Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BEŞİKTAŞ için Kaleci Önerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> BEŞİKTAŞ için Kaleci Önerim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Not
    85 li Fransada Ajaccio da oynuyor.Meksikalı videoyu izleyin. İddia ediyorum dünyadaki en iyi reflekslere sahip futbolcusu

|
    |

Şeyh Edebali
  • Yüzbaşı
    696 Mesaj
    FM
    |
    |
    Tottede Gomes vardı Psvlı o bu sene gıttı mı yoksa hala Tottede mı bılmıyorum eger Tottedeyse mutlaka alınmalı hem onunde 2 tane kesemeyecegı kalecı var hem yaslı bonservıs sorunu olmaz hem de Totte problem cıkarmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FMdeki favori kalecimdir. Hangi takıma gidersem gideyim ilk aldığım oyuncudur kendileri. Meksikada bi takımda oynuyodu yanılmıyosam yakın bi zamana kadar. Anlamadığım şey büyük takımlar neden bu adamı fark edemedi zamanında
    |
    |
    videoyu izledim türkiye liginde oynayamaz bu adam görmüyomusunuz çizgi kalecisi reflexleri iyi olabilir ama Türkiyedeki fizik oyununu varsayarsak devre arasında gönderilir bu tamam iyi güzel çok seri falan ama olmaz Beşiktaşa böyle bi kaleci lazım değil ister gülün ister dalga geçin ama Cenk'in reflexleri zaten bu derece iyi eksiği şu aralar Özgüven ben hala Cenk e güveniyorum.Cenk i yeterince motive edemiyolar vede şanssız maçlar çıkartıyor
    |
    |
    |
    |
    Cenk'in aynısı topu sektiriyor 2.bir pozisyon oluşturuyor bu durumda çıldırtır yine maçlarda.

Orijinalden alıntı: Akut One

Sergio Romero'yu tercih ederim buna.
    Cenk'in aynısı topu sektiriyor 2.bir pozisyon oluşturuyor bu durumda çıldırtır yine maçlarda.

Romero cenktende kötü kaleci.
    |
    |

Videoyu izlemedim ama bence kaleci oyunu iyi başlatan ve yan topları iyi olan biri olmalı.Reflex bence ikinci planda kalmalı.
    |
    |
    622 Mesaj
    FM de bu herifi keşfetmiştim. Sonra bu videoyu izledim gaza geldim falan dedim bir maçını canlı izleyeyim, şöyle güzel kurtarışlar göreyim. Link mink hallettim işte heyecanla izliyorum maçı. Adamı kevgire çevirdiler
    İyi kaleci değil kısaca.
    |
    |
    Kalecimiz cok kotu degil bence. Takim uyum saglamisken yeni bi kaleci bence cok mantikli degil. Onun yerine Escude gonderilip gelecek vadeden ve topu oyuna iyi sokabilen (gerekirse bonservisine 1-2 M Euro verilebilir, ama genc oldugundan maasi dusuk olur) bi stoper, solbek, orta sahanin ortasi (Ozer Hurmaci super olurdu, en azindan ikinci yari icin kiralanabilir) ve iki kanatta oynayabilen bi kanat oyuncusu. Kisisel gorusum sol bek haric digerlerinin o kadar da acil ihtiyacin olmadigi. Ama takimin hocasi olsam ve 70. Dakikada kulubeye baksam, "Allah'im, bunlar ne ya! Sanki Akhisar'in yedek kulubesi." Diyesim gelir. Hocanin kulube anlaminda eline bikac alternatif verebilirsek iyi olur. Bu sezon ligi ilk ikide bitirmek super olur. O yuzden gereksiz transfer olmamali. Kiralik formuller dusunulmeli. Eger Samp Ligi'ne katilma durumu olursa harcama yapilmali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.