Şimdi Ara

Beşiktaş-Bursaspor Maçı Bileti HEDİYE EDİYORUM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet dostlar, şanslı bir Beşiktaş'lı kardeşime yarınki Beşiktaş - Bursaspor derbisine tek kişilik bilet hediye ediyorum.
    Aslında maça kendim gidecektim ama hastayım ve olimpiyatın soğunu gözüme alamadım o yüzden bileti bi arkadaşa vermek en iyisi olucak.

MAÇ
    BEŞİKTAŞ JK - BURSASPOR
    TARİH: 14.02.2015 CUMARTESİ SAAT 16:00
    YER: ATATÜRK OLİMPİYAT STADYUMU

KATILIM ŞARTI!!
    Katılım için aradığım şartlar; Beşiktaş'lı olmanız, 'Passolig BEŞİKTAŞ' kartınız olması ve bileti kazandıktan sonra gerçekten maça gitmeniz.
    Eğer maça gitmek gibi bir niyetiniz yoksa çekilişe katılmayınız lütfen..

---Çekiliş Kuralları---

Katılım yarın sabah saat 10'a kadar sürecektir.
    Saat 10'dan sonra katılım sona erecek ve hemen random.org'dan çekilişi yapıp talihliyi açıklayacağım.

Konuya attığınız mesaj sırası sizin numaranız olacaktır.

Generate tuşuna 10.kez bastığımda gelen numara kazanacaktır.( Çekilişi videolu bir şekilde yapıp burayada ekleyeceğim, akıllarda soru işareti kalmasın :) )

3 tane kazanan belirleyeceğim. Eğer asıl kazanana sonuçları açıkladıktan sonra yarım saat içinde ulaşamazsam 2.yedek kazananla iletişime geçicem,
    eğer ondan da yarım saat içinde cevap gelmezse 3. ile iletişime geçeceğim. Eğer üç kişiden de cevap alamazsam yeniden çekiliş yapacağım.

NOT: HERKESİN TEK KATILIM HAKKI VARDIR. EĞER KONUYA BİRDEN FAZLA MESAJ ATTIĞINIZI TESPİT EDERSEM ÖDÜLÜNÜZÜ İPTAL EDERİM..
    NOT 2: KAZANAN ARKADAŞTAN TC KİMLİK NUMARASINI İSTEYECEĞİM VE BİLETİ ANINDA PASOLİG HESABINA TANIMLAYACAĞIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rioxis -- 13 Şubat 2015; 21:53:31 >

• Katılmak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılmak istiyorum.

• Bende varım.
  • Benide yaz

• Katılmak istemiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.