Şimdi Ara

Beşiktaş - Bayern Münih (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
6.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başarılar umarım tarih yazar beşiktaş çok iyi olurdu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Bayern eski şaşalı gücünde değil ama Şubat - Mart arası Heyckens takımı iyiden iyiye oturtur ki devre arası yapacağı önemli bir transferle daha da tehlikeli olurlar.

Şuan için konuşmak erken ama skor olarak Almanya'da 3-1 Bayern, İstanbul'da da 2-1 yine Bayern kazanır diye düşünüyorum. Yani öyle 7-0, 5-0 falan zor olur.

Adamların lig gibi derdide yok bizim birde dandik ötesi ligde cebelleşiyoruz bunlar yarın yokmuş gibi atar utanma felanda yok hamburga 8 atıyorlar dortmunda 5 wolfburga 5 schalkeyede aynı hesap bize yakaladı mı ki iş defansına kalmış 4-5 atarlar vallahi durmazlar.Defans gücüne bağlı bu iş ağır takım hızlı değil bayern kanatlar hızlı bir tek oda açık bulduğunda orta kafa gol ile çok gol bulabilirler robben sağ yapıp sol vurabilir.Ben tur şansımızı 0 görüyorum çoğu gibi belki orada 4 5-0 yenilirsek burada belki beraber yada 1-0 2-1 yeneriz oda belki en ağır takım geldi Vodafone Park'a en ağır rakip gelecek şuana kadar gelenler arasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

Zor eşleşme ama imkansız değil. Gruptan lider çıkacağımıxa hiç birimiz ihtimal vermiyordu. Ama zoru başardık, Bayern i neden geçmeyelim

Beşiktaş - Bayern Münih
  • Bir kanatta Coman diğerinde Robben oynarsa çok zor bir maç olur. Bu Coman’ı PSG maçında seyrettim o nasıl bişey lan!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Bayernin Türk takımlarına karsı üstünlügü var.

Beşiktaş - Bayern Münih

Dinamo Kiev'in yok sanki

E olsun bir zahmet , Österzundsun bile var

Österzunds ne la ? Öyle bi takım yok element uydurmayın.

• Tadeon kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Bir kanatta Coman diğerinde Robben oynarsa çok zor bir maç olur. Bu Coman’ı PSG maçında seyrettim o nasıl bişey lan!

Biz coman ı menajerlikde keşfettik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beşiktaş real madrid dengi bir takım artık bunu herkes kafasına soksun gün gelecek barcayı chelsea yi devirdiğimiz gibi bayern i de devireceğiz inşallah ozaman kaçacak delik arayacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryzen1200

beşiktaş real madrid dengi bir takım artık bunu herkes kafasına soksun gün gelecek barcayı chelsea yi devirdiğimiz gibi bayern i de devireceğiz inşallah ozaman kaçacak delik arayacaksınız

Rakibin Bayern Leverkusen değil Bayern Munchen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Abartmayın beyler Bayern eski Bayern değil eğer öyle olsaydı içerde dışarda fark atardı önüne gelene.

Hangi maçı adam akıllı kazanıp fark attılar ki Jupp gelmese PSG 2.maçtada delik teşik ederdi de kasmadılar.

Celticle Anderlech'i 2-1 zor yendiler dışarda Anderlech'in forvet olacak kazması 3 gol kaçırmasa yenilmişti PSG ile aynı kefeye koymayın Münihi o Münih eskide kaldı Guardiola iyi bozdu takımı.

Ben BJK'nin turu %40 geçeceğini düşünüyorum eğer seviyeyi yükseltip mucizeyi başırırlarsa turu geçebilir.

Keşke Sevilla Basel Shaktar gelseydi ama bunlardan birinin geleceği çok belliydi arkadaş git Grup 1. Ol kurada karşılaştığın takımlara bak City ve United haricinde bütün kuralar zor olmuş.

Objektif yazdım bir GS'li olarak ve milliyetçi olarak inşallah tur atlarız.

