Şimdi Ara

Beşiktaş, Galatasaray'ı Yenemez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle yatma gibi durumun kesinlikle olmayacağını belirteyim çünkü artık herkes kendi takımının derdine düşmüş. Siz teknik direktör olsanız hangi taktikle, hangi sözlerle "Beşiktaş'a yatın" diyeceksiniz?

FB şampiyon olacağına BJK olsun diye "GS yatar" demeyin. GS yönetimi bu saatten sonra ne FB'yi ne de BJK'yi düşünür. Adamların borçları birikmiş, taraftarın sabrı tükenmiş, prestij ve marka değeri düşüyor, GS Store'dan az ürün alınıyor vs. Bir takımın dünya kadar dertleri varken öbür takımlar umrunda bile değildir. Yönetim ben maçımı kazanayım da taraftarın yüzünü güldüreyim derdinde.

Türk oyuncular belki elinden geleni yapmayabilir ama yabancı oyuncular takımdaki yerini korumak için ligin liderine karşı son terini dökene kadar savaşacak. Muslera, FB 4. yıldızı takmasın da ben BJK'nin şutlarını kaleye alayım diye düşünür mü? Bu adam parasına bakar.

Son olarak Beşiktaş defansının, Sneijder'i, Podolski'yi, Sinan'ı durdurabileceğine inanan var mı?

Eğer GS taraftarı maç öncesi koreografi yaparsa, takımı motive edici, oyuncuları ateşleyen tezahüratlar ve besteler söylerlerse, top BJK'de iken ıslık, GS'de iken alkış koparsa, kısaca derbi atmosferini tam anlamıyla yaşatırlarsa GS farka gider. Ama tribünler normal bir maçmış gibi hareket ederse berabere biter. Sonuç olarak BJK, TT Arena'dan 3 puan çıkaramaz!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gs biraz ayaklandı gibi, 5. olma şansları da çok yükseldi. Bizim de işimize geldi.
  • En kötü Galatasaray beraberlik alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chedjou sneijder yasin sinan gümüş podolski selçuk birlo linnes. Bence bjkden daha kaliteli kadroları. Saydığım adamlar oynarsa alabilirler.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş kesinlikle yener.
  • Bnde galatasarayin yenilicegini sanmiyorum ama fb de puan kaybeder ama suan icin fb daha yakin sampiyonluga bjknin yerinde gala veya fener olsa kesin derdim sampiyon olur ama bjk finallere alisik degil son 2 sene bunun en iyi ornegi

• BJK yenemez Gs yi ama bizde puan kaybedicez.
    Herkes BJK nin Gs deplasmanı , Konya deplasmanı oldugunu söylüyor ama bizimde Başakşehir deplasmanı var. Puan çıkarmamız cok zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama galatasaray bjkye yenilir

• Podolski çok önemli bir oyuncu bjk maç boyu atağa girer bir tanesini atamaz poldi bir tane yakalar atar. bunu fener maçında da gördük fener geldi geldi atamadı poldi 1 tane yakaladı gol oldu ama ofsayttan vermediler. Sen 50 kere dener atamazsın, Podolski döner vurur skoru alır. Bitti.
  • Ah o Akhisar'ın son şutu direkten dönmeseydi şimdi bize beraberlik bile yetiyordu...

• Biz Beşiktaş'ı yeneriz ama onlar şampiyon olur yine de. Ayrıca biz 5. oluruz.

• Galatasaray'a da beşiktaş'a da yakışan çıkıp koçlar gibi mücadele vermektir,inşallah bir tiyatro izlemeyiz,inşallah güzel bir derbi olur

• Adamlar ürkmüş bizden bunun adı totem değil
  • GS:1
    BJK:0

Gol: Podolski dk. 66
  • 1 maç almayla Galatasaray'ın yükselişe geçtiğini düşünmek komik Kasımpaşa ile oynanan maçta skor 1-1 iken Kasımpaşa net pozisyonlar yakaladı onları değerlendirseler Galatasaray maçtan kopar yine puan alamazdı o yüzden Galatasaray'dan birşey beklemeyin.
  • Beşiktaş ilk maçta pozisyon vermeden kazandı ki Gs o zamanlar şu anki durumundan iyi durumdaydı ve başında Denizli vardı. Burak vardı.
  • Besıktas kazanır

• sorulması gereken soru şu

galatasaray beşiktaşa karşı ezeli rakibi fenerbahçeye şampiyonluk yolunda yardım etmek ister mi ?

körler sağırlar birbirini ağırlayacak o maçta akhisarın son 5 dakikada beşiktaş maçında yaptıklarına iyi bakın son firikiki kullanan oyuncu becerikli olsa maç beşiktaşındı..
  • Beşiktaş kazanırsa direk GS yattı diyecekler ah şu fenerliler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.