Şimdi Ara

BEŞİKTAŞ'I YENİNCE SEVİNÇTEN T-SHİRT ÇIKARMIŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fb Beşiktaş'ı süt kupasında yenince sevinçten t-shirt bastırmışlar

BEŞİKTAŞ'I YENİNCE SEVİNÇTEN T-SHİRT ÇIKARMIŞLAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süt kupası işi gırgır da saçma oldu o birazda bu t-shirt nedir ya 😄 Rakip değiliz biz derlerdi adamlar bize gol atınca t-shirt basmışlar.

• evinde adanaya maç ver,küme hattındaki takımdan 4 ye 3 gün sonra beşiktaşı kıytırık kupa maçında yenince şampiyon olmuş kadar sevintam anadolu takımı oldu bunlar ya

• Süt kupası üzerine Gençlik ve Spor Bakanı: "Yöneticiler sorumluluklarını bilmeli."

BJK Başkanı Fikret Orman: "Tüm spor kamuoyundan özür diliyorum"
  • Bir takım bu kadar aşağı düşmemeli. Valla yazık acıyorum bazen bunlara. Alt tarafı bir maç la. Bide bu tshirte para veren varsa cidden yazık, gitsin parasını dilenciye versin daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala mı ya

Adamlar derbi kazanınca da 2 ay susmuyor derbi kaybesince de. Biz rutinimizi gerçekleştirip sizi deplasmanda yendik ve unuttuk. Sanki ilk defa fenere kaybediyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Hala mı ya

Adamlar derbi kazanınca da 2 ay susmuyor derbi kaybesince de. Biz rutinimizi gerçekleştirip sizi deplasmanda yendik ve unuttuk. Sanki ilk defa fenere kaybediyorsunuz

Acimaya basladim bunlara artik

• Heriflerin gol sevinci bile diz çökerek. Tosic in bu hollandalıya dik durarak üflediği bir foto var sanırım yakında bizde onu bastırır çıkartırız yine boyunları bükülür.
  • yemin ederim sataşmak için değil fb resmen fiili olarak anadolu takımına dönmüş, zamanında teneke kupası pafla çıkacağız dediği süt kupasında tek golle çirkeflik yaparak maç kazanmışsın gidip t-shirt bastırmışsın bu kadar sevineceksen her süt kupası gel bizi yen çılgınlar gibi sevin.

• of of anadolu takımının dibi olmuşlar hala bizle tartışmaya yüzleri var fenerlilere bak sen utançtan diyeceklerini şaşırdılar heralde

• OOOOOOOOOOOOOOOOOOOFFFFFFF of of of of of.. Mesaj fena.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOFFFFFFF of of of of of.. Mesaj fena.

gsliyim diye gezer ortalikta bide

• Büyük bir rakiplerini, yenilmez gördükleri rakiplerini yendiler. Bırakında sevinsinler.
  • BEŞİKTAŞ'I YENİNCE SEVİNÇTEN T-SHİRT ÇIKARMIŞLAR
  • Bugün valla kimseyi yönetime şikayet etmiyim diyodum. Saat daha 12:42 de bozdum bu kuralı.
  • quote:

Bugün valla kimseyi yönetime şikayet etmiyim diyodum. Saat daha 12:42 de bozdum bu kuralı.

Sen gizli fenerlisin herhalde de ondan. Görmüyoruz mu zannediyorsun, biz maçı kaybettiğimizden beri bir fenerliden daha çok sevindin, saçma sapan tahrik konuları açtın. Burada da hiçbir şey yok, fb'nin sizi baskette yendiği maçtan sonra o adına sevindiğin takımın kaptanı size mesaj göndermiş. Senin açtığın konulardan farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Bugün valla kimseyi yönetime şikayet etmiyim diyodum. Saat daha 12:42 de bozdum bu kuralı.

Sen gizli fenerlisin herhalde de ondan. Görmüyoruz mu zannediyorsun, biz maçı kaybettiğimizden beri bir fenerliden daha çok sevindin, saçma sapan tahrik konuları açtın. Burada da hiçbir şey yok, fb'nin sizi baskette yendiği maçtan sonra o adına sevindiğin takımın kaptanı size mesaj göndermiş. Senin açtığın konulardan farkı yok.

Açtığım herhangi bir konuda hakaret gösterirmisin?

Sen ama hakaret ile cevap veriyosun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Açtığım herhangi bir konuda hakaret gösterirmisin?

Sen ama hakaret ile cevap veriyosun.

Hakaret yok, sen senin takımına hakaret eden bir insanın takımını savunur musun? Eğer buna rağmen yapıyorsan sende bir sorum var demek ki

• Tshirtte ne ztk ile nede bjk ile tek bir bağlantı göremeyen benim heralde

Birde bjk nin huyu bu elendikleri organozasyonu itibarsızlastirma olayi.Taraftarın gazını guzel aliyorlar.
    Super kupada elenince teneke kupa
    Ztkda elenince süt kupası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayburtlu -- 9 Şubat 2017; 13:41:15 >
  • Ligde 9 puan fark yediği 10 kişi rakibini Ziraat Kupasında ofsayttan attığı golle yendi diye adamların bi tek Boğaziçi köprüsüne bayrak asmadığı kaldı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.