olsun, kimin göreve geleceği ie ilgili haberleri ilk bunlar veriyor(örnek Jones transferi)
    bu adamlar bu bilgiyi nerden alıyolar.. Madem alıyolar bundan ekmek yiyolar o zaman neden bu kadar aşağılık haberler yayınlıyorlar???
    Başkana bunu söyleyebilcek kimse yok mu???
    Yine anlamadığım şey Beşiktaşlı olduğunu iddaa eden bir sitenin beşiktaşa bu kadar zarar vermesi(sanki renkli basın yetmiyo) nasıl bi mantıktır..
    ne yapalım stadı yapmayalımmı bunlara beleş bilet verip , yıldız oyuncu mu alalım???

uzun lafın kısası işin ucu kötü yerlere gidiyor, herkesi ayaklandırıyorlar, takım kasımpaşa maçını da kaybederse yapmadıklarını bırakmayacaklar..
    Tam sistemi oturtcaz ama başarısızlığımızı bekliyorlar.. Orman-Önder-Bilic üçlüsünden biri giderse beşiktaşımız tekrar başa döner..

Önerisi olan va
    r mı??

jones transferini vermek mesele değil.. içeriden bu bilgiyi alırlar.. fikret orman karşıtı oldukları açık.. şu an tam olarak kime destek verdiklerini bilmiyorum bir bilen varsa açıklasın

ne yazık ki beşiktaşlıyım diyip kendinden başka hiç bir şey düşünmeyenlerle dolu kongremiz.. ama merak etme gördüğüm kadarıyla fikret orman hedeflerine ulaşmadan öyle kolay kolay bırakıp gitmez ve bu tiplere meydanı bırakmaz..

ekibi de bozmaz.. hatta ilhan ekleniyor ekibe..

• Bugüne ait foto gelsede dün akşamki tırlarda ne varmış öğrensek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • insane_rc İ kullanıcısına yanıt
    bence o haberin kimden aldınığı açıklansın.. Bakalım bi önemli mi değil mi??
    Serdar adalının destek vereceği her türlü oluşuma destek verecekler...
    Zamanında Bilgili de gitmez diyodum, adam küfürlere dayanamadı.. Sebayı da küfürlerle yolladık... Şimdi çok daha fazlası var???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceçe54

Bugüne ait foto gelsede dün akşamki tırlarda ne varmış öğrensek

bugün foto gelmez Beşiktaş ve taksim civarına ulaşım yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sncrcnblt S kullanıcısına yanıt
    Evet Bilgili çok çabuk pes etti.. Orman'ın öyle yapmayacağını düşünüyorum.. umarım dayanır.. aksi halde olur da Adalı gelirse vay halimize..
  • Arkadaslar stad konusu dışına cıkmayalım gercekten millet oku oku sıkılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akcatas45 A kullanıcısına yanıt
    haklısın dostum ama yarın başkan bırakıyorum dese konuşcak stat mı kalcak..
    şimdiden kötü senaryoya karşı birlik olmamız gerekiyor..
    Yine de daha da ben bu konularda yazıp başlığı dağıtmayacam...
  • quote:

haklısın dostum ama yarın başkan bırakıyorum dese konuşcak stat mı kalcak..
    şimdiden kötü senaryoya karşı birlik olmamız gerekiyor..
    Yine de daha da ben bu konularda yazıp başlığı dağıtmayacam...

Bırakırsa öyle uzun uzun konusuruz kardesim :))
    merak etme Fikret orman stadı bitirip şampiyonluk yasmadan taraftarlarun protestosuna bakarak bırakıp gitmez olayı kapatlım resim var mı rsim :))

• Beyler bgn hürriyet gazetesinde süreyya abinin röportajı var,okumayan okusun gülmekten yarıldım

• 15 gün cezanın ardından tekrar buradayım. 2-3 troll yüzünden 15 gündür ne yorum yazabiliyorum, ne merak ettiklerimi sorabiliyorum ama akıllandım bundan tatava yapmicam bloklayıp geçicem

• Şimdi altyazıda gordum tepecikspordan 3 tane genç oyuncu almışız.

• Beşiktaş dergisi Mayıs ayından fotoğraflar;
     Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: mranilt

Beşiktaş dergisi Mayıs ayından fotoğraflar;
     Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

En sağdaki abi beni korkuttu

• quote:

Orijinalden alıntı: mranilt

Beşiktaş dergisi Mayıs ayından fotoğraflar;

Çok güzel hareketler bunlar. Başkan ve emekçiler yanyana. Allah yar ve yardımcımız olsun. Fikret başkan şampiyonluklar hak ediyor bu statta :)

• İstanbul londra gibi olucak sanirim avrupada 3 ten fazla ust duzey stad olan baska sehir yok👍

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

İstanbul londra gibi olucak sanirim avrupada 3 ten fazla ust duzey stad olan baska sehir yok👍

Üst düzey stad olarak tt arenayımı kastettiniz...
    />

• Kameralar yalan oldu belli.
  • Helal olsun Fikret Başkanımıza
     Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkndgnr

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

İstanbul londra gibi olucak sanirim avrupada 3 ten fazla ust duzey stad olan baska sehir yok👍

Üst düzey stad olarak tt arenayımı kastettiniz...
    />

Yanlis anladin sanirim dikkatli oku bence

• 
Sayfa: önceki 10481049105010511052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.