Şimdi Ara

Beşiktaş Basketbol Ana Konusu (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.893
Cevap
23
Favori
226.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yine boş tribunler..Ufuk hoca haklı.

Sabah da salak salak yazanlar olmuştu 25-30 lira bilet mi olur diye ..

Valla bence de bu maça göre pahalı. Fiyatlar 10-15 TL civarında olmalı. Daha önemli maçlar olacak, o zaman fiyatı ne yapacaksın? Tabii salon masraflarını çıkaramıyorlarsa yapacak bir şey yok.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Değil.O zaman daha fazla yaparsın o da normal ?
    Finalist takımı izliyor bu taraftar.Ayrıca 25 lira nedir ? 25 lira ya ? Pahalı mı ? Şampiyonluk hedefi olan bir takım yani Girseunspor falan değil Edirnespor değil.
  • quote:

Finalist takımı izliyor bu taraftar.Ayrıca 25 lira nedir ? 25 lira ya ? Pahalı mı ? Şampiyonluk hedefi olan bir takım yani Girseunspor falan değil Edirnespor değil.

Sana bana pahalı olmayabilir ama maça gitmek isteyenler için pahalı demek ki. Ayrıca tamam o bütçeyle finalist olmak büyük başarı, ama tarih maalesef şampiyon olanları yazıyor. Madem seyirci istiyorlar, o zaman fiyatları ona göre yaparlar, herkes de gelir. Ha o zaman da kimse gelmezse dersin ki daha ne yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Sana bana pahalı olmayabilir ama maça gitmek isteyenler için pahalı demek ki. Ayrıca tamam o bütçeyle finalist olmak büyük başarı, ama tarih maalesef şampiyon olanları yazıyor. Madem seyirci istiyorlar, o zaman fiyatları ona göre yaparlar, herkes de gelir. Ha o zaman da kimse gelmezse dersin ki daha ne yapalım.

Biletlerin bedava olduğu ama kimsenin gelmediğ maçlar da gördüm ben.Mesele para değil sanmıyorum.Burada net taraftar hatalı.Beleş bilet mi istiyorlar artık ne yani ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Sıkıntının para oldugunu dusunmuyorum hocam.Futbol maclarina o fiyatina ragmen neredeyse full cekiyor stad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daçka'yı yendik, güzel maçtı ama bizim bu Boatright çok kötü ya, takıma da zarar veriyor, yabancı iyi bir guard Kenan'a çok yardımcı olurdu.
  • Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde Beşiktaş Sompo Japan, sahasında Darüşşafaka'yı bir uzatma devresi sonucunda 88-84 mağlup etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

quote:

Daçka'yı yendik, güzel maçtı ama bizim bu Boatright çok kötü ya, takıma da zarar veriyor, yabancı iyi bir guard Kenan'a çok yardımcı olurdu.

Thompsona çöp diyoduk bu ondan daha çöp çıktı. Bi dogru düzgün oyun kurucu bulamadılar

Valla ya O en azından tutturduğu zaman sayı atıyordu bazı maçlarda.
  • Bazı dedikodular çıkıyor, Ufuk hoca Anadolu grubuna geçecekmiş falan. Hocanın böyle bir karaktersizlik yapacağını düşünmüyorum. Tuncay bence Ergin'i alsa daha iyi eder.

Eğer hocamızı çok istiyorlarsa bizle birleşirler, Beşiktaş Efes olur ismimiz o şekilde yola devam edebiliriz.
  • BJK : 83 - Aris : 61

Yunanları bayağı farklı yendik, iyi oldu bu

Boatright 21 sayı atmış, gözlerim yaşardı
  • Çok sağlam şike dönüyor arkadaş Nesine sponsorluğu altında maçları ne güzel manipule ediyorlar Gs Fbden sonra kendi takımımızda eklenmiş son halkaya tebrik ederim.Sakarya maçında elinize yüzünüze bulaştırdınız.Hele o Kenan Sipahi denen sipastik ne öyle ya.Bir ton top kaybı felan son periyot yeminle birileri birşeyler yaptı ben basket adına bu kadar rezilliği bir arada görmedim.Genel olarak bu takımdan bir yol olmaz.Stimac dene yalı kazığı mvp seçilmiş.Bundan medet beklemiyordum ama katkısı çokmuş bu sene bir hat olmaz takibe gerekte yok.

Sakarya Basket 69-75 Beşiktaş Sompo Japan(Şu dandik sponsoruda değiştirseler iyi olacak)

Ben böyle iğrenç maç görmedim özellikle 2.periyot ve son periyot bir şeyler oldu acayip saçma işler döndü.İzlemenizi tavsiye ederim özetini hak verirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 11 Kasım 2017; 22:30:13 >
  • Büyük saçmalamışsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanatiklik kör etmiş gözünü belkide ondandır.Bu takımın felsefesi şerefinle oyna hakkınla kazan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 11 Kasım 2017; 23:17:4 >
  • Adama bak kupon yapmış yatmış,Beşiktaş'ı suçluyor.
  • Hadi canım naş naş ben duyduğumu değil.Gördüğümü konuşurum.Beşiktaş adına çalışan bir personel veya bir oyuncu sırf Beşiktaş forması veya Beşiktaş adına çalışması klübü bağlamaz kişiyi ilgilendirir.Karaktersizlikte öyle sırf Beşiktaş adına çalışıyor diye kimse sütten çıkma akkaşık olamaz.Ben bugün bu lafı Fener adına da söylerim Gs adınada yerine gelirsede Beşiktaş adınada söylerim.Bilmem anlatabildim mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Çok sağlam şike dönüyor arkadaş Nesine sponsorluğu altında maçları ne güzel manipule ediyorlar Gs Fbden sonra kendi takımımızda eklenmiş son halkaya tebrik ederim.Sakarya maçında elinize yüzünüze bulaştırdınız.Hele o Kenan Sipahi denen sipastik ne öyle ya.Bir ton top kaybı felan son periyot yeminle birileri birşeyler yaptı ben basket adına bu kadar rezilliği bir arada görmedim.Genel olarak bu takımdan bir yol olmaz.Stimac dene yalı kazığı mvp seçilmiş.Bundan medet beklemiyordum ama katkısı çokmuş bu sene bir hat olmaz takibe gerekte yok.

Sakarya Basket 69-75 Beşiktaş Sompo Japan(Şu dandik sponsoruda değiştirseler iyi olacak)

Ben böyle iğrenç maç görmedim özellikle 2.periyot ve son periyot bir şeyler oldu acayip saçma işler döndü.İzlemenizi tavsiye ederim özetini hak verirsiniz.

Höö ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbol ligi gibi Tahinci denen zerzevat basket ligide şikeli dümenli onu demek istedim farkı yok.Takip ederseniz hepsi ayrı kargaşa olay koca bir rezalet Türkiye'de sporun her dalı.
  • Boatright'ın son saniyelerde gelen basketi ile şampiyonlar liginde yolumuza devam ediyoruz

Telekom Bonn : 73 - BJK : 74

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 15 Kasım 2017; 23:41:43 >
  • Telekom Baskets Bonn 73-74 Beşiktaş Sompo Japan

yav Bonn gibi dandik bir takımı yenerken nasıl bu kadar zorlandı takım hayret hele 3ncü per tam komiklikti.

Ama kazandık.
  • 3. periyotta işi batırdık cidden, ama salondaki seyirci 2 tarafın da iyiydi.
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.