Kardes iyi gùzel diyorsunda vodofone neyse aliaz arenada o belki kapasitesi daha cok o deplasmanda bjk 3 yemeden cikarsa basari sayarim neden ? Bjk hucum iyi ama defans orta saha o kadar iyi degil cok pozisyon veriyorlar hele topu rakibe vermiyen takim olcak karsisinda yanj bjk deplasmanda top cok az durcak bunlar acemi degiller pozisyonlari da gol yaparlar su var eger erken den 2-0 olursa yada gol yerse bjk cok dagiliyor takim hele kirmizi ne olursa ayrica yeni hoca takimi o arada daha toparlar: yani atiba oguzhan tolgay bayern orta sahasi ile bas edemez.

Birde sunu diyim pep bozdu diyorsun ne bozmasi kardrs bayerni ancolotti bozdu pep varken ligte cok rahat goller atip fark atiyorlardi sacmalama bide roben ribery tam fit durumdaydi o etkiside var.. Pep begenmedigin adam ciyt de ingiltereyi eziyor pep dusmanimisin nedir

Neyse sonuc olarak ilk macta tur gider o deplasmanda isi zor bjk nin

• froce1903 kullanıcısına yanıt
    Galatasaray tarihine inelim o zaman 2000 -2001 şampiyonlar ligi o zamanlar format değişikti 2 gurup vardı ilk gurup maçları şimdiki şampiyonlar ligi gibi gurupları gibi oluyodu ama 2 ci guruplar ise tam anlamıyla ölüm gurubları oluyordu !

1-Dep. La Coruna
    2-Galatasaray
    3-Milan
    4-Paris SG

Bu guruptan 2ci olarak çeyrek finale çıkıyor :) ve kura çekimin de favori takımların başkanlarına soruyolar real Madrid - bayern Münih o sene favori bunların başkanları diyorki Galatasaray harici hepsi gelebilir diyolardı :) yıl 2017 son 16 kurasında 2 torbada ki bütün takımlar beşiktaşı çekmek için can atıyor :)

Tavsiyem hayal kurmayın gerçekçi olun bayern münih güçlü bir takım degil ! ÇOOOK GÜÇLÜ bir takım ALMANYA DEMEK bayern münih demek ! Rakibe saygı duyun sonuç ne olursa zevk alın :) Bayern şampiyonlar liginin babalarından birisidir...

Önemli bir gerçek daha var bayern münih beşiktaşın rakibi olamaz futbol ve endüstirisinde ! Onlar ayrı bi seviyede !
    Çogu kişide görüyorum bayern münih bu sene çok kötüymüş :) almanya bundesliga da çok kötüymüş :) Bayern münih kendi liginde rakipsiz bir takım , dortmund zor günler geçirirken stadları başka şirketlerin elindeyken ekonomik kriz içindeyken bayern münih geliyor alın bu milyon euro ları stadınızı ve takımınızı borçtan kurtarın diyor, beşiktaş degil , türkiyede hangi takım bunu rakibine yapar üstüne oh iyi olmuş küme düşecekler diye dalga geçerler !!!

Yani Beşiktaş bayern münihe hiç bir anlamda rakip olamaz ! Ama çalışmaya devam ederlerse , futbol , spor aklı geliştirlerse ileriki yıllarda olabilir ! Bunun için çalışmak , üretmek gerekiyor !

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Keske gs tarihinde de bir bayern munih eslesmesi olsaydi da bizde izleseydik. Nedense 14 kez sampiyonlar ligine girip 1 kez bayernle eslesmediler ? Bu yila dönersek bayern ve reali yari finalde isterim. Gercekten de guzel eslesme olur.

Gs kompleksinin ortaya çıktığı bir mesaj daha. Galatasaray'la bu konunun ilgisi nedir?

Çok canı yanmış belliki.

Senin kadar değildir

• Biz iş yerinde iddiaya girdik

Real Bayern Chelsea benim iddianamede diğerleri arkadaşımın iddiasıdır

Ben kazandım ama sonuç ne olursa olsun ben kazanacaktim nispeten güçsüz takım çıksa ben kazanacaktim çünkü

İddiada kaybetmeyen taraf olmak güzel iki sonuçta da ben kazanacaktim

• Kapanan takımlardan şikayetçiydiniz buyrun bide bunu deneyin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

Galatasaray tarihine inelim o zaman 2000 -2001 şampiyonlar ligi o zamanlar format değişikti 2 gurup vardı ilk gurup maçları şimdiki şampiyonlar ligi gibi gurupları gibi oluyodu ama 2 ci guruplar ise tam anlamıyla ölüm gurubları oluyordu !

