Şimdi Ara

Beşiktaş bu Galatasaray'ı madara eder

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • görürsünüz arkadaşlar 2-3 maç aldık diye erkenden havalanmamıza gerek yok geçen sezon da böyleydi

İNŞALLAH yanılırım ama maalesef doğrular bunlar ve doğruyu konuşmamız gerekir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden gardaş kasımpaşa ile bjk 2-2 berabere kalmıştı 1-2 hafta önce biz Kasımpaşa'yı madara ettik.Tabi o zaman Kasımpaşa büyük takımdı şimdi küçüldü

• quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

Neden gardaş kasımpaşa ile bjk 2-2 berabere kalmıştı 1-2 hafta önce biz Kasımpaşa'yı madara ettik.Tabi o zaman Kasımpaşa büyük takımdı şimdi küçüldü

Hocam umarım yanılırım benim görüşlerim maalesef bu yönde tabii ki temennim tam tersi

• Ha bir de ne olursa olsun küme düşsek bile Igor Tudor hocamız takımda kalmalı geldiğinden beri diyorum. Umarım bu sezon Avrupa vizesi alabiliriz

• Okumayın Neudstadter hayranı

• GS derbi kazanamaz diye yazmıştım zaten

• Geçen sene Sabri selçuk Yasin carole Sinan Eren oynuyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Okumayın Neudstadter hayranı

hocam Fernando'nun yedeği olur veya bazı maçları değişmeli oynar keşke alsaydık alamadık umarım devre arası bize gelir

tam bi joker her yerde oynar

• quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

Neden gardaş kasımpaşa ile bjk 2-2 berabere kalmıştı 1-2 hafta önce biz Kasımpaşa'yı madara ettik.Tabi o zaman Kasımpaşa büyük takımdı şimdi küçüldü

Biz de Antalya'yı madara ettik böyle bir mantık olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Beşiktaş teknik kapasitesi yüksek takım bize ters gelir, biz baskı ile rakibi hataya zorlayan bir oyun yapısına sahibiz. Beck, İsmail, Veli falan hala oynuyor olsaydı rahat kazanırdık. Yine de belli olmaz bizim takımın penis boyu ortalaması lig standartlarının çok üstünde kafa kafaya maç olur Beşiktaş Şenol hoca farkıyla kazanır diyorum.

Şenol iyi td degil sinsi kurnaz herifin teki

Tam bi cop

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleWorld

quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Beşiktaş teknik kapasitesi yüksek takım bize ters gelir, biz baskı ile rakibi hataya zorlayan bir oyun yapısına sahibiz. Beck, İsmail, Veli falan hala oynuyor olsaydı rahat kazanırdık. Yine de belli olmaz bizim takımın penis boyu ortalaması lig standartlarının çok üstünde kafa kafaya maç olur Beşiktaş Şenol hoca farkıyla kazanır diyorum.

Şenol iyi td degil sinsi kurnaz herifin teki

Tam bi cop

• İsterse 10 atsın umrumda olmaz.Mücadele eden ruhunu oyan basın bi takım var.Önemli olan kazanmak değil güzel futbol.
  • Bjk nin beraberliğe sevindiği takımı biz rahatça yeniyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.