Şimdi Ara

Beşiktaş Bayern Münih'i elerse ne olur? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beşiktaş hayelde bile Bayern'i eleyemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayern eski gücünde değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 11 Aralık 2017; 23:41:13 >
  • bir sonraki rakip city olur. yine 8-0 vs derler. onu da eleriz sonra seslerini keserler. kupayı alırız ülkede intihar vakaları artar.

• bayerni elemeyi konuşmak bile güzel bir olay,bu düşenceyi veren bir takım yapısı var.umarım eleriz ama filmin sonu hayaller ve gerçekler olur
  • Hahaha 0 o ihtimal kardesler maca cok var bjk geriye gider bence o maca kadar ligte bile sacmaliyorlar; ikincisi aliamz arenada en az iki yer bjk o deplasmanda sen monoca porto felan gibi olur saniyosun galiba bayern bu her sene cl de en az ceyrek takimi ayrica sut kupasi degil bu oyuncular full konsantre oynar yani ligten daha onemli mac diyee

• Elerse -ki canı gönülden isterim bunu- bir Fenerli olarak giyerim FB formamı yanıma da BJK li arkadaşları göğsümü gere gere konvoya katılırım. Ne kadar Bayern’i eleyemez yeni Liverpool vakası gibi olacak deseler de bazı insanlar emin ol taraflı tarafsız herkesin içinde BELKİ Beşiktaş turu geçer düşüncesi vardır bu bile yeter. Biz yıllardır hasretiz CL ye bari lig de rakip Avrupa da dost olarak gördüğüm Türk takımlarının başarısıyla övünelim

• Direkt şampiyonlar ligi kupasını vermeleri lazım. Onu veremiyorlarsa başka bir kupa vermeleri lazım. Ama mutlaka bir kupa vermeleri lazım.

• beşiktaş bayern'i elerse ne olacağını bilmiyorlar daha, hakikaten bunlar 2 senedir futbolu takip ediyorlar sanırım
  • thanatos13 kullanıcısına yanıt
    konuyu açan arkadaş belki bilmiyor olabilir , ama ben sen senin çok güzel mort olacağını biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

konuyu açan arkadaş belki bilmiyor olabilir , ama ben sen senin çok güzel mort olacağını biliyorum

aynen
  • Bayern münih elemmiş olur, beşiktaş ise çeyrek finale çıkar

• Bayernin kötü oyunu olur BJK nin iyi oyunu olmaz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.