1-Dep. La Coruna
    2-Galatasaray
    3-Milan
    4-Paris SG

Bu guruptan 2ci olarak çeyrek finale çıkıyor :) ve kura çekimin de favori takımların başkanlarına soruyolar real Madrid - bayern Münih o sene favori bunların başkanları diyorki Galatasaray harici hepsi gelebilir diyolardı :) yıl 2017 son 16 kurasında 2 torbada ki bütün takımlar beşiktaşı çekmek için can atıyor :)

Tavsiyem hayal kurmayın gerçekçi olun bayern münih güçlü bir takım degil ! ÇOOOK GÜÇLÜ bir takım ALMANYA DEMEK bayern münih demek ! Rakibe saygı duyun sonuç ne olursa zevk alın :) Bayern şampiyonlar liginin babalarından birisidir...

Önemli bir gerçek daha var bayern münih beşiktaşın rakibi olamaz futbol ve endüstirisinde ! Onlar ayrı bi seviyede !
    Çogu kişide görüyorum bayern münih bu sene çok kötüymüş :) almanya bundesliga da çok kötüymüş :) Bayern münih kendi liginde rakipsiz bir takım , dortmund zor günler geçirirken stadları başka şirketlerin elindeyken ekonomik kriz içindeyken bayern münih geliyor alın bu milyon euro ları stadınızı ve takımınızı borçtan kurtarın diyor, beşiktaş degil , türkiyede hangi takım bunu rakibine yapar üstüne oh iyi olmuş küme düşecekler diye dalga geçerler !!!

Yani Beşiktaş bayern münihe hiç bir anlamda rakip olamaz ! Ama çalışmaya devam ederlerse , futbol , spor aklı geliştirlerse ileriki yıllarda olabilir ! Bunun için çalışmak , üretmek gerekiyor !

Aynen öyle katılıyorum o zamanlar durum buydu galatasaray açısından. Tabi bunu sağlayan kadro yapısı vardı Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük 10 numaralarından birisi HAGİ ve Avrupanın o dönem en büyük forvetlerinden JARDEL gibi bir forvet kadrodaydı. Kaleyi hiç söylemiyorum Dünya kupası şampiyonu Brezilyanın kalecisi TAFAREL.. Ve kaliteli yerli futbolcular Teknik direktör hiç kuşkusuz lucesku ki o zamanlar çok çalışkandı ve çok iyi bir teknik adamdı

Sonucundada kimle oynarsa oynasın dize getirebilen bir takım ortaya çıkmıştı

• o değilde bjk boşu boşuna gruptan 1. çıktı ya la tr ye uefa sıralamasında puan kazandırdı tabi bu güzel bir şey de gruptan 1. çıkıp bayern münih eşleşmesi kötü oldu 2. torbadaki en zor takımlardandı

bjk bulunduğu grup bjk göre denk geliyordu yani grupta bir bayern münih gibi güçlü bir takım yoktu bjk işi çok zor inşallah şansla turu atlatabilir ama dediğim gibi çok zor gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 12 Aralık 2017; 12:12:15 >
  • Gerçekçi olmak lazım Bjk ın şansı %10 ya var ya yoktur. Geçmiş olsun.
  • Bjk CL maçlarını farklı oynuyor lig maçlarına kıyasla yazmayın özellikle deplasmanda ilk maçta berabere kalırsa deplasmanda turu geçme şansı olur burası CL hiç beklemediğiniz takım 5 dk da 2 gol atar turu geçer CL böyle bi arena inşallah bu dediklerimiz çıkar geçen seneki Kiev faciası olmaz olacağınıda zannetmiyorum.

Bayern'i batıran bozan Guardiola balonur net bi şekilde avına kaplan gibi saldıran takımı kediye dönüştürdü Ancelotti de sıvadı şuan yeni yeni toparlanıyor elbette tur Münihe daha yakın lakin Jupp'un açıklamalarına bakıb hafife almıyor Leipzig maçları izlemiş ve BJK nin kolay değil aksinr zor maç olacağını söylüyor.

İzleyip göreceğiz ha BJK Bayern'i elerse çok da şaşırmam.

• Beşiktaş - Bayern Münih

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 12 Aralık 2017; 13:24:43 >
  • Manisa beddua etti kesin.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.