Şimdi Ara

Beşiktaş Basketbol Ana Konusu (486. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.898
Cevap
23
Favori
226.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

Maxim ve Ryan tam 10 numara transferler. Samet de gelirse eğer Ufuk hoca oynatır ve kadro derinliği olur.Kenan seneye daha iyi olursa eğer takımı kurma açısından seviye atlamış olacağız.Semih iyi turnuva geçirirse yurtdışını tercih edecektir bence.

Ryan Boatrght geçen sene 2-3 maçını izlemiştim Zagreb'in Marko Tomas var diye ama Ryan bayağı dikkatimi çekmişti.

Oh be şöyle yaz ara sıra Beşiktaşlı gibi konuya, yap yorumunu, gelişme var sende
  • Ryan Boatright çok yetenekli oyuncu bu sene çok sıkıntı yaşadığımız sorumluluk alıp maç sonunu oynayacak oyuncu sorununu çözer dış atış yüzdesi çok iyi ama biraz bencil koç bunu çözebilirse iş yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

Ryan Boatright çok yetenekli oyuncu bu sene çok sıkıntı yaşadığımız sorumluluk alıp maç sonunu oynayacak oyuncu sorununu çözer dış atış yüzdesi çok iyi ama biraz bencil koç bunu çözebilirse iş yapar

Aynen, pek asist yapmayı sevmiyor sanki
  • Samet Geyik ve Can Maxim Mutaf ile sözleşme imzalandığı,Sertaç Şanlı ve Kenan Sipahi ile de sözleşme uzatıldığı resmi olarak açıklandı.Hayırlı olsun
  • Çok güzel bir inceleme olmuş, sonuna kadar seyretmenizi tavsiye ederim

• Boatright hayırlı olsun.Jeter dan sonra ismi geçenlere göre en iyisi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun için Arturas Gudaitis'i çok istiyoruz buy-out bile ödemeyi göze aldık teklif yaptık ama takımı yinede bırakmıyor,oyuncu ayrılmak istediğini söyledi bakalım ikna olacaklar mı
  • Efes'in başkanıda Beşiktaşlı fakat şöyle bir durum var demiş.Beşiktaş bir spor klübü büyük bir klüp ama biz basketbol üzerine çalışıyoruz şuan için pek olumlu düşünemiyorum ileride belki demiş.
  • Bu sene belli ki daha iyi takım olacağız.1-2 kupa bekliyorum. (Şl,tr kupası gibi)

Bana göre en önemli gelisme Özilhan in birleşmeye açık kapı bırakması belli ki Fikret Orman ikna etmeyi başarmış.Max 5 sene içinde Beşiktaş Efes projesi olur bence.

• Eninde sonunda birleşmeyi kabul edecektir. Ülker ve Doğuş gibi birçok takım Fb ile birleşmeye gittiği için Efes de başarı yakalayamaz hale geldi ki bundan sonra da Fenerbahçe varken başarı gelmesi zor gibi başka bir takımla ortaklık kurmaları gerekiyor.
  •  Beşiktaş Basketbol Ana Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Umarım Stimac'dan daha fazla katkı verir.

• Red Alert kullanıcısına yanıt
    Bu videoya göre, hücumda Stimac'ı mumla arayacağız gibi görünüyor

• Augusto Lima kesinlikle iyi bir tercih. Zaten dünyada pota adamı sıkıntısı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forgot -- 5 Ağustos 2017; 14:44:36 >
  • sisteme uyum önemli Ufuk hoca ondan en iyi verimi alacaktır. Stimac da ilk geldiğide şüpheler vardı ve bu denli başarılı olacağını düşünmemiştik.

Ben finalde gs'yi bekliyordum ama Gaziantep'e yenilmişler. Finalde Gaziantep ile oynayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 28 Eylül 2017; 20:39:56 >

Tebrikler Potanın Kartalları

Aynı turnuvada gs ise sonuncu oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 30 Eylül 2017; 17:21:0 >
  • Boatright maçın sonunda çok iyi iş yaptı.Verim alıcaz gibi kendisinden.

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.