Şimdi Ara

Beşiktaş - Feyenoord | 06.08.2014 | Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu 2. Maç (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
656
Cevap
5
Favori
16.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu arada; eğer feyenoordun yerine bi olsaydık (önemli oyuncularımızı satıp para kazansaydık ve yerlerine adam alamayınca uefada ilk maçta 2-1 yenilseydik). Tüm bjk forumu yönetime karşı istifa kampanyaları düzenler, fikret ormanı da gördükleri yerlerde asardı . üstelik futbolculara da istanbula gelir gelmez bir ton küfür eder, rövanş maçında da futbolculara sırtını döner, feyenoorda bir kere daha yenilince bu sefer taraftarlar sahaya girip futbolcuları haşat ederlerdi.

note: ciddiyim. bizim taraftardan beklenir bu tip olaylar.
  • Turun bu maçta geçileceğinin inşallah oyuncular farkındadır çünkü taraftarda bu durum pek söz konusu değil.

Ayrıca Kerim golü attı ama adamı baya iyi şeyler yaptı ilan ettik. Ben malesef o kanadı eksik gördüm. G.Töre orada çok daha fazla verim veriyor. Geçen seneye bakarak böyle diyorum. Tamam Kerim de boş değil ama Kerim alan buldu bize karşı kapanan takımlarda Kerim'den çok fazla şey beklemiyorum. Kerim'in daha zamana ihtiyacı var bence.

İnşallah yine yeneriz. Defansif olarak çok beğendim bu takımı. İnşallah bozulmaz bu durum.
  • Kerim solda oynasın töre sağa gelsin Olcay da kulübeye gitsin diyorum ben .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oğuzhan sakatlanmış ba-pektemek çift forvet başlarız heralde
  • Bu turu geçersek ne kadarlık bir maddi kazancımız olacak?

Bu tutarı ne zaman alabileceğiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mac hangi kanalda olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

Mac hangi kanalda olacak?

D-Smart olması lazım
  • Başarılar en az iki farkla yenersiniz.
  • ** Bilet alımı Hakkında **

Passolig olmayanlar "Vodafone Arena Kombine Satış Merkezinden" kağıt bilet alabilir diye duyuru yapılmıştı. Tecrübeli arkadaşlar passolig sahibi olmayan kişilere bu biletleri nasıl temin edebileceğimiz konusunda yol gösterebilirse birkaç arkadaş maça gelmek istiyoruz. Passoli olmadan internet üzerinden da alım yapılabiliyor mu? çok acil yardımınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aAmiQo

** Bilet alımı Hakkında **

Passolig olmayanlar "Vodafone Arena Kombine Satış Merkezinden" kağıt bilet alabilir diye duyuru yapılmıştı. Tecrübeli arkadaşlar passolig sahibi olmayan kişilere bu biletleri nasıl temin edebileceğimiz konusunda yol gösterebilirse birkaç arkadaş maça gelmek istiyoruz. Passoli olmadan internet üzerinden da alım yapılabiliyor mu? çok acil yardımınızı bekliyorum.

passolig olmadan internetten alım olmuyo malesef kağıt bileti staddaki kombine merkezinden "nakit" parayla alabiliyorsunuz.
  • aotat kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim; yarın yeni stadımıza bir uğramak lazım o zaman :)
  • Feyenoord bize göre güçsüz bir takım.60.000 civarı taraftar desteği ile ezer geçeriz.3-1 diyorum.Demba ba golünü atar.
  • Maç 6'sında değil mi ?
  • Ankara'dan maç için geleceğiz. Sıkıntı yaşamamak adına lanet olsun diyip passolig karta başvurduk. Fakat bilet almak için bir de passo.com.tr'ye üye olmak lazım. Fakat adamlarım sms sistemi çalışmıyor. Üye olurken bir sms gönderiliyor. Daha doğrusu gönderilmiyor. E-bileti alalım orda bilet kalmazsa falan sıkıntı yaşamayalım dedik ama maalesef alamıyoruz bir türlü. Akşam 4-5 gibi statta olacağız. Umarım bilet kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightclaw

Maç 6'sında değil mi ?

6 Ağustos 2014
    Saat: 20.30

D-Smarttan naklen yayınlanacak..
  • 2den 0
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

quote:

Orijinalden alıntı: Lightclaw

Maç 6'sında değil mi ?

6 Ağustos 2014
    Saat: 20.30

D-Smarttan naklen yayınlanacak..

yine mi d-smart

Beşiktaş - Feyenoord | 06.08.2014 | Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu 2. Maç
  • Lami cimi yok, kokleriz, cunku yine iddiali konusmuslar. Yok kazanmaya gelmisler, yok sistemi degistirmisler de kendilerine guveniyorlarmis. Oha be kardesim! Kendi sahanda fark yemekten kurtulmus, pozisyon bulamadan bitirdigin macta son saniyelerde penaltidan bir gol bulmussun.

Insan biraz mutevazi konusur yani. Ilk mactan once de boyle konustu bu salaklar; "Besiktas ciktigi icin sevindik, kazanacagiz" falan dediler. Bizim teknik kadro ise tam tersi hala cok temkinli konusuyor ve herhangi bir simariklik emaresi gostermedigi gibi rakibi de asagilamiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder Özen

Lami cimi yok, kokleriz, cunku yine iddiali konusmuslar. Yok kazanmaya gelmisler, yok sistemi degistirmisler de kendilerine guveniyorlarmis. Oha be kardesim! Kendi sahanda fark yemekten kurtulmus, pozisyon bulamadan bitirdigin macta son saniyelerde penaltidan bir gol bulmussun.

Insan biraz mutevazi konusur yani. Ilk mactan once de boyle konustu bu salaklar; "Besiktas ciktigi icin sevindik, kazanacagiz" falan dediler. Bizim teknik kadro ise tam tersi hala cok temkinli konusuyor ve herhangi bir simariklik emaresi gostermedigi gibi rakibi de asagilamiyorlar.

Hosgeldin Onder abi